Terra Inc0gnita
Forum Terra Inc0gnita

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 Statystyki    Regulamin

TerraKON 2008
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 19-02-2008 17:37    Temat postu: TerraKON 2008 Odpowiedz z cytatem

Nowy rok już zaczął się na dobre, więc czas pomyśleć o kolejnym TerraKONie. Co do terminu, to chyba jeszcze za wcześnie, żeby ustalać, natomiast można już poważnie się zastanowić nad miejscem. Była propozycja by zrobić go w Szkocji (moim zdaniem chwilowo jeszcze chybiona), była propozycja aby odbył się pod Rzeszowem, ja zgłaszam również opcję powtórzenia Grodu Foluszek.

Również można już teraz popracować nad listą obecności. Czy nasi emigranci wrócą do kraju na zjazd? A może jakieś nowe osoby teraz będą (co roku jest ktoś nowy, wychodzi to dobrze, teraz jest spory nabór, głównie za sprawą Avanturiona). Może w końcu Remus przekona swoją lubą i razem zjawią się na imprezie?

Uderzajac pierwszy, uderzasz ostatni

Kiedy jesz, jedz. Kiedy czytasz, czytaj. Kiedy czytasz przy jedzeniu, czytaj przy jedzeniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 20-02-2008 8:20    Temat postu: Re: TerraKON 2008 Odpowiedz z cytatem

Buzz napisał:
Nowy rok już zaczął się na dobre, więc czas pomyśleć o kolejnym TerraKONie. Co do terminu, to chyba jeszcze za wcześnie, żeby ustalać, natomiast można już poważnie się zastanowić nad miejscem. Była propozycja by zrobić go w Szkocji (moim zdaniem chwilowo jeszcze chybiona), była propozycja aby odbył się pod Rzeszowem, ja zgłaszam również opcję powtórzenia Grodu Foluszek.

Co do Szkocji to my raczej w tym roku odpadamy, jeśli chodzi o Terrakon obok Rzeszowa to też jestem przeciw za blisko miejsca zamieszkania Big Grin
Ja mam też dwie propozycje (jedna pokrywa się z propozycją Buzza) czyli Folusze albo powrót do korzeni czyli Jura Krakowsko Częstochowska i Mirów Uśmiech

Buzz napisał:
Również można już teraz popracować nad listą obecności. Czy nasi emigranci wrócą do kraju na zjazd? A może jakieś nowe osoby teraz będą (co roku jest ktoś nowy, wychodzi to dobrze, teraz jest spory nabór, głównie za sprawą Avanturiona). Może w końcu Remus przekona swoją lubą i razem zjawią się na imprezie?

Hmm lista obecności to dobre, kto się wstępnie zadeklaruje na przyjazd?

Elf i Bojo raczej TAK
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 21-02-2008 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem jak najbardziej ZA!
Lokacja wszystko jedno, w Grodzie Foluszek mnie jeszcze nie było. Uśmiech

Co do terminu byłoby miło go w miarę wcześnie ustalić, odpowiednio wcześniej muszę przedstawić moim szefom formularz o urlop no i jeszcze zarezerwować bilety lotnicze, im wcześniej tym lepiej, znaczy się taniej.

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 21-02-2008 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o zestawienie Mirów - Gród Foluszek to moim zdaniem wygrywają Foluszki. Pomijam tu fakt, że ja akurat lubię jak jest blisko Uśmiech. No ale skoro odpada lokalizacja pod Rzeszowem, o której była mowa ostatnio, ty głosuję za Grodem. No chyba że jeszcze pokażą się inne opcje. Tym bardziej, że Xaraf tam jeszcze nie był Uśmiech. No i super, że pierwszy emigrant zgłosił się tak szybko Uśmiech.

Kiedy jesz, jedz. Kiedy czytasz, czytaj. Kiedy czytasz przy jedzeniu, czytaj przy jedzeniu.
Powrót do góry

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 22-02-2008 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No może być Foluszek, ale termin to ja proponuję sierpniowy.

Andre
Demoni Władca

PostWysłany: 24-02-2008 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jakaś telepatia chyba Uśmiech Akurat wczoraj pracując na budowie, łażąc z taczkami i robiąc przy betoniarce, sporo myślałem o terrakonie, i że to już może najwyższy czas rzucić temat Uśmiech

Stwierdziłem nawet, że Szkocja to fajny pomysł Big Grin
Ale jak nie, to nie - w takim razie jestem za Foluszkiem - był fajny i klimatyczny.
Avanturion LARP będzie of coz jak co roku :>
Termin nieistotny, byle to był lipiec lub sierpień Język2 I co by Buzz, jako miejscoorganizator, zorganizował też dobrą pogodę Wink
zabrali mu gacie, płaszcz oraz buty.

NvJ
Powrót do góry

Remus
Wielki Demon

PostWysłany: 25-02-2008 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Right, telepatia, bo rzadko zaglądam na dół strony, a dziś od razu temat jakoś przyciągnął moją uwagę Wink Co do mojej obecności to trudno mi się deklarować, ale zobaczę co da się zrobić. Chętnie bym pojechał i poznał Was w końcu Uśmiech
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 25-02-2008 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie by było Remus. Powiedz swojej ukochanej, że ja też zabieram swoją żonę (zdeklarowaną zagorzałą antyerpegówkę), może Andre też swoją w takim wypadku namówi. A może też uda się jeszcze raz namówić na wyjazd Dorotę (z tym problemów nie powinno być) i już Twoja luba będzie miała z kim rozmawiać w trakcie sesji. Zresztą terraKON to nie tylko sesje!

Apropo po po po sesji. Andre - ty to nie musisz się deklarować, że zrobisz Avka - LARPa, bo jak nie, to cię w pociąg do trójmiasta wsadzimy i tyle. Jeśli jest ciągle na to ochota, to ja też oczywiście przygotuję sesyjkę, tradycyjnie w tradycyjnego CP2020, z tradycyjnym borgiem (bojgiem??) i jego tradycyjnymi problemami natury egzystencjalnej. Ale to pod warunkiem, że będzie na to ochota.

Tabar, daj znać, czy tym razem dojedziecie do nas....

Powrót do góry

tabar
Wielki Demon

PostWysłany: 26-02-2008 5:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Buzz napisał:
Tabar, daj znać, czy tym razem dojedziecie do nas....

Stety czy niestety, jak narazie nie sadze zeby byoby to mozliwe. Język2
Wszystko wskazuje, ze wyjezdzamy pod koniec czerwca i wracamy we wrzesniu 20-30kkm przez Azje wymaga troche czasu. Trzymajcie kciuki zeby nam siee udalo wyjehchac i wrocic. Jednak szczegoly bede znal pozniej. Narazie szykujemy auta, kwieicen/mai wyjazd w celu team building i zobaczymy co z tego wyjdzie.
Takze nie powymieniamy kawalow, ani nei zostanie uraczeni nowym LARPem. Ostatnio po glowie chodzil mi LARP Wlatcy Moch Wink

pzdr
Gdyby mama miała fiuta, to by była ojcem, hej"
KNŻ
Powrót do góry

7
Demon

PostWysłany: 26-02-2008 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj przykro mi to słyszeć : lipiec, sierpień oj przykro Płacz Tak się składa, że w mojej branży to właśnie miesiące szczytu, nazywane złowieszczo SEZONEM Wściekły Co za tym idzie mam w kontrakcie klauzule, iż właśnie w miesiące zaczynające się od czerwca do sierpnia nie przyznają nam urlopów. Z drugiej strony to pracuje w tej firmie od września zeszłego roku tak wiec nie do końca wiem jak owa klauzula ma się do rzeczywistości. Zakładam jednak najgorsze, czyli to iż nie dostanę urlopu. Cóż widzieli gały co brały Frown
Jako że jestem osobą o miłym usposobieniu i zawsze patrzącą na jasną stronę życia to zastanawiam się nad tym czy może uda mi się wyskoczyć do was na weekend. Zdaję sobie sprawę, iż prawdopodobnie więcej spędzę czasu w sierotkach komunikacji niż z wami ale chęć poznania was, drodzy moi, może zrekompensować tę niedogodność. Jednak niczego nie deklaruje i bacznie będę wypatrywał postów odnośnie lokalizacji oraz terminu.

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 27-02-2008 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tabar: trzymam kciuki i rozumiem, że wyjazd 3 miesięczny będzie bardziej atrakcyjny od niecałego tygodnia z nami Big Grin. Niemniej, jeśli na etapie organizacyjnym powinie wam się noga i do wyjazdu nie dojdzie, to mam nadzieję, że zrobicie sobie taką małą rekompensatę i wpadniecie do Grodu Foluszek.

7: Nawet na weekend warto wpaść, tym bardziej, że z 3miasta pod Brodnicę nie jest tak daleko, i wcale nie spędzisz większości czasu w pociągu/autobusie/samochodzie (niepotrzebne skreślić). A my też chcemy Ciebie poznać.

Powrót do góry

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 28-02-2008 7:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam mam nadzieję, że będą wszyscy (chociaż chwilkę) i będzie ktoś nowy Uśmiech

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 01-04-2008 7:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do terminu to miło by było się jakoś określić, żeby Xaraf mógł robić rezerwację.
Poprzednio pisałam że pasuje mi jedynie sierpień, ale teraz mogę już z całą pewnością powiedzieć, że każdy po 15 czerwca.
No to co ustalamy? Może lipiec?

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 01-04-2008 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z mojej strony, zupełnie bez różnicy jest na razie, więc może niech się wypowiedzą Ci, którzy mają jakieś ograniczenia.

Jak Słoneczniki - będą? Odezwijcie się.

Powrót do góry

aachi
Wielki Demon

PostWysłany: 01-04-2008 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez postaram sie zjawic na terakonie Uśmiech

Foluszek byl fajny, ale w sumie bez roznicy mi gdzie sie odbedzie, wazne zebym znow mogl Was zobaczyc Uśmiech

Urlop mam zaklepany od 21 lipca do 8 sierpnia. Jesli bedzie potrzeba to postaram sie go troszke przesunac (choc nie gwarantuje ze sie uda). Niestety 2-8 sierpien mam urlop obowiazkowy, a zalezy mi abym mial caly w jednym okresie czasu.

No i im szybciej okreslimy dokladny termin Terrakonu, tym bilety do Polski tansze beda Uśmiech

pozdrawiam wszystkich i znikam
Powrót do góry

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: