Terra Inc0gnita
Forum Terra Inc0gnita

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 Statystyki    Regulamin

Czas wojny

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Luźne rozmowy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 03-06-2008 20:55    Temat postu: Czas wojny Odpowiedz z cytatem

Pojawiła się właśnie nowa gra teamu, który zrobił BloodWars'a. Gra nazywa się Czas Wojny, to link: http://www.czaswojny.pl/

Zapowiada się ciekawie: połączenie strategii polegającej na rozbudowie osady z BW, czyli mamy postacie, które rozwijamy. Sam rozwój postaci wygląda bardzo, bardzo wolno, ale chyba będzie nieźle. Na razie to wersja testowa i premium jest za darmo bez ograniczenia czasowego, można więc się fajnie pobawić. Ja zacząłem i nie wiem jeszcze co z tego wyjdzie, ale chyba warto spróbować.

Rada dla tych, którzy zaczną - na początku nie wydawajcie żadnej kasy (tzn. kamieni i krzemieni) na armię i nie podejmujcie się żadnych ekspedycji, bo szkoda cennego surowca, a i tak z wyprawy nic nie będzie. Na początku więc rozwój wioski i z czasem inne rzeczy. Ja niestety zrobiłem sobie wyprawę, dostałem po dupsku, bohater zginął, na nowego chwilowo mnie nie stać i muszę rozwijać wiochę, która mogła być już lepsza....

Uderzajac pierwszy, uderzasz ostatni

Kiedy jesz, jedz. Kiedy czytasz, czytaj. Kiedy czytasz przy jedzeniu, czytaj przy jedzeniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Luźne rozmowy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: