Terra Inc0gnita
Forum Terra Inc0gnita

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 Statystyki    Regulamin

Vampir umarl

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Świat Mroku
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BoneShade
Pomniejszy Demon

PostWysłany: 07-04-2002 0:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vampir definitywnie umarl i z tego co widze to juz na zawsze. Powodów jest pare. Pierwszy podstawowy to ..nei ma jzu komu prowadzic, wszyscy u mnie umarli....wzglednie pisza ze nei moga dalej grac z powodów takich i owakich. Musze tym samym oglosic takze na forum ze przestaje prowadzic vampira. Graczom dziekuje za gre...bylo mi naprawde milo was prowadzic. No bardzo fajnie bylo...no ale z natloku obowiazków upadlo niestety. No cuz mi niestety czas najblizszy zajmie ostra nauka.
Mam nadzieje ze wiadomosc ta przeczyta coatFreak. No i to tyle....Vampir umarl jak przystalo na prawdiwego sztywniaka. Zegnam wszystkich graczy i dzieki za gre :smile:.

Ps 1. Przy okazji informuje ze odchodze juz raczej wogule z Ti...co jakis czas wskocze zobaczyc co sie dzieje..ale czas jest czas...i ucieka...a nauka w polu.

Ps 2. Cf jesli mugl bys to zapisz albo przeslij mi rzeczy zwiazane z vampirem ktore sa na Ti. Moze sie jeszcze keidys przydadza..a w kazdym razie...przeslij zasady i reszte nad ktora napracowala sie Panthera. Chcialbym to miec takze dla siebei . Pozatym jak by ci sie udalo przeslac karte postaci...bylbym zobowiazany.

Pozdrawia BoneShade
I tzymajcie sie...i dobrej dalszej zabawy z Ti dla wszystkich Ti - Maniakow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 07-04-2002 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:sad: :sad: :sad: Płacz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 07-04-2002 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:sad: :sad: :sad: Płacz
To straszne ale musze sie przyznac, ze jestem, po czesci tego przyczyna bo otrzedlem z braq czasu Płacz
Naprawde wielka szkoda, ze znikasz. Mam nadzieje, ze jeszcze kiedys wrocisz bo nigdy to strasznie dlugo.
Jesli chcesz pomoc do vampirka ta w html'u to moge Ci przeslac bez problemu, tylko daj znac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

aachi
Wielki Demon

PostWysłany: 09-04-2002 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zle siem dzieje. Też niestety, jestem po części winny śmierci wampirka. Musiałem zrezygnować z powodu szkoły, jednak myślałem, że tylko na pewien czas. Dzisiaj wchodzę patrze, a tu niestety ... :sad:
Mam jednak nadzieję, że jak na umarłego przystało Wampir jeszcze się podniesie z grobu.
Aachi którego bardzo zasmuciła ta wiadomość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

ungrim
Demon

PostWysłany: 09-04-2002 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wampira zawsze podniesie sie z grobu:))

ungrim
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Świat Mroku Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: