Terra Inc0gnita
Forum Terra Inc0gnita

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 Statystyki    Regulamin

Nie wiem co mam zrobic, ale chyba bede musial sie wycofac ;c

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Zmiany
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
coatFreak
Site Demon

PostWysłany: 01-03-2002 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doprawdy nie wiem co am zrobic.
Sytuacja z 40 graczami mnie przerosla. Gracze sa zli na mnie bo nie prowadze gry w jakims sensownym tempie. Powiedzmy otwarcie w zadnym tempie. Dochodze do wniosku, ze lepiej aby mistrzowaniem zajeli sie ludzie odpowiedzialni. Ja widocznie do takich nie naleze. Chcialem aby kazda osoba zagladajaca na TI miala gdzie sie zapisac i prosze jakie sa rezultaty. Niedosc, ze stwarzam graczom falszywa nadzieje na jakakolwiek gre to zapewniam im gre watpliwej jakosci. Nie moge sie z dnia na dzien wycofac z prowadzenia bo porzucenie 40 osob bylo by nie fair, ale dalsze utrzymywanie obecnego stanu rzeczy tez nie ma sensu (takie jest moje zdanie). Coz z tego, ze oni sa zapisani i "graja" skoro nikt ich w praktyce nie prowadzi.
Jestem dennym MG oraz osoba ktora nie sprostala wymaganiom. Uwazam ze nie ma sensu szukac przyczyn tej sytuacji bo moglbym sie tlumaczyc na rozne sposoby, ale nie zmiena to faktu, ze jest to tylko i wylacznie moja wina. Nie wiem co zrobic, ale gracze i tak nigdy nie odzyskaja zaufania do mnie. Moze lepiej zaprzestac prowadzenia (ktore jakby nie patrzec bardzo lubie) i zajac sie np rozwojem strony jako takiej, a moze wogole zniknac z TI, to tez jest jakies rozwiazanie. Ehh.

Przepraszam, ze wam gitare zawracam, ale nie wiem co mam zrobic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

Chalek
Demoni Władca

PostWysłany: 01-03-2002 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prowadz dalej!

ogranicz po prostu liczbe graczy. Jesli chodzi o mnie to gram tez u kogos innego, prowadze (co sprawia mi najwieksza przyjemnosc) i moge zrezygnowac. Prowadzisz bardzo dobrze, co do tego nie ma dyskusji, temat nie istnieje. Masz za duzo gracz - oto problem, jedyny problem. czesc, tak jak ja "dla dobra ogolu" zrezygnuje sama. Na pewno sa gracze, ktorzy bardzo dawno nie odpisywali, mozesz ich spoko skazac na banicje, w koncu po to jest ta instytucja. Czesc graczy moga przejac inni mg (na przyklad ja wezme od ciebie jednego, moze 2 jak tylko bede mial w domu internet, czyli mam nadzieje niedlugo). Poza tym gracze zapisujac sie do ciebie powinni sobie zdaawac sprawe, ze nie bedziesz odpisywal blyskawicznie, wszyscy widzieli ilu miales graczy jak sie zapisywali. Wyluzuj sie, pozbadz w rozne sposoby czesci graczy i bedzie dobrze.

Kruk
Demoni Władca

PostWysłany: 01-03-2002 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

Ciekawe kto zrezygnuje dla "dobra ogólu"Uśmiech?
Pozatym zgadzam się 40 osob to stanowczo za dużo.
Tylko po co odrazu odchodzić? Może 10 osob będzie wystarczająco?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  

Chalek
Demoni Władca

PostWysłany: 01-03-2002 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zrezygnuje dla dobra ogolu.
A po co od razu od chodzic? No wlasnie ja tez nie wiem. To chyba jakas taka mala depresja czy cos?

Kruk
Demoni Władca

PostWysłany: 01-03-2002 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ave

Ja też zrezygnuję. Nawet już to zorbiłam.
I mam nadzieję że jednak CF z Nami jako MG zostanie.
Pa
Kruk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  

ungrim
Demon

PostWysłany: 01-03-2002 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niom nikt nie moze miec za doozo na glowie bo wiadomo ze poczatki zawsze sa lepsze ze tak powiem wydajnosciowo, potem wszystko musi sie unormowac. Ja tu mam u siebie chyba jeszcze jednego pana co mi na banite wyglada wiec najwyzej zgarne rowniez gracza albo dwooch. Z tym ze to kwestia tygodnia bo nie wiem czy nie braknie mi czasem czasu.

ungrim
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 01-03-2002 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zglaszam do prowadzenia Aachiego. Tlumacze sie juz dlaczego zglaszam kogos innego a nie siebie :wink:
Gram u niego na jako "krolik doswiadczalny" i mial przetestowac czy mu bedzie szlo. Wiec mowie wszem i wobec, ze idzie mu calkiem dobrze. Jezeli trzeba to zawiesze swoja postac u Aachiego tak aby i on mogl smialo przygarnac kilku graczy.
No nic Aachi prosze o krzyczenie na mnie prywatnie ale uwazam, ze prowadzisz calkiem fajnie i mozesz smialo zwiekszyc liczbe graczy :grin:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

boomeros
Demoni Władca

PostWysłany: 01-03-2002 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja rowniez moge zawiesic swa postac pod toba
n dodatekgracze ktorych od ciebie przejalem w ciagu 20 dni odpisali mi tylko 3 razy !!!lacznie :sad:
i cos mi sie wydaje ze tez chyba przynajmnej jeden poleci
Powrót do góry

aachi
Wielki Demon

PostWysłany: 02-03-2002 0:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie się u ciebie grało, nawet bardzo. Jednak rozumiem ciężką sytuację i rezygnuję z gry u ciebie. Co do przejęcia paru postaci to widze, że B0j0 już zgłosił moją kandydature :smile: Mogę wziąść ze 3 graczy, jednak to nie to samo będzie co u ciebie. Mimo pochlebnych komentarzy B0j0, widzę przepaść dzielącą moje i twoje prowadzenie. Jednak jeżeli niektórym nie będzie przeszkadzał niewielki :wink: spadek jakości, to z chęcią ich przyjmę.
AACHI
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 02-03-2002 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aachi nie mozesz obiektywnie powiedziec cos na temat swojego prowadzenia a ja moge :razz:
Powrót do góry

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Zmiany Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: