Terra Inc0gnita
Forum Terra Inc0gnita

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 Statystyki    Regulamin

Upublicznienie swoich gier

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Propozycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aachi
Wielki Demon

PostWysłany: 17-09-2012 10:39    Temat postu: Upublicznienie swoich gier Odpowiedz z cytatem

Kiedyś w starych dobrych czasach, ktoś zarzucił pomysłem, że można by upublicznić kilka rozgrywek ku uciesze ogółu.
Ponieważ zastanawiam się nad poprowadzeniem jakiegoś pbema, pomyślałem, że fajnie by było podejrzeć warsztat pracy innych MG (co by swój podszlifować).
Ja jak znajdę troszkę więcej czasu (pomyślę wpierw jak to zrobić by było w miarę wygodnie do czytania) to wrzucę jakąś moją rozgrywkę... I tak się zastanawiam... Byliby jeszcze jacyś chętni by się podzielić swoimi grami? Nie ma się co wstydzić, tutaj i tak sami swoi... Big Grin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

Andre
Demoni Władca

PostWysłany: 05-10-2012 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopiero teraz zauważyłem tego posta Wink
Chętnie bym poczytał cudze zapiski, zawszeć to i fajne, i śmieszne, i pouczające.
Sam nie wrzucę, bo nie mam co. Musiałbym opisywać którąś z prowadzonych przeze mnie przygód, a na to czasu nie ma.

PS. Aachi deklaruje działanie, a potem jakoś nie znajduje "troszkę więcej czasu" Confused
zabrali mu gacie, płaszcz oraz buty.

NvJ
Powrót do góry

aachi
Wielki Demon

PostWysłany: 06-10-2012 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andre napisał:
PS. Aachi deklaruje działanie, a potem jakoś nie znajduje "troszkę więcej czasu" Confused

Kilka spraw (w tym także związanych z TI) zajmuje mi obecnie cały wolny czas Wink Paradoksalnie TI zajmuje mi tyle czasu, że już nie starcza mi go by być bardzo aktywnym na forum... (Wy też macie wrażenie że coś was śledzi??).

Przejrzałem swoje stare rozgrywki, ale doszedłem do wniosku, że raczej niski poziom sobą prezentują.... Nic czym bym się chciał chwalić. Więc skoro żadnego odzewu w wątku nie było, uznałem, że nie ma się co wyrywać przed szereg.

No, ale skoro ktoś tu jednak zagląda, to coś wrzucę... jutro Uśmiech i podrzucę linka tutaj Uśmiech
Powrót do góry

aachi
Wielki Demon

PostWysłany: 07-10-2012 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozgrywka w Wampira.... niestety przerwana zanim jeszcze się na dobrze rozkręciła. Ja byłem graczem, miałem być prowadzony przez dwóch MG (Pantera alias Kruk i nie pamiętam kto był drugim).
Wpisy daję od 32, gdyż wcześniej są poruszane tylko sprawy techniczne (pisałem historię postaci, rozdzielałem współczynniki itp).
Rozgrywka może nie jest porywająca (cóż... moje wpisy dość króciutkie i bez polotu), ale dużą sympatią darzę postać którą wtedy stworzyłem... Szkoda, że nie było jej dane się rozkręcić.

Link do zrzutu rozgrywki:
http://aachi.w.interia.pl/Aachi-wampir.html

Historia postaci wylądowała w jaskini:
http://www.ti-rpg.pl/jaskinia/txt/aachi/historia1.html

Niestety podczas jej lądowania coś się pokręciło i znaki zapytania zamieniły się w literkę "ś".

Ps. Za jakiś czas wrzucę coś prowadzone przeze mnie Uśmiech
Powrót do góry

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Propozycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: