Terra Inc0gnita
Forum Terra Inc0gnita

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 Statystyki    Regulamin

Trup martwy czy zywy?

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Świat Mroku
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Andre
Demoni Władca

PostWysłany: 19-03-2003 16:22    Temat postu: Trup martwy czy zywy? Odpowiedz z cytatem

pozdrowionka dla wszystkich
Co jest w koncu z wampirem pbem? na liscie mg theshadow wyglada jakby sie zapisal i to by bylo na tyle (21.10.2002), z kolei na stronie glownej jak byk stoi info od theshadow'a z 15.01.03...
slowo, chetnie bym sam do niego napisal, ale ja netu nie mam, a pisze z univerka, wiec kiedy przyciskam theshadow'a Wink na liscie mg, to wyskakuje mi info, ze moge sie wypchac, bo 'domyslny klient nie jest prawidlowo zainstalowany'...
jezeli ktos znajdzie ta butelke z wiadomoscia to prosze o odpowiedz bezposrednio lub na forum i najlepiej - przeslanie adresu theshadow'a
andriej
andriej003@wp.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 20-03-2003 22:59    Temat postu: Re: Trup martwy czy zywy? Odpowiedz z cytatem

Witam Pana andriej003 na forum TI
Niestety coatFreak (administrator i twórca tej strony) jest chwilowo poza zasięgiem a myślę, że on właśnie mógłby zaspokoić twoją ciekawość
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

Andre
Demoni Władca

PostWysłany: 14-04-2003 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok. Sprawa już załatwiona, MG znaleziony. Dzienx
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Świat Mroku Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: