Terra Inc0gnita
Forum Terra Inc0gnita

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 Statystyki    Regulamin

Użytkownik ma zawsze racje :)

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Fun
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bojo
Site Demon

PostWysłany: 23-10-2003 12:16    Temat postu: Użytkownik ma zawsze racje :) Odpowiedz z cytatem

a to autentyk!:
Dział Pomocy Technicznej pewnej firmy:
Dzwoni użytkownik i mówi, że jego komputer się popsuł.
Pomoc: Jaki występuje problem? Co się dzieje?
Użytkownik: Z zasilacza wychodzi dym.
P: Potrzebuje Pan nowy zasilacz.
U: Nie! Ja tylko potrzebuję zmienić plik startowy.
P: Proszę Pana, zasilacz jest zepsuty. Musi Pan go wymienić.
U: Nie ma mowy! Ktoś mi powiedział, że potrzebuję tylko zmienić plik startowy i wszystko się naprawi. Od was potrzebuję informacji o komendzie jaką mam zastosować.
10 minut później użytkownik nadal oponuje przy tym, że on ma rację. Człowiek z pomocy technicznej jest sfrustrowany i ma już dość.
P: Przepraszam Pana, my normalnie nie mówimy tego użytkownikom,ale nie ma udokumentowanej komendy DOS, która naprawiłaby ten problem.
U: Wiedziałem!
P: Proszę dodać linię LOAD NOSMOKE.COM na końcu plikuAUTOEXEC.BAT. Potem proszę poinformować mnie o wyniku.
10 minut później.......
U: To nie działa. Zasilacz nadal dymi.
P: Dobrze, jaką wersję DOSu Pan używa?
U: MS-DOS 6.22.
P: To już niestety Pana problem. Ta wersja DOS nie działa z plikiem NOSMOKE. Proszę skontaktować się z serwisem Microsofti zapytać ich o nową wersję tego pliku. Potem proszę o informację jak to działa.
1 godzinę później.....
U: Potrzebny jest mi nowy zasilacz.
P: Jak Pan doszedł do tej konkluzji? Skąd ten wniosek?
U: Zadzwoniłem do Microsoft i powiedziałem o tym co Pan mówił,a oni zaczęli zadawać pytania na temat zasilacza.
P: I co Panu powiedzieli?
U: W Microsoft powiedzieli mi, że zasilacz jest niekompatybilny z plikiem NOSMOKE.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

Errdil
Demon

PostWysłany: 23-10-2003 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest przykład na to, że Einstein się nie pomylił mówiąc "Dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż pewności co do wszechświata nie mam"
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

fish
Demon Pospolity

PostWysłany: 24-01-2005 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niezłe, czasem naprawde akcje są nieprzeciętne, dla takich ludzi Respect Big Grin Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Fun Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: