Terra Inc0gnita
Forum Terra Inc0gnita

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 Statystyki    Regulamin

no to co?

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Co byście chcieli?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
coatFreak
Site Demon

PostWysłany: 31-10-2002 1:06    Temat postu: no to co? Odpowiedz z cytatem

No to co by Panstwo ciekawego chcieli?
Deal

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 31-10-2002 8:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ehh, nie lubie ogólnych pytań Uśmiech
no ale może od początku: kupe kasy, własną chałupe, kompa z dostępem do sieci, no i jeszcze samochód, reszta sama już przyjdzie Uśmiech

zresztą jest za wcześnie, żebym coś konstruktywnego wymyślił Uśmiech po jaką ch...e ja właściwie tak wcześnie wstałem. Uśmiech

pozdr
ps. jak wymyśle coś "mundrego" na pewno dam znać Jezyk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

coatFreak
Site Demon

PostWysłany: 31-10-2002 23:18    Temat postu: ja poczekam :c) Odpowiedz z cytatem

Jak wam sie cos wykrystalizuje to dajcie znac :c))

Chalek
Demoni Władca

PostWysłany: 04-11-2002 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym kartę postaci do D&D i możliwość prowadzenia D&D. Wtedy w moim GPG byłaby mo e normalna karta, może poprowadziłbym jedną osobę jeszcze w tradycyjny dla TI sposób właśnie w tym systemie no i myślę, że D&D przyciągnęłoby dużą rzeszę graczy, bo to bardzo popularny system i ma u nasz przyszłość, bo wychodzi po polsku, a z tego co wiem to ludzie się na niego rzucają, także tacy co w rpg w grali tylko na kompie (ISA zamierzea w niedługim czasie sprzedać nakład 5000 egz i wygląda na to, że im się uda). Trzeba podążac za rynkiem jeśli chcemy żeby TI się rozrastała.

Co byście nie myśleli o tym systemie, to moim znaniem nie mozna od tego uciec. D&D musi się pojawić na TI, to wynika z obecnej sytuacji na rynku rpg w Polsce.

Ludzei grający w ten system w Polsce sa bardzo łasi na wszytsko co moga na jego temat znaleźć w sieeci i wiem, że maja ogromną ochote grać przez internet, wyobrażacie sobie, że grają w rpg na forum? Jak damy (cF da) im narzędzie w postaci play by site na TI, to będą myślę zachwyceni. (Małą próbkę chęci do grania w ten sposób w D&D mieliśmy w postaci odezwu na moje GPG po wrzuceniu o tym wiadomości na jednym z forów o D&D)

Podeślę Ci cF polską kartę postaci jak tylko będę ją miał w wersji elektronicznej. Na razie może byś po angielsku, potem się najwyżej spolszczy, albo w oparciu o skany, albo podeślę ci listę co na co zamienić.

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 04-11-2002 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko jest pewna sprawa trzeba by zrobic karte kompatybilna z 2 i 3 edycja, aby nie robic dwa razy tej samej roboty.
Nie wiem jak Ty Chalq ale Elf bedzie prowadzic AD&D 2 edycja. Wiec trzeba by skompilowac karte tak aby pasowala do wszystkich wydan, a przynajmniej 2 i 3 edycji bo w pierwsza nie wiem czy jeszcze ktos gra.
Poza tym nic pewnie nie bedzie sie losowac automatcznie na karcie bo trzeba by wklepac wszystkie tabelki z podrecznika i powiazac je a to pewnie qpa roboty. Wystarczy tylko wzor kart a reszte wylosuje MG z Graczem Uśmiech
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

Chalek
Demoni Władca

PostWysłany: 04-11-2002 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że kartę do 2 edycji, czyli do AD&D 2ed trzeba zrobic oddzielnie, bo to jednak nieco inny system i inna karta. Tak więc karty trzeba zrobić osobne. Obawiam się, że w obliczu trzeciej edycji druga może nie cieszyć się wielkim zainteresowaniam, ale może się mylę. Co do losowania postaci i automatycznych przeliczeń jest to po prostu zbędne i niepotrzebne. W 3 edycji tak naprawde losuje się tylko cechy główne, ale na zasadzie przyporządkowywania wcześniej rzuconych 6 rzutów do tych 6 cech, więc to się raczej mija z celem. Niech karta bedzie po prostu pusta na poczatek i MG razem z graczem ją wypełnią.

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 04-11-2002 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DD3ed nie znam wiec nie moge podysqtowac. Zdaje sie na opinie specjalisty w postaci Chalka Uśmiech

Chalek
Demoni Władca

PostWysłany: 04-11-2002 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to czekamy na reakcję cF

coatFreak
Site Demon

PostWysłany: 04-11-2002 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

reaguje :c) dobrze. Poprosze tylko w takim razie o karty (obie) 2 i 3 edycji.

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 04-11-2002 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coatFreak napisał:
reaguje :c) dobrze. Poprosze tylko w takim razie o karty (obie) 2 i 3 edycji.

Postaram sie podeslac Ci projekt wygladu bo moze wytniemy zbedne tabelki Uśmiech

I jeszcze jedna wiadomosc dla coatFreaka:
poprosze o zmiane podpisu pod postami ( po prostu nikt ) bo to jest zupelna nie prawda jestes: Ktos Bardzo Wazny, Potrzebny I Lubiany Uśmiech Wink

coatFreak
Site Demon

PostWysłany: 04-11-2002 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:c) hihi ja wiem, ze jestem lubiany, potrzebny i taki ogolnie skromny no i nie bojmy sie tego slowa - wspanialy ale staram sie to ukrywac ;c)

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Co byście chcieli? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: