Terra Inc0gnita
Forum Terra Inc0gnita

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 Statystyki    Regulamin

Jak blisko wersji WW?

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Świat Mroku
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hogdog
Pomniejszy Demon

PostWysłany: 24-04-2003 16:26    Temat postu: Jak blisko wersji WW? Odpowiedz z cytatem

Pytanie odnosnie prowadzenia - Jak scisle trzymacie sie wersji whitewolfowskiej tego systemu?
Czy odpowiada wam raczej klimat "nawiedzonego" i "pelnego rozterek i przemyslen lowcy" czy raczej typu carpenterowskiego, pozbawionego zludzen?

Podstawki WW zawszee pachnialy mi nieco hipokryzja, bo z jednej strony kladziono niby nacisk na niezwykle ambitna gre narracyjna a z drugiej podawano mnostwo statystyk i "mocy" sluzacych glownie do eksterminacji wrogow.

Czy tacy Obroncy lub Wizjonerzy maja szanse stac sie popularnymi archetypami lowcow, albo, raczej, czy nimi sa? Co o tym sadzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  

Kruk
Demoni Władca

PostWysłany: 12-01-2004 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hunter odpowiada mi jak narazie tlyko w wersji Carpenterowskiej. I to bardzo odpowiada. Nie wiem jak bylo by gdybym zagrala scisle wedle podstawki, bo nawet jej nie znam;) Ale jakos mnie nie pociaga Uśmiech
TO wszytsko przez te "Lowcow Wampirow" Carpentera Uśmiech

Co do przemyslen Lowcy, to hmmm chyba nie. Jakos bardziej rozrywkowo traktuje ten system. I jakos nie do konca przemawiaja do mnie Hunterzy, obdarozny super mocami itd. Za duzo szczescia na raz Uśmiech

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Świat Mroku Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: