Terra Inc0gnita
Forum Terra Inc0gnita

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 Statystyki    Regulamin

eRPeGowa reaktywacja

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Luźne rozmowy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 26-10-2015 12:39    Temat postu: eRPeGowa reaktywacja Odpowiedz z cytatem

Czołem
Bardzo dawno tu nie zaglądałem. Chcę z Wami podzielić się dwiema informacjami.

Po pierwsze chwalę się - udało mi się reaktywować swoją działalność erpegową. Od wiosny 2014 regularnie grywam i prowadzę, w tym roku średnio dwie sesje w miesiącu. Jest to tak dużo, jak w ogólniaku. A piszę o tym, żeby pokazać, że się da.

Po drugie również się chwalę - zacząłem w lipcu prowadzić erpegowego bloga. Wpisy robię regularnie - raz w tygodniu, więc po trzech miesiącach zaczynam rozpowszechniać. Zresztą w którymś wpisie wspominałem o TI, a ostatnio skrobnąłem coś na temat Avanturiona. Zapraszam do lektury:

https://leniwygracz.wordpress.com/

Pozdrawiam

Uderzajac pierwszy, uderzasz ostatni

Kiedy jesz, jedz. Kiedy czytasz, czytaj. Kiedy czytasz przy jedzeniu, czytaj przy jedzeniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

aachi
Wielki Demon

PostWysłany: 26-10-2015 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czołem!
Fajnie słyszeć, że ktoś jeszcze gra Uśmiech Tutaj niestety cichutko... a bloga obaczym i może w ankiecie też zagłosuję... a może nie Jezyk
pozdrawiam
Powrót do góry

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 27-10-2015 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie było łatwo się zorganizować. Początkowo było nas mało, czasem wychodziły nawet sesje 1-na-1, bo wiadomo - komuś dziecko zachorowało, a ktoś musiał dłużej w pracy zostać. Ale byliśmy zdeterminowani i graliśmy i rozpowiadaliśmy tam gdzie się dało, że gramy. Teraz mam 6 regularnych graczy, czyli aż nadto, ale jakoś udaje się grać bez tłoku, a w kolejce mam co najmniej jeszcze dwóch, którzy chcą się przyłączyć.

Na głosy w ankietach liczę, bo mi zależy na informacji zwrotnej o blogu. W końcu ta zabawa (w blogowanie) też mnie cieszy Wink

Uderzajac pierwszy, uderzasz ostatni

Kiedy jesz, jedz. Kiedy czytasz, czytaj. Kiedy czytasz przy jedzeniu, czytaj przy jedzeniu.
Powrót do góry

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Luźne rozmowy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: