Terra Inc0gnita
Forum Terra Inc0gnita

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 Statystyki    Regulamin

TerraKON 2004
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bojo
Site Demon

PostWysłany: 03-08-2003 18:18    Temat postu: TerraKON 2004 Odpowiedz z cytatem

Proponuje już zacząć myśleć o tym wydarzeniu.
Jednogłośnie padło stwierdzenie, że weekend to za mało więc następny TerraKON najprawdopodobniej zacznie sie w środę wieczorem i potrwa do niedzieli.
Termin: lipiec lub sierpień
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

aachi
Wielki Demon

PostWysłany: 03-08-2003 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miodzio Uśmiech Praawie napewno bede. Uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 03-08-2003 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bojo -> zacząć myśleć? ja już wykreśliłem z kalendarza w przyszłym roku cały miesiąc Uśmiech tak samo nie ma co wymyślać innego... Mirów i nic poza tym, wiemy już gdzie jakie są ceny i kiedy za wrzątek nie trzeba będzie płacić Uśmiech

aachi -> nie prawie tylko na pewno, musisz tam być... bo w końcu do kogo następnym razem będzie chciał dostać się kot? Uśmiech

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

aachi
Wielki Demon

PostWysłany: 04-08-2003 0:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, że się nie dostał Uśmiech Sami przecież widzieliście co ta bestia zrobiła z kilkoma drzewkami. Przy niektórych nawet korzenie się nie ostały Uśmiech

Przyjechać będe chciał koniecznie, ale nigdy nie wiadomo jak się życie ułoży Uśmiech

Co do lolalizacji to też uważam, że Mirów będzie dobry. Takiego klimatu jak tam to chyba jeszcze nigdzie nie spotkałem. Pozatym trzeba też zobaczyć jak duże postępy są przy odbudowie zameczku w Bobolicach. No i nastepnym razem trzeba ziemniaczków porządniej podjeść.

A co sądzicie o pomyśle Boja, aby się ubrać jak na prawdziwych podróżników przystało? Uśmiech Oczywiście konwencja warhammerowa Uśmiech
Powrót do góry

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 04-08-2003 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie sie podoba pomysl z przebraniem, ale oczywiscie to była luźna propozycja:) Nie musze dodawać że tez bede na konwencie (mam dożywotni kontrakt z pewnym krasnoludem), ale dodam ze strój mam, tylko trzeba odkurzyć.
Lokacja mogłaby zostac ta sama ze względów praktycznych(juz mam obczajoną trasę) no i klimatycznych, bo nie wszędzie można mieszkać pod zamkiem o tak ciekawej hostorii.

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 04-08-2003 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wpadł mi jeszcze jeden pomysł, jak wypali w przyszłym roku i obecność dopisze to pomyślimy o okolicznościowych koszulkach z napisem TerraKON 2004 co wy na to?

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 05-08-2003 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stroje - bardzo ciekawy pomysł, już dziś bym musiał zacząć kompletować, jako że w LARP'ach nie uczestniczę, niczego takiego nie posiadam zalegającego na dnie szafy... hmm... tylko z pijawkami to do wyjazdu będę musiał czekać, raczej roku by nie wytrzymały

co do koszulek - pomysł równie dobry jak poprzedni, tylko jest problem natury materialistycznej: kto zakupi koszulki (czy może każdy przyjedzie ze swoją), komu zleci się wykonanie logo... wcale nie mam zamiaru torpedować tej propozycji, ale uważam, że o czymś takim należałoby pomyśleć zawczasu.

pozdrawiam
Powrót do góry

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 05-08-2003 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XaRaF napisał:
co do koszulek - pomysł równie dobry jak poprzedni, tylko jest problem natury materialistycznej: kto zakupi koszulki (czy może każdy przyjedzie ze swoją), komu zleci się wykonanie logo... wcale nie mam zamiaru torpedować tej propozycji, ale uważam, że o czymś takim należałoby pomyśleć zawczasu.

Postaram się odpowiedzieć na wszystkie twoje wątpliwości Uśmiech
- właśnie zajmuję się tym za wczasu, do TerraKON'u 2004 jeszcze rok
- na logo możemy ogłosić konkurs a potem wybierzemy Uśmiech
- wykonać postaram się sam, pracowałem kiedyś w pracowni plastycznej i jak by co to będe miał gdzie. jeżli będę je robił ja to cena robocizny odpada.

i jeszcze sprawa, im więcej chętnych tym lepiej, bo wraz ze zwrostem liczby koszulek spada cena za 1 sztuke

aachi
Wielki Demon

PostWysłany: 11-04-2004 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słoneczko coraz jaśniej świeci... Lato gdzieś za 3 miesiące już... Dlatego odświerzam temat konwenciku, na który osobiście bardzo jestem napalony (ach ta gwara podwórkowa)... Trza by zacząć kase oszczędzać, szczególy wymyślać, imprezy konwentowe szykować... ulotki rozsyłać.
Bo jeśli np. mamy się porządnie i konwentowo ubrać to już teraz należałoby się zastanowić nad kreacją.
Może czas nie jest naglący, ale uważam jednak że najwyższy by rozpocząć rozmowe na temat konwentu Uśmiech
Powrót do góry

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 12-04-2004 6:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie bój nic ;], kasa się zbiera, nad imprezą konwentową [znaczy się sesją] myślę już od jakiegoś czasu, chyba niedługo moglibyście podsyłać mi życiorysy postaci [coby bardziej scenariusz urozmaicić];
jeszcze tylko po świętach muszę zakupić stelaż do namiotu ze śledziami i karimatę aby już ze swoim sprzętem jeździć a nie pożyczać od innych.
kreacja konwentowa też już zaprojektowana - teraz tylko jakieś szmatki dorwać i się okaże czy jeszcze z zeszłego semestru pamiętam jak obsługiwać maszynę do szycia ;]

pozdrawiam
Powrót do góry

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 12-04-2004 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aachi napisał:
Bo jeśli np. mamy się porządnie i konwentowo ubrać to już teraz należałoby się zastanowić nad kreacją.

Co do przebierania się to nie wiem czy będzie sens bez gry terenowej Uśmiech

Ale czas już jest ku temu aby ruszyć temat i przeprowadzić wstepny szacunek kto będzie.
Więc tak czekam na informacje na to kto wstępnie planuje przyjazd.

Podkreślam na TerraKON mają wstęp tylko ludzie związani z TerraInc0gnita Deal

Ze swojej strony myślę, że zjawimy się z Elfem i Fallen.
XaRaF i Aachi to już 5 osób no i oczywiście myślę, że coatFreak też będzie a to już 6 osób.

Czekam na zgłoszenia Uśmiech

GreK
Demoni Władca

PostWysłany: 13-04-2004 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że ja może ni z gruszki ni z pietruszki i że wstyd się przyznać i wogóle...

Ale gdzie ten TerraKON, po ile i jak i wogóle?

Nigdy nie byłem na żadnym konwencie a może trzeba by kiedyś zobaczyć czym to się je?

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 13-04-2004 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żaden wstyd, zeszłoroczne spotkanie też było moim pierwszym konwentem, kiedyś musi być ten pierwszy raz Wink i lepiej późno niż wcale

gdzie? w Mirowie, kawałek od Kotowic, jura krakowsko-częstochowska;

po ile? koszty własne: dojazd, suche racje, dach nad głową we własnym zakresie;

wszystko na świeżym powietrzu, no chyba że w końcu znajdziemy to wejście do podziemi to klimat będzie z deka zatęchły ;]

a więcej, o zeszłorocznym zlocie poczytać możesz tutaj, był odnośnik na stronie głównej TI ale po kolejnych włamaniach cF zapomniał zaktualizować

pozdrawiam & zapraszam
Powrót do góry

Morfinista
Demon Pospolity

PostWysłany: 13-04-2004 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z takim nieśmiałym zapytaniem...
co to znaczy "związani z TerraInc0gnita" ?

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 13-04-2004 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sądzę, że chodzi tutaj o to, by osoby chętne do uczestniczenia w zlocie w jakiś sposób "istniały" na stronach TerraIncognity - forum, gpg, pbsite... póki śmierć nas nie rozłączy Wink
ma to zapobiec zjazdom kumpli kumpli ze skrzynkami piwa itp. itd.

pozdrawiam
Powrót do góry

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Skocz do: