Terra Inc0gnita
Forum Terra Inc0gnita

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 Statystyki    Regulamin

TerraKon 2007
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bluee
Demon

PostWysłany: 07-07-2007 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andre: sprawy nie ma – zostaniesz odebrany w środę o tej 21 z PKP:)

Z moich obliczeń wynika, że przybędę w środę po południu (poniedziałek rano obrona, poniedziałek po obronie - picie niezależne od wyniku obrony, wtorek od rana do wieczora trzeźwienie, wtorek wieczorem wyjazd z Zielonej Góry do Torunia, środa rano do południa wspólna radość z matulą mą z udanej obrony lub płacz i lament z tego że się nie udało, środa po południu przybycie na TerraKon.. hmm taa wszystko się zgadza, ciasno ale damy rade Wink ). Jeśli ktoś jedzie z okolic Zielonej Góry to zapraszam do wspólnej podróży- kontakt przez buzza gdybym tutaj nie zaglądnął (jak coś weźcie od niego numer mój telefoniczny)Uśmiech

OT: Tylko taka informacja - na konwencie przedstawię prawdopodobnie jedynie programik do tworzenia map do programu.. Całość zostanie skończona w tym samym momencie, w którym Andre ma zamiar rozpocząć rozgrywkę..

Dobrze, a teraz wracam do nauki, bo przecież pytać mnie będą z całych 5 lat studiów na tej obronie.. Do zobaczenia na konwencie..

edit: Zapomniałem o jednym: będę miał komputerek więc spokojnie mozna wziąść płytki z muzyczką jakąś czy to na cd czy na mp3.. No chyba że ktoś zabiera ze sobą jakiś sprzęt grający wtedy problem rozwiązany Uśmiech
Pytanie jeszcze do buzz: jak tam z prądem ? może warto wziąść jakiś przedłużacz czy tam wszystko jest ?
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 09-07-2007 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bluee napisał:
Zapomniałem o jednym: będę miał komputerek więc spokojnie mozna wziąść płytki z muzyczką jakąś czy to na cd czy na mp3.. No chyba że ktoś zabiera ze sobą jakiś sprzęt grający wtedy problem rozwiązany Uśmiech
Pytanie jeszcze do buzz: jak tam z prądem ? może warto wziąść jakiś przedłużacz czy tam wszystko jest ?

Myślę, że będąc na łonie natury nie będziemy potrzebować muzyki Uśmiech

Teraz jeszcze sprawa Malborka. Poczytałem cennik i mnie troszkę zaszokował.
Bilet normalny 30PLN x2 to 60PLN + 15PLN za aparat + 20PLN na paliwo i 100 jak nic więc temat Malborka jeszcze trzeba przemyśleć.
Chodź i tak mnie bardzo kusi ten Malbork Uśmiech
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

Skocz do: