Terra Inc0gnita
Forum Terra Inc0gnita

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 Statystyki    Regulamin

wątki poboczne w sagach VtM

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Świat Mroku
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomiszon
Demon Pospolity

PostWysłany: 16-04-2004 16:49    Temat postu: wątki poboczne w sagach VtM Odpowiedz z cytatem

Witam
Niedługo będę prowadził sagę Wampira, i przydałoby mi się kilka niewielkich wątków pobocznych, żeby ją trochę upiększyć. proponuję stworzenie niewielkiej biblioteki pobocznych, niezależnych od głownej fabuły sagi, wątków do gier RPG, głównie wampira: Maskarady, aby każdy MG mógł je wykorzystywać do swoich gier. na początek mój pomysł:
gracze znajdują na poboczu drogi rozbity samochód, z nieprzytomnym, rannym człowiekiem (najlepiej starszą kobietą) w środku. czy wykorzystają sytuację, wypijając go i okradając bagażnik, czy mu pomogą? oczywiście ich decyzja wpłynie na wartość ich człowieczeństwa.

Falastur
Wielki Demon

PostWysłany: 01-06-2004 2:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Gracze przypadkiem trafiaja do klubu nocnego Roza 66. Poznaja tam dosc ciekawe nowe znajomosci. Moze byc to wampir najlepiej malkav... ktory lepiej zeby sam ich znalazl(moze zostawiac im sekretne wiadomosci np. na serwetkach.).
Poznaja dilerow dragow... porzadna dzialka draga prosto w serce i bestia sie uspokaja(nie wiem jak to jest w mechanice ale ja pozwolilem gracza stosowac uzywki tylko w ten jeden sposob Jezyk).

2. Wyscigi samochodowe... w kazdej druzynie jest jakis maniak Uśmiech Zorganizoj im male 2 Fast 2 Furious na autostradzie Uśmiech Bede kolowac kase na fury, nitro i tak dalej byle by wygrywac Uśmiech a to juz maly kroczek do stworzenia czystej graczo-fabuly Uśmiech

ci co snia podczas dnia znaja wiele rzeczy, które umykaja tym co snia tylko noca;
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Świat Mroku Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: