Terra Inc0gnita
Forum Terra Inc0gnita

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 Statystyki    Regulamin

Wakacje czy pomór?!

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Świat Mroku
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Andre
Demoni Władca

PostWysłany: 05-07-2004 7:33    Temat postu: Wakacje czy pomór?! Odpowiedz z cytatem

Wakacje? A może pomór jakowyś? Od dobrych kilku dni wchodzę na forum i kurcze nic! Żadnego nowego maila! Ludzie na wakacje powyjeżdżali, albo wszyscy zachorowali... Na l5k po gwałtownej aktywności nagle cisza, zresztą w innych miejscach też... Jak u Stephena Kinga - cały świat wymarł i tylko ja piszę... Sen A tak w ogóle to ogłoszenie:
Wysłałem do Boja i cFa prośbę o umieszczenie mnie na liście MG do Wampira. Z braku jakiegokolwiek odzewu z ich strony piszę tutaj - chcę spróbować swych sił w tej dziedzinie, więc jeśli są chętni, proszę o wysłanie do mnie maila na niżej podany adres. Przyjmę do 4 osób, każdy gra indywidualnie, nie drużynowo.
Mam nadzieję, że ktoś odpowie przed wrześniem... Roll Eyes
Andre
andriej003@wp.pl

PS. Właśnie zauważyłem, że to mój jubileuszowy 100 (setny) mail na tym forum... Headbang
zabrali mu gacie, płaszcz oraz buty.

NvJ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 05-07-2004 8:21    Temat postu: Re: Wakacje czy pomór?! Odpowiedz z cytatem

Andre napisał:
Wysłałem do Boja i cFa prośbę o umieszczenie mnie na liście MG do Wampira.

Niestety nic do mnie nie doszło(chyba, że ostatnio jestem tak zakrecony, że przeoczyłem/zapomniałem*), ale juz wiem i będę się starał coś z tym zrobić.
Wyślij jeszcze raz do mnie maila na adres:
bojo@o2.pl
lub
bojo@tio.pl
podając ilość graczy, hasło do konta, nazwe pod którą chcesz występować

* niepotrzebne wykreślić Wink
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

Andre
Demoni Władca

PostWysłany: 05-07-2004 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wysłałem do ciebie maila, nawet na dwa adresy. Daj znać jeśli doszło, bo wychodzi na to, że ten poprzedni to kolejny mail, który do ciebie nie doszedł z mojej skrzynki.
Andre

NvJ
Powrót do góry

Alucard
Demon

PostWysłany: 05-07-2004 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Na l5k po gwałtownej aktywności nagle cisza, zresztą w innych miejscach też

Poki Buzz sie nie odezwie to raczej tam sie nic nie ruszy, no chyba, ze Tabar sam sie opanuje Uśmiech ale i tak pozwoli nam to wykonac co najwyzej jeden/dwa wpisy.
A co do innych for to nie mam pojecia ... moze ludzie wszystko wiedzia i nie maja co pisac Uśmiech.

A tak na marginesie to Bojo pewine czas temu wyslalem do ciebie PM i z tego co widze jeszcze jej "nieczytales" (jest u mnie w katalogu "do wyslania") czy to specjalna twoja "zagrywka" czy moze forum znowu nawala ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  

Andre
Demoni Władca

PostWysłany: 05-07-2004 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i niewiele się ruszy, ale ruszyć się powinno. W każdym razie Tabar "sam" się nie opanuje, bo dzisiaj rano wyjechał na wakacje i nieprędko wróci.
A z Bojem to może faktycznie jakaś przemyślana taktyka Język udaje, że nie dostał maili, bo nie chce mu się czytać Wink
No i jeszcze na koniec, jakby Buzz przeczytał te wypociny - trzy ostatnie maile do ciebie (czyli Buzza) mailerdaemon mi zwrócił, co może oznaczać, że masz pełną skrzynkę (ale wcale nie musi). W każdym razie zwróć na to uwagę...
Andre

ps. i piszcie więcej... Język2

NvJ
Powrót do góry

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 06-07-2004 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andre napisał:
A z Bojem to może faktycznie jakaś przemyślana taktyka Język udaje, że nie dostał maili, bo nie chce mu się czytać Wink

I znowu zostałem rozszyfrowany Wink
Maila dostałem, jak uda mi sie spotkac cF'a to załatwimy sprawe
PM dostałem i odpowiedziałem

Uff chyba sobie już nie radzę
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Świat Mroku Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: