Terra Inc0gnita
Forum Terra Inc0gnita

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 Statystyki    Regulamin

pomoc dla MG
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Warhammer
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bojo
Site Demon

PostWysłany: 12-03-2002 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten link nie jest juz aktualny. Pomoc do warhammera jest umieszczona na TI w dziale POMOC.
Tamten adres to moja strona, sluzi mi do zabawy wiec sam sobie odpowiedz dlaczego grafika jest w takiej rozdzielczosci :smile:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

joseppe
Pomniejszy Demon

PostWysłany: 09-02-2003 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bojo napisał:

1. MG to nie bóg tylko bezstronny sędzi (a jeżeli już stronny to na korzyść graczy)

nie zgodze sie z Toba tylko raz ;P MG to i sedzia i swiat i bog, jest wszystkim, on ustala konwencje gry, ceny, jak silne sa potwory i jak zareaguja na ciebie przypadkowi ludzie, jezeli zechce dac inna cene niz ta w podreczniku, to mozna mu naskoczyc i tyle.

Nie macie podstawek??? Nie czytaliscie ich??? Rany, to ja mam dwie w domu Jezyk jedna ja i jedna moj braciszek, a czytalem ze 100 razy, a i tak prawie nic juz stamtad nie jest przeze mnie uzywane. Chyba, ze ceny w sensie orientacyjnym, ile kosztuje chleb, ile kolczuga, o czyms takim mozna by pomyslec, szczegolnie, jezeli komus by sie chcialo.

Joseppe, ktory dopiero teraz zorientowal sie, ze nie przeczytal jednej strony tego topicu

p.s. nie ma sensu przepisywac podstawki, ale mozna to zrobic, Trolle trza ubic, a my bijemy tych zlych, bo my to zolnierze, a oni to cioty, proste nie? Bigglasses
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 10-02-2003 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

joseppe napisał:

p.s. nie ma sensu przepisywac podstawki, ale mozna to zrobic, Trolle trza ubic, a my bijemy tych zlych, bo my to zolnierze, a oni to cioty, proste nie? Bigglasses

Czemu nie ma sensu? Ty masz dwie sztuki ja mam dwie sztuki ale są tacy którzy nie mają wcale a biorąc pod uwagę to, że już Warhammera nie ma w sklepach to zrobienie podręcznika online jest jak najbardziej na miejscu Uśmiech

joseppe
Pomniejszy Demon

PostWysłany: 10-02-2003 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy to: http://www.valkiria.net/ArtykulMore.asp?ID=197 nie wystarczy za podstawową wiedzę?
czy na ftp://150.254.71.12/Warhammer/ nie ma podstawki?
czy jest sens przepisywania jej? watpie. bardziej widze przyszlosc w: jedz na konwent, znajdz kogos z podstawka, przexeroj, posklejaj, uzywaj

ale jak juz mowilem, jak ktos ma za duzo czasu, ktory lubi marnowac to prosze bardzo, wielu nowych na pewno bedzie mu wdziecznych.

Joseppe

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 10-02-2003 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

joseppe napisał:
ale jak juz mowilem, jak ktos ma za duzo czasu, ktory lubi marnowac to prosze bardzo, wielu nowych na pewno bedzie mu wdziecznych.

Nie uważam aby było to marnotrawienie czasu, poza tym to nie ja przepisuje tylko komputer robi to za mnie Big Grin po to chyba jest komputer aby odwalić najgorszą robote za mnie Uśmiech
Ten podręcznik w obrazkach na ftp pojawił się sporo później niż pojawiło sie to u nas w pomocy.
Na Valkirii są wiadomości dla gracza a czasem MG który już nie widział podręcznika od dawna potrzebuje odświeżyć sobie pewne wiadomości. Poza tym już kilka stron było zainteresowanych tą formą podręcznika więc myśle, że zapotrzebowanie jest.
Swego czasu sporo osób nażekało, że nie ma podręcznika i fajnie by było mić taki online więc poświęciłem z Molą troszke czasu i zrobilśmy takie coś jak jest teraz, jeżeli przydał sie chociaż jednej osobie to nie był to czas zmarnowany.
Co do kserowania podręcznika to przepraszam ale ja bym nie dał swojego do takiego celu, wyglądałby potem jak by go przeczytało stado goblinów, poza tym nie każdego stać nawet na ksero 250 str nie mówiąc o komisowym.

Kruk
Demoni Władca

PostWysłany: 11-02-2003 1:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie z Bojem.

Szczegolnie jesli chodzi o kserowanie podrecznika to dosc kosztowne ale to chyba nie najwiekszy mankament kserowania akurat Warhammera. Podstawowy problem jest to, ze jest on klejony i to dosc kiepsko. jesli byl choc troche uzywany podstawka ma brzydki zwyczaj rozklejania sie a wtedy malo kto ma ochote porzyczac to innym by kserujac jeszcze bardziej to rozwalili.
No i oczywiscie to co bylo mowione wczesniej. Kupienie Warhammera teraz jest trudne. Owszem, mozna go kupic np. na aukcji internetowej ale ceny nie schodza pozniej 150 zl. A to juz calkiem sporo za uzywana ksiazke.

Pomysl pomocy zawsze mi sie podobal Uśmiech I jak dla mnie wielkie brawa dla Boja i Moli Uśmiech

Jonathan Murphy
Demon Pospolity

PostWysłany: 21-02-2003 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze pozostaje skaner Uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  

joseppe
Pomniejszy Demon

PostWysłany: 26-06-2003 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy Rast_alien jeszcze zyje?
Od trzech miesiecy nie odpowiedzial.
Ktos wie co sie z nim dzieje?

Alucard
Demon

PostWysłany: 11-07-2004 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak sie od dluszego czasu zastanawiam i dochodze do wniosku, ze przydaly by sie jeszcze mapy ... wiem, ze nie kazdy ma stalke (a mapy troche zajmuja) i , ze mozna je znalesc w necie (jak by sie uprzec to wiekrzosc rzeczy z "pomocy" mozna znalesc w necie) ale po pierwsze trzeba ich szukac a podrugie nie wszystkie sa warte ogladania a tym bardziej wykozystania...

Podaje link do mapy ktrora uwazam za jedna z fajniejszych , poza tym tylko raz sie z nia spotkalem na necie wiec, mysle, ze moze byc nie wszystkim znana .

http://www.fantasy.mocny.com/wfrp_map.jpg

UWAGA 1MB !!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 14-07-2004 8:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry pomysł. Postaram sie o tym pomyśleć
A ta mapka jest naprawde świetna mam ją wydrukowaną na formacie A0 Uśmiech

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Warhammer Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: