Terra Inc0gnita
Forum Terra Inc0gnita

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 Statystyki    Regulamin

TerraKON 2004 - wrażenia
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bojo
Site Demon

PostWysłany: 09-08-2004 0:20    Temat postu: TerraKON 2004 - wrażenia Odpowiedz z cytatem

Hlip hlip i już po Terrakonie.
Pierwsze wrażenia? było suuuper Uśmiech
Do Mirowa stawili się: Aachi, Andre, Bojo, Daimon, Elf, Fallen, Loamija i XaRaF
Niestety nie było z nami coatFreak'a a to poważny minus Frown
Co robiliśmy w Mirowie? Graliśmy, łaziliśmy, zwiedzaliśmy, gadaliśmy i ogniskowaliśmy Big Grin
Dodam jeszcze, że w Mirowie w tym samym czasie co i my byli ludzie z kanału #rpg-pl
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

aachi
Wielki Demon

PostWysłany: 09-08-2004 0:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To też dodam, że było super... Zgoda Pifko

Powrót do domciu bez większych zakłuceń... tylko jakieś lumpy żebrały o kilkadziesiąt groszy na dworcu w Zawierciu... no i pociąg strasznie się trząsł.... a pozatym cool.

Narazie więcej wrażeń nie podaje.... kąpiel czeka Uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 09-08-2004 1:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niedawno dotarłem do domu, jazda pociągiem męcząca ale towarzystwo Andre pomogło przetrwać podróż Wink

nie ma to jak odpowiednie miejsce, grupa ludzi i świetna pogoda, wrażeń co nie miara... na relacje bedzie trzeba trochę poczekać, najpierw muszę odpocząć Wink

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

Daimon
Pomniejszy Demon

PostWysłany: 09-08-2004 1:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam witam o zdrowie i pordoz pytam Uśmiech

mam nadzieje ze wszyscy wrocili bez wiekszych problemow nie liczac autobusu widmo Andre Język
ja jakos dotarlem w calosci oczywiscie wszystko zawdzieczam wspanialemu kierowcy jakim jest Bojo Roll Eyes Wink

jezeli zdjecia pojawily by sie juz gdzies na necie to prosilbym o linka na forum (jakby sie komus chcialo to moze jeszcze na gg mi wyslac nie obraze sie Język)

aaa zapomnialbym bylo swietnie Big Grin Zgoda
mam nadzieje ze za rok uda mi sie pojawic na Terrakonie

BTW Aachi czemu nei dokonczyles sesji namiotowej? Frown

pozdrawiam
Powrót do góry

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 09-08-2004 1:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem krótko: cudnie, cudnie Uśmiech
Fajnie było zobaczyć znów Xarafa i Aachiego, jak tez miło poznać Loamiję i Andre.
Ten Łutowiec to sobie odbijemy następnym razem:)

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 09-08-2004 1:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze jedna sprawa, wszystkich obecnych na TerraKON'ie proszę o sprawdzenie czy nie zabrali ze sobą pasażera na gapę czyli KLESZCZA. Niestety mnie sie zdarzyły Frown na szczeście wizyta na pogotowiu sprawę rozwiązała. Kleszcza usunięto, zastrzyk zaaplikowano.

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 09-08-2004 2:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze, że chociaż został zauważony w miarę szybko, ja na szczęście żadnego ze sobą nie przywiozłem

Elf - ja również byłem zadowolony, że po raz kolejny się widzieliśmy, poznało się kilka nowych osób no i miejmy nadzieję, że w przyszłym roku będzie nas jeszcze więcej byśmy mogli dorównać #rpg-pl

pozdrawiam i czekam na zdjęcia
Powrót do góry

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 09-08-2004 4:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tutaj obiecany link do galerii naszych zwierzaków. Trzy skaveny vs upiorny pies:)
www.elf.tio.pl/zwierzaki

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 09-08-2004 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

świetne zdjęcia
Terry to rzeczywiście jeden wielki nos ;]
Trzy skaveny?? Ja tam dojrzałem tylko dwie panienki, pytanie tylko która to Tasha, a która to Ash, no i kto jest rezydentem białem klatki?

pozdrawiam
Powrót do góry

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 09-08-2004 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowe zdjecia to właśnie mała Missi. Wygląda podobnie do Tashy bo też jest czarno - biała i to może zmylić. Ale są trzy skaveny. A rezydentem białej klatki jest głównie największy skaven - Tasha terrorystka, bo klatki są połączone:)

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 09-08-2004 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wracając do tematu głównego i wrażeń, chcę powiedzieć że pan Xaraf miał całkiem udany debiut mistrzowski, szczególnie podobał mi sie wątek fabularny oparty na znanej miejscowej legendzie o dwóch braciech - Miru i Bobolu. Mając świadomość, że siedzimy w miejscu, gdzie nasze postacie wrzucone w przeszłość próbują zapobiec tragedii braci, naprawdę gęstniało od grozy. A kiedy zaczynaliśmy grać, zachodzące słońce oblało czerwienią zamek, co dodało dreszczu emocji:)

Andre
Demoni Władca

PostWysłany: 09-08-2004 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stwierdzenie Elfa, że było cudnie trzeba po prostu powiedzieć true, true... Uśmiech (to dla wtajemniczonych)
Naprawdę dobrze się bawiłem, cały terrakon był świetną odskocznią od reality show w rodzinnym mieście; fajnie było poznać osoby znane tylko z nicka i avatara. Wreszcie na własne ślepia zobaczyłem szefa (znaczy się Boja) i mojego ulubionego grafika (Elfa). Faktycznie szkoda, że nie było cfa, ale trudno się mówi. Mam nadzieję, że w przyszłym roku zobaczymy się jeszcze raz i w powiększonym składzie. I może prawdziwego larpa zrobimy, bo tak po prawdzie zazdrościłem sąsiadom zza płota, jak w l5k pogrywali w tych swoich fikuśnych strojach...
Szkoda tylko, że w drodze powrotnej, już po rozstaniu z Xarafem w Bydgoszczy, zapierdzielili mi komórę, jak spałem lub na chwilę wyszedłem. Na szczęście komórka na tyle stara była, że i tak warta grosze. Jednak numer już nieaktualny. Kiedy będzie nowa skóra, fura... tfu, komóra znaczy się Wink , a to pewnie w tym tygodniu już, to numer na pewno pojawi się przy kolejnym rzucie w Avanturionie
no i na koniec - Elf stwierdziła, że mój adres e-mail jest niefajny, więc założyłem nowe konto (a nawet dwa) pod adresem
avanturion@o2.pl
na potrzeby avanturiona i ti
pozdrawiam wszystkich
Andre
zabrali mu gacie, płaszcz oraz buty.

NvJ
Powrót do góry

Loamija
Pomniejszy Demon

PostWysłany: 09-08-2004 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem zwiezle i na temat: bylo bardzo milo i sympatycznie. Az zal ,ze tak krotko.

Elf: Szczury sa po prostu przesliczne Big Grin.

Ostatnio zmieniony przez Loamija dnia 09-08-2004 20:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Andre
Demoni Władca

PostWysłany: 09-08-2004 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taa, well, cóż rzec? Może faktycznie nie są takie wredne jak myślałem... Język
zabrali mu gacie, płaszcz oraz buty.

NvJ
Powrót do góry

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 09-08-2004 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Larpa to obowiązkowo robimy, ale do tego jednak przydałoby sie więcej luda. No i mam nadzieje ze zostaniemy jeszcze dzień dłużej, bo 5 dni to juz powinno byc akurat.
Andre - szkoda komórki mimo wszystko.

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Skocz do: