Terra Inc0gnita
Forum Terra Inc0gnita

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 Statystyki    Regulamin

Luźne gad(t)ki

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Avanturion
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 21-01-2009 10:17    Temat postu: Luźne gad(t)ki Odpowiedz z cytatem

Raz - trochę forum upadło (co ma bezpośredni związek z faktem, że tempo gry spadło) i może warto je rozruszać.
Dwa - mam wrażenie że Avanturionowcy raczej rzadko i niechętnie zaglądają do innych działów na tym forum.
Trzy - nie chcę zaśmiecać długich "luźnym rozmów o Avku" tematem zupełnie nie związanym z Avkiem.

Z tych trzech powodów postanowiłem założyć ten nowy wątek.

Kiedyś tam męczyłem Bloodwarsa (wredny Andre mnie w to wciągnął), ale te czasy mam już za sobą. Obecnie na tapecie jest travian - budowanie osad, robienie woja, zawieranie sojuszów. Pewnie znacie, może słyszeliście, a może jest to coś zupełnie nowego. W każdym razie: właśnie rozpoczęła się gra na nowym serwerze, w związku z czym jest duża szansa, żeby być w czołówce i fajnie sobie pograć czując masę emocji związanej z rywalizacją. W związku z tym zapraszam wszystkich do gry, najlepiej poprzez kliknięcie poniższego linka:

http://www.travian.pl/?uc=pl10_2154

Nie będę tu ściemniał - dzięki temu ja będę miał pewne drobne profity w grze. Ale nie klikajcie bez sensu, bo będę miał profity tylko wówczas gdy pogracie troszkę dłużej Uśmiech

Acha - chodzi o serwer 10 (s10). Jak już ktoś zacznie grać, to niech się do mnie odezwie - zrobimy sojusz Uśmiech. Mój nick w grze: Buzz, a jakżeby inaczej.

Uderzajac pierwszy, uderzasz ostatni

Kiedy jesz, jedz. Kiedy czytasz, czytaj. Kiedy czytasz przy jedzeniu, czytaj przy jedzeniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Avanturion Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: