Terra Inc0gnita
Forum Terra Inc0gnita

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 Statystyki    Regulamin

Terrakon 2005
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 02-08-2005 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok, nie ma sprawy.

Tabar z towarzyszką też będą w Mirowie, co prawda pisał, że dojadą najprawdopodobniej na pierwszy wieczór ale jest jeszcze kwestia trafienia na miejsce. Są samochodem, więc będzie trzecie auto. Sms'y z przybliżoną lokalizacją zlotu im wysłałem, najwyżej jeszcze później będziemy ich prowadzić. Uśmiech

Znikam się pakować Uśmiech

PS. A z namiotami myślę rozbijać się w tym samym miejscu co w zeszłym roku po przeprowadzce, czyli już na polu namiotowym. Bliżej do kranu i sklepu, a tak tragicznie z otoczeniem nie było. Co o tym sądzicie?

PS.2. Andre na miejscu będzie dopiero po południu, czyli tak samo jak w zeszłym roku. Tabar już orientacyjnie wie gdzie trafić, pozostaje kwestia wyrobienia się na trasie.

pozdrawiam i do zobaczenia

Ostatnio zmieniony przez XaRaF dnia 02-08-2005 17:26, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 02-08-2005 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XaRaF napisał:
PS. A z namiotami myślę rozbijać się w tym samym miejscu co w zeszłym roku po przeprowadzce, czyli już na polu namiotowym. Bliżej do kranu i sklepu, a tak tragicznie z otoczeniem nie było. Co o tym sądzicie?

Tak, jak najbardziej na polu namiotowym tam gdzie w zeszłym roku czyli prawie w lesie Wink

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

Skocz do: