Terra Inc0gnita
Forum Terra Inc0gnita

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 Statystyki    Regulamin

Iluzja ....

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Świat Mroku
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BerserK
Pomniejszy Demon

PostWysłany: 05-04-2003 11:51    Temat postu: Iluzja .... Odpowiedz z cytatem

Witam.
Mam pytanei w zwiazku z ta dyscyplina czy da sie ja w jakikolwiek sposob przelamac.
Ostatnio zgionalem bo moj przeciwnik RAvnos za pomoca Koszmarnej Reczywistosci zamknal mne iw klatce. I w ksiazce (Mroczne Wieki ) nie za zadnego kontrataku. W opisie tej dyscypliny jest opisane ze sa rzuty jedynei wtedy gdy wampir chce cie zranic ..a jezeli chce cos stworzyc to mu to sie zawsze udaje. Wiec np nawet jak atakuje cie jakis matuzalem tworzysz se cos co Ci przyjdzie na mysl i jzu nei ma kolesia. Czy sa jakies defensywne dyscypliny albo cokolwiek co moglo by ja przelamac . ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 06-04-2003 9:00    Temat postu: Re: Iluzja .... Odpowiedz z cytatem

Witam nowego użytkownika Uśmiech

Niestety w sprawach wampira nie jestem najmocniejszy ale to o czym mówisz jest wyzwaniem dla MG
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

BerserK
Pomniejszy Demon

PostWysłany: 06-04-2003 9:11    Temat postu: Re: Iluzja .... Odpowiedz z cytatem

Ja rowniez witam ...
Najgozej ze postanowilismy grac narazie tak jak jest w ksiazce ..gdyz jestesmy narazie poczatkujacymi. I w ekipie mam iluzjoniste i by mu to sie nei spodobalo ze zmieniamy zasady tylko jego Język
I ciagle przewracam ksiazke i czegokolwiek szukam na temat przelamania tej iluzji ... wg cos powinna dawac nadwrazliwosc ..ale w ksaizce jest opisane ze nadwrazliwos dziala tylko na niewidocznosc ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  

Tomiszon
Demon Pospolity

PostWysłany: 04-10-2003 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cóż... IMO należałoby wykonywać rzuty na siłę woli co jakiś czas, żeby się wyzwolić. albo jeszcze raz przerzucić opis Iluzji w podręczniku. raczej nie przeoczonoby takiego szczegółu. i nie sądzę, żeby taka klatka trwała wiecznie, chyba ravnos musiałby wydawać punkty krwi np. na godzinę. albo gdyby wpadł w letarg, czy nawet w sen, to chyba powinna się wyłączyć.

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Świat Mroku Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: