Terra Inc0gnita
Forum Terra Inc0gnita

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 Statystyki    Regulamin

Powitanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Altirion
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bojo
Site Demon

PostWysłany: 09-01-2003 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cF teraz nie ma czasu na dodawanie nowych systemów wiec bardzo dobrze, że ktoś chce prowadzić i robi to Fairy
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

Beir
Pomniejszy Demon

PostWysłany: 10-01-2003 15:41    Temat postu: Witam Odpowiedz z cytatem

Witam Witam
Jeśli kogoś interesuje to ja np. jestem graczem Altirionu. Oj widzę, że nasza kraina będzie miała tu ciężki żywot bo coś mało komu pasuje ale cóż...
No i w ogóle jak można najeżdżać na naszego litościwego Wink Gurka Uśmiech
Pozdrawiam
Oby brody Wasze urosły jeszcze dłuższe

Draki
Demoni Władca

PostWysłany: 10-01-2003 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam na forum pana Beira.
Ciężki żywot? Z nami? Nie... my tylko mamy inny sposób okazywania sympatii... Big Grin

Heh i aby gwiazdy zawsze oświetlały Twoją ścieżke...

aachi
Wielki Demon

PostWysłany: 11-01-2003 0:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się ciesze, że powstało na naszym forum miejsce spoza TI.

Po pierwsze: TI z powodu nadmiaru zajęć naszego Guru nie może się rozwijać, a w ten sposób zwiększa się aktywność na forum i ogólnie na TI (wiecie, na Altirionie jeden mistrz, mało miejsc... Ktoś kto tam wejdzie następnie może trafić na TI).

Po drugie: W dawnych (a może nie) planach mieliśmy, aby przekształcić TI w cały portal zajmujący się PBEM-ami, a jako portal Uśmiech powinniśmy się udzielać, zrzeszać i pomagać społeczności internetowej.

Po trzecie: Nie wiem skąd te ataki, skąd tyle agresji... Żadna szkoda TI się nie stanie jeżeli będzie to forum... Wygląda to jakbyśmy nie chcieli wprowadzać do naszego grona osób z poza TI, jakbyśmy tworzyli teren zamknięty, gdzie NIEUPOWAŻNIONYM WSTĘP SUROWO WZBRONIONY... Jeżeli ktoś ma powody dla którego naprawde go to drażni, to prosze o info na privmessage, też chciałbym je poznać, bo chwilowo to wydaje mi się bardzo dziwne...

Tak, a chciałem tylko powiedzieć, że witam nowego moderatora na naszym forum i wszystkich graczy Altirionu Pifko . Zapraszam także do aktywnego udziału w świecie TerraInc0gnita Uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 11-01-2003 9:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aachi dziękije, że ubrałeś w słowa to co ja czułem a nie potrafiłem wypowiedzieć.

Witam nowego użytkownika Frum TerraInc0gnita Beir'a
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

Kruk
Demoni Władca

PostWysłany: 11-01-2003 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

re aachi

Poniewaz piszesz to na Forum to i tu odpowiem.

"Ti TYLKO DLA WYBRANYCH powiadasz, a z ktorej strony jesli kazdy moze sie wpisac Wink? NIe sadze, by ktoremus z nas przyszlo cos takiego do glowy.
Moje pytanie bylo po co tutaj miejsce na to. Skoro jedyna zapisana osoba z Altirionu byl tylko jego tworca. A nikt inny z TI nie gral tam i nie mial szans grac bo nie bylo miejsc. I tyle.

Agresja? Czy zadanie pytania odrazu jest agrsja jesli tak to w ogole ich nie zadawajmy. Bo teraz ja stwierdze, ze twa wypowiedz byla "agresywna" a raczej nie byl prawda? Uśmiech

I EOT i juz mnie tu nie ma.

GreK:
Cytat:
A Ty w to śmiałeś wątpić Kruku

Tak "smailem" i nikt mi tego nie zabroni a nawet moze i nadal smiem ;> Bo to moja opinia.

Beir
Pomniejszy Demon

PostWysłany: 11-01-2003 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam i dzięki za przywitanie.
Dzięki za wyjaśnienia Draki - jeśli to jest po prostu inny sposób okazywania sympatii to sorry za podejrzenia Wink
Miło Was w takim razie poznać Uśmiech

Oby Wasze topory nigdy nie pordzewiały.

GreK
Demoni Władca

PostWysłany: 11-01-2003 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kruk napisał:
Moje pytanie bylo po co tutaj miejsce na to. Skoro jedyna zapisana osoba z Altirionu byl tylko jego tworca. A nikt inny z TI nie gral tam i nie mial szans grac bo nie bylo miejsc.

Jak widać, gracze Altirionu też już są aktywnymi uczestnikami forum TI. (Witaj Beir! Uśmiech)

A co do tego, że nikt z TI nie może grać w Altirionie, to jest to tylko częściowa prawda, bo jak już wspomniałem, istnieje w Altirionie coś co nazwałem Powieść Fantazy, w którym to eksperymencie może wziąść udział każdy.

I rzeczywiście EOT bo wszystko już zostało powiedzianie w tym temacie a dyskusja staje się nudna. Sen

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Altirion Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: