Terra Inc0gnita
Forum Terra Inc0gnita

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 Statystyki    Regulamin

Propozycja TerraKON 2003
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 03-08-2003 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, pierwszy na konwent zjechałem a jako ostatni wróciłem i się tutaj wpisuje Uśmiech
Było super, koniecznie trzeba to powtórzyć, oczywiście raz jeszcze cF będzie MG, może następnym razem uzyskamy na wszystko wyjaśnienie Uśmiech

aachi -> toast słuszny, wypije więcej, oczywiście za 3,50 Uśmiech

cF -> foteczki masz i miałeś je rozesłać, co jest? jutro wyjedziesz i ile czasu na nie będziemy czekać, btw> chyba w Zawierciu z plecaka wypadły mi krótkie spodenki... hihi... Warszawa Centrum całkiem niezły dworzec, dzieki, że czekaliście razem ze mną, przynajmniej się nie nudziłem, a miejscówka na szczęście nie była na korytarzu Uśmiech

Bojo -> niech żałują, nawet nie wiedzą co stracili, a na moje fotki trzeba będzie trochę poczekać, kliszę muszę do końca wypstrykać, ale będzie też co oglądać.

Elf -> następnym razem będzie dłużej, tak jak ustaliliśmy, a miód i wino to wszyscy (no prawie) pili... lało się strumieniami Uśmiech sprawozdanie napisze jutro, w pociągu spałem

fallen -> w końcu, trochę długo trzeba było na Ciebie czekać Uśmiech

pozdrawiam
CAŁA RESZTA - ŻAŁUJCIE, ŻE WAS TAM NIE BYŁO
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 04-08-2003 9:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XaRaF- ciesze sie ze cało dojechałeś do domu. Zastanawialiśmy sie z Bojem jak Ty dotrzesz na ten kraniec świata:) Oczywiście w połowie drogi zorientowałam sie ze w pudełku wioze jeszcze troche żarcia i aż mi sie głupio zrobiło bo nie pomyślałam wcześniej żeby Ci to wrzucić do plecaka na droge. Pocieszam sie tym, ze nie umarłeś z głodu jak widać.
Kropelki KRWI jednak obiecuje dorysować jak ustaliliśmy:)
Pozdrawiam.

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 04-08-2003 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eee no nie przesadzajcie... to że taki chudy jestem i straszyłem koścmi nie oznacza, że cały czas głoduję... druga sprawa jest taka, że nawet nie miałbym gdzie tego wcisnąć bo już reklamówki dźwigać by mi się nie chciało... poza tym miałem jeszcze dwie zupki chińskie i czekoladę więc nawet gdyby co to i tak z głodu bym nie padł... zresztą złego licho nie bierze Uśmiech
a ja zaraz kończe śniadanie i biorę się do pisania relacji Uśmiech
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 04-08-2003 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie obejrzałam fotki od Cf'a i troche sie pośmiałam:) jest zdjecie sławnej wody jurajskiej, jeszcze sławniejszego czerwonego szlaku i odjechane logo:) Sa też buty Cf'a.

fallen
Demon

PostWysłany: 06-08-2003 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm a ja nie mam foteq??? Ja sie tak nie bawie!

Nio XaRaF długo się na nnie czekało, ale jaka potem radość Big Grin
Też się cieszę, że wszyscy dojechali w jednym kawałku Uśmiech

PS. Nawet Aachi mnie na GG nawiedził Big Grin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 27-09-2003 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.ti.int.pl/terrakon/ a tutaj mamy relacje z TerraKON'u dzięki XaRaF'owi Uśmiech

Ostatnio zmieniony przez Bojo dnia 10-10-2003 18:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

fallen
Demon

PostWysłany: 27-09-2003 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, XaRaF postarałeś się Big Grin

W zasadzie tego nie dało się źle zrobić, bo cały konwent był super. Tylko... No już myślałam, że nie ma zdjęcia naszego śledzia i plakatu z podpisami.

Nio i było fajnie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 27-09-2003 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok. to teraz czekam na krytyke...
zaczynam żałować, że nie zaznaczyłem, że to wczesna wersja beta Uśmiech
myślałem jeszcze nad posortowaniem tych zdjęć, poprawką komentarzy, które zresztą są tylko moimi przykładami
w październiku jak będę miał kasę wywołam w końcu moją kliszę i mam nadzieję, że trochę zdjęć dojdzie

i najmocniej proszę o odrobinę cierpliwości w związku z opisem sesji, ostatnimi czasy wiele się dzieje u mnie, trochę bawiłem się z galerią, ale wierzę, że uda mi się to w końcu skończyć...

jeszcze raz najmocniej przepraszam i czekam na słowa krytyki

pozdrawiam

ps. zabawę z html zacząłem całkiem niedawno Uśmiech
ps2. Bojo... czemu TO zrobiłeś?? [i nie myśle tu o umieszczeniu stronki zlotu] Uśmiech
Powrót do góry

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 28-09-2003 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XaRaF napisał:
ps2. Bojo... czemu TO zrobiłeś?? [i nie myśle tu o umieszczeniu stronki zlotu] Uśmiech

Poprosze o dokładniejsze informacje, jeżeli zrobiłem coś strasznego to poprosze o kontakt na gg lub email Uśmiech

aachi
Wielki Demon

PostWysłany: 28-09-2003 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XaRaF chyba się nie doczekasz na tą Krytykę. Pozatym nie przypominam sobie takiej pani na zlocie... no chyba że to imię tej Amazonki (pasowałoby).

A tak wogule, wczesniej widziałem wersje beta. Teraz wchodze by powspominać dobre czasy i co widze? Do każdego zdjątka wesoły komentarz.... Ale się uśmiałem Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Uśmiech Big Grin

Ech nie wiem jak wy, ale ja to mam już teraz ochotę na kolejny zlot w równie udanym towarzystwie.... Może byśmy tak zaplanowali jakieś spotkanie jeszcze przed TerraKON-em 2004.... ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 28-09-2003 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakiej pani?? chodzi Tobie o Katarzyne? jeżeli tak to już nie do mnie po szczegóły czy zdjęcie [a mogłem zrobić] Uśmiech

co do galeri, na początku komentarze były tylko w dymkach, ale pomyślałem trochę [wiecie, że to nie boli?] i pojawiły się też przy wersji powiększonej no i jakoś to lepiej wygląda Uśmiech

ja tu jeszcze nie wiem co będę miał wesołego na roku [zajęcia zaczynam w środę] a ty już kolejne spotkanie, ferie zimowe a może jeszcze wcześniej sylwester?? Uśmiech

pozdrawiam
Powrót do góry

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 29-09-2003 8:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaiste głębokie ukłony w stronę Xarafa, bo dzięki jego energii zdarzenie zwane Terrakonem na zawsze zostało uwiecznione:)

Btw: Nasz samochód już nie działa na słowo honoru bo przeszedł remont, a w ogóle to nalezy mu się szacunek, bo przejechanie takiej morderczej trasy było wyzwaniem:) Trzeba ochrzcić go mianem jakiejś upiornej bestii Uśmiech

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 29-09-2003 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elf napisał:

Btw: Nasz samochód już nie działa na słowo honoru bo przeszedł remont, a w ogóle to nalezy mu się szacunek, bo przejechanie takiej morderczej trasy było wyzwaniem:) Trzeba ochrzcić go mianem jakiejś upiornej bestii Uśmiech

Za ukłony serdecznie dziękuję, a co do samochodzu to chciałbym zauważyć, że w komentarzu stoi: ...chodziło... ale zgadzam, że szacunek mu się należy.
Co do nazwy to może, o ile jeszcze będzie w waszym posiadaniu, na przyszłym TerraKonie coś wymyśli? Uśmiech

pozdrawiam
Powrót do góry

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 29-09-2003 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Póki co nazywamy go Kret z racji wyglądu albo Helmut z racji pochodzenia.Uśmiech

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 29-09-2003 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XaRaF napisał:
...ale zgadzam, że szacunek mu się należy.

Jeszcze 2 lata i zarejestruje go jako zabytek Uśmiech

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

Skocz do: