Terra Inc0gnita
Forum Terra Inc0gnita

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 Statystyki    Regulamin

TerraKON 2004 - wrażenia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fallen
Demon

PostWysłany: 09-08-2004 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ave TerraKONowicze!

Miala juz wczoraj napisac ale niestety zapomnialam a potem juz mi sie nie chcialo podlaczac neta (uroki modemu _-_)

Wyjazd byl super super super i bardzo mi sie podobalo Uśmiech. Milo bylo znow zobaczyc Xarafa i Aachiego, ktorego nie wiem dlaczego nie widzialam caly rok a studiuje obok mnie Big Grin. W kazdym razie Andre i Loamije rowniez milo bylo zobaczyc i poznac. A i towarzystwo Daimona, Elfa i Boja bylo mile Uśmiech.

A za rok larp bedzie na pewno. Daimon juz psuje mamie jakas torebke a juz zawziecie planuje Jezyk.

Mam nadzieje ze wszystkim podobalo sie tak samo jak mnie albo i bardziej i stawia sie w przyszlym roku Uśmiech. Btw kto wzial TerraKONowy baner??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Andre
Demoni Władca

PostWysłany: 09-08-2004 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej Fallen
a ja tak jeszcze spróbuję ciąg dalszy podprogowego przekazu do XaRaFa - pamiętaj o Gasnących Słońcach... gracze całego świata czekają na ciebie!
Andre
zabrali mu gacie, płaszcz oraz buty.

NvJ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 10-08-2004 0:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zaprawdę powiadam Wam, przekaz podprogowy to był brutalny, nie wiadomo jakie spustoszenie mógł poczynić w mózgu Xarafa:)
Andre - właśnie tworzy się strona Avanturiona.

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 10-08-2004 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andre - ehhh... mam nadzieje, że ci poziomale nie wsiedli w moim mieście, zresztą sam żeś wykrakał, że jak wysiadę to Cie skroją, ja teraz sobie w brodę pluję, że nie jechałem dalej lub chociaż książki nie zostawiłem. Z drugiej strony, dobrze że tylko komórką się zadowolili, owszem "morda nie szklanka, zęby nie kwiatki" ale życie ma się jedno. A do szczurów to przez ten rok zdążysz się przyzwyczaić a i może jednego sobie sprawisz, skoro kota mieć już nie możesz Big Grin

Aaaaa Gasnące Słońca... ja już nie chcę... nie mogę... proszę przestań... więcej tego nie zniosę... ja chcę spać spokojnie... nie chcę więcej przyłapywać się na nieświadomym przeglądaniu stron o tej tematyce... mamo pomóż... chlip... chlip

Elf - dzięki za słowa uznania, moja wrodzona skromoność i samokrytyka powstrzymują mnie od wygłoszenia własnych opinii, których część już znasz Big Grin ale i tak rad jestem, że komuś się podobało

fallen - ja już też nie mogę doczekać się przyszłego roku, znęcanie nad własnymi siostrami powoli mi się nudzi Język2 A banner wziąłem ja i zastanawiam się czy nie powiesić go nad łóżkiem, akurat mam tam wystarczająco miejsca

aachi - daj znać kiedy prześlesz już wszystkie zdjęcia

widzę, że do tej pory jeszcze nikt nie wspomniał, więc należałoby poprawić to małe niedopatrzenie:
Mianowicie sesja Avanturiona poprowadzona przez Andre. Pierwszy raz miałem okazję zagrać w taki sposób. Indywidualne rozmowy MG-Gracz się zdarzały choćby na takich sesjach Wampira, ale żeby gracze spiskowali między sobą - to przytrafiło mi się po raz pierwszy. No i to jedno wielkie zaskoczenie kiedy ostatecznie wyszło kto przeciw komu knuł intrygi, a o czyim romansie wszyscy wiedzieli prawie od początku Roll Eyes Mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie dane nam zagrać podobną sesję, zresztą cel szczytny: poprawienie kondycji Andre [nabiegał się sporo] Big Grin

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 10-08-2004 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie zauroczył juz sam pomysł na taką przygodę, o Avanturionie sie wypowiadac nie bede bo już za dobrze by Adnre było:)
Ale jak przeczytałam opis swojej postaci - Cellii (kobieta bard, niezależna, gorsząca stylem bycia) a potem cele swoje cele, to już zaczęłam knuć na wszystkie fronty, aż sie bałam ze sie zgubię:) Było po prostu cudnie:)

Xaraf - ale to chyba warto by opisać w większym szczególe?Uśmiech

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 10-08-2004 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A i owszem, przydałby się ładny opis sesji, jak choćby z zeszłego roku, tylko w tym momencie każdy musi stworzyć własną część, ja tego za was nie zrobię, bo co mi z tego, że będę znał cele waszych postaci, jak nie wiem w jaki sposób chcieliście je osiągnąć. W końcu chodzi tu o snucie intryg, przemyślenia postaci, dokonywanie wyborów słusznych czy też nie. Co najwyżej gotowe prace możecie mi podesłać a wtedy ja coś z tego sklece.

Druga sprawa, że własnej sesji opisywać nie mam zamiaru. Uśmiech

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

Daimon
Pomniejszy Demon

PostWysłany: 10-08-2004 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No coz powrot Andre nie nalezal do szczesliwych, najpierw autobus widmo pozniej strata komorki. Kill'em all poprostu Zastrzelę .

Co do sesji Avanturiona to zaknucie bylo totalne, najbardziej mi sie podobalo, gdy sie okazalo ze Erwik mial romas z jakos kobieta z wioski. Wszystkim oczy wyszly n wieszch ze zdiwienia, albo mala luka w fabule gdzie nikt nie wiedzial o zmierci mojej matki, chociaz wszyscy powinni o tym wiedziec Język . Oczywiscie wszystko da sie wybaczyc bo gralo sie calkiem przyemnie Uśmiech.

Xaraf mam pytanie,czy relacje z sesji namiotowej tez zostana napisane mimo, ze nie zostala skonczona ?

Zdjecia juz obejrzalem i zaskoczyla mnie jedna rzecz kiedy wy zrobiliscie to zdjecie w masce Eek! ?

Aa i jeszcze jedno czy sa jeszcze jakies miejsca w Avanturionie ? Jezeli nie czy moglbym dostac o nim jakies informacje, zeby chociaz zobaczyc jak to wszysko wyglada.

EDIT
Wypraszam sobie ja niczego nei psuje. Ja tylko wykorzystuje dostepne surowce Wink.

Ostatnio zmieniony przez Daimon dnia 10-08-2004 16:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 10-08-2004 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daimon napisał:
Zdjecia juz obejrzalem i zaskoczyla mnie jedna rzecz kiedy wy zrobiliscie to zdjecie w masce Eek! ?

A gdzie spędzaliście wiekszość pierwszego dnia? No właśnie wtedy Uśmiech

Daimon napisał:
Aa i jeszcze jedno czy sa jeszcze jakies miejsca w Avanturionie ? Jezeli nie czy moglbym dostac o nim jakies informacje, zeby chociaz zobaczyc jak to wszysko wyglada.

www.avanturion.elf.tio.pl

Andre
Demoni Władca

PostWysłany: 10-08-2004 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jo ziomale!
No problem Xaraf. Chciałem wcześniej napisać, że musisz się zrewanżować poprowadzeniem GS, ale się powstrzymałem Uśmiech Nic bardzo poważnego się nie stało...
Najlepiej, żeby Elf machnęła opis twojej sesji, bo w końcu lepiej się innymi wyręczać Język ale ja też mogę to zrobić, jeśli Elf jeszcze nie zaczęła
Avanturion może być w dwóch wersjach. Jeśli ktoś interesuje się strategicznym, to Bojo podał stronkę w trakcie modernizacji jeszcze, a miejsce wolne jeszcze jest; jeśli chodzi o normalny pbem, to trza do mnie napisać i ruszymy, ewentualnie poczekać, gdyż może kiedyś powstanie odpowiednia zakładka w mg - liście na ti...
pozdrawiam
Andre

ps. stronka avanturiona robi się coraz ciekawsza...
zabrali mu gacie, płaszcz oraz buty.

NvJ
Powrót do góry

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 11-08-2004 0:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andre - może zrób opis sesji Xarafa, bo ja właśnie pracuję nad strona Avanturiona i to mi jeszcze chwile zajmie, a poza tym muszę sie pokazać w pracy:)
Aha a gdzie zaginęła legenda spisana przeze mnie w zeszłym roku? Bo możnaby ja odgrzebać, aktualna jest nadal.

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 11-08-2004 2:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daimon - za wiele tego nie będzie, ale napisać można, no chyba, że aachi będzie miał coś przeciwko, zresztą całym sprawozdaniem zajmę się dopiero po niedzieli, no chyba że między kolejnym przesypywaniem worków zboża znajdę trochę czasu

Elf - nic nie zginęło, po prostu cF nie ma czasu po raz kolejny podkleić linka do zeszłorocznego TerraKonu na strone główną, legenda i cała reszta nadal są tutaj

pozdrawiam
Powrót do góry

Loamija
Pomniejszy Demon

PostWysłany: 11-08-2004 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety Aachi sie troszeczke pochorowal...
Szczerze mowiac to nawet bardzo...
Wogole nie siada do komputera, dlatego mamy pewne opoznienie z przesylaniem zdjec.
W zwiazku z powyzszym ja sie musze tym zajac. Postram sie to zrobic juz dzisiaj Uśmiech .

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 11-08-2004 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozdrawiam Aachiego i życzę powrotu do zdrowia szybkiego. Jak mniemam choroba to skutek tych zimnic porannych i upałów południowych.

Xaraf - mam nadzieje, że opiszesz tez w sprawozdaniu epizod powrotu kretem w 6 osób Uśmiech Troche to nielegalne było, ale za to jakie cudne:)

fallen
Demon

PostWysłany: 12-08-2004 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nu a ja nie omieszkam poruszyc jesnej rzeczy. Mianowicie pole namiotowe i zwiazane z tym utrudnienia. Kruk tutaj straszyla ze tak strasznie ze cos tam cos tam blehehe a w sumie nie bylo tak strasznie, przyznacie chyba, nie? Dwa zlocisze za caly dzien to chyba sobie mogl kazdy zaplacic i jakos to chyba specjalnie nie obciazylo niczyjej kiesy.

Co do sesji wszelakich a bylo ich trzy.

Sesja Xarafowa byla naprawde udana i nareszcie postac mojej zacnej szlachcianki mogla pokazac w zupelnosci na co ja stac Uśmiech. Prawde powiedziawszy to zajelo mi chwilke na kapniecie sie ze akcja toczy sie wokol zamkow Mira i Bobola. Brawo Xaraf bylo swietnie Zgoda

Sesja Andre byla nadzwyczaj ciekawa sesja ale osobisci nie bylo mi dane w pelni sie nia nacieszyc poniewaz bylam niezwykle spiaca i czesc watkow umknela mojej uwadze. Poza tym mialam postac ktora ogolnie nie pasowala do mnie i ciezko mi bylo ja odgrywac co zaowocowalo wylaczeniem sie z rozgrywki za co bardzo wszystkich przepraszam.

Sesja Aachiego czyli sesja namiotowa to rzecz ktora byla nadzwyczaj zabawna ot takie odstresowanie sie po calym dniu ciezkiej pracy. Tutaj moja postac juz wykazala sie totalnie i wogle wogle i zabilismy rycorza Big Grin. Minusow jak dla mnie nie bylo lecz dla otoczenia chyba tak bo niezle sie darlismy do siebie przez te namioty Big Grin. A tak w ogole to ktos nie bede wytykac palcami kto (ANDRE! ANDRE! ANDRE!! to on!) mial zostac zabity za dobre pomysly Big Grin

Dobra koniec wywoda i mam nadzieje ze to przejdzie przez czujne oko moda Wink

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 18-08-2004 3:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wróciłem, dość żniw jak na jeden rok Wink

aachi - wracaj szybko do zdrowia, wykorzystaj jeszcze te wakacje, no chyba, że leżąc w łóżku uczysz się do poprawek

Loamija - zdjęcia mam już na dysku, szkoda, że część jest "ruszonych", to wszystkie już, czy jeszcze jakieś zostały ??

Elf - a i owszem, opiszę, dobrze że chociaż coś widziałem zza tego plecaka trzymanego na kolanach ;]

fallen - tragedi z polem namiotowym nie było, za to jaki ubaw z przenosinami, dzięki za uznanie co do sesji

moje zdjęcia będą już jutro, z niepotwierdzonych źródeł wyszło tylko 12 zdjęć, więc mogę się tylko schować jeśli chodzi o porównywanie do innych konwentowych fotografików, jeszcze długa droga przede mną;
sprawozdanie z konwentu już rozpocząłem pisać, terminu zakończenia prac nad tekstem nie ustalałem bo to różnie może być, ale nie omieszkam poinformować gdy wszystko będzie gotowe, łącznie ze stronką i galerią zdjęć

Jak idzie wam opisywanie waszych intryg w Avanturionie ??

pozdrawiam
Powrót do góry

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: