Terra Inc0gnita
Forum Terra Inc0gnita

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 Statystyki    Regulamin

TerraKON 2004 - wrażenia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aachi
Wielki Demon

PostWysłany: 18-08-2004 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do zdrowia wróciłem, za życzenia powrotu wszystkim dziękuję Big Grin

No i odezwać się chcę, bo w pamięci sytuacje cały czas żywe są...

W tym roku koty nie straszyły... ich miejsce zajął sołtys który pomysły miał naprawdę cudaczne Big Grin Hehe najpierw zakręcił wodę, a później w wielkiej konfidencji, przed policyjną łapanką nas ostrzegał Uśmiech
I późniejsza błyskawiczna przeprowadzka, dzięki czemu jako pierwsi ze wszystkich grup mogliśmy wybrać sobie najlepsze miejsce na polu namiotowym... Ech, aż łezka się kręci Język2

Albo "Złote grono" które szczyciło się pierwszym miejscem w internecie Big Grin A u mnie jak boga kocham, google coś nie chce tego potwierdzić... Jeśli ktoś znajdzie jakieś info o tym znakomitym trunku to niech poda linka.

Niby już znane okolice, a jednak nową jaskinie odkryła i spenetrowała fallen. "Ona ma wyjście z drugiej strony, bo jakieś światełko widziałam..." Big Grin

No i pograliśmy troszke... I korzystając z okazji chciałbym pogratulować Xarafowi udanego debiutu (oklaski) Headbang Headbang Headbang Teraz już tylko pozostało na liście TI się pojawić...
Sesja Andre, również udana jak i orginalna...

A co do "ruszonych" zdjęć to w większości jest to moja sprawka.... Jakoś tak mi ręce same latały gdy aparat trzymałem Roll Eyes

Pozatym wspaniali ludzie, słoneczna pogoda, piękna okolica i ognisko co wieczór... Czy człowiek może jeszcze czegoś chcieć na wakacjach?? Pifko

Ps. I przypomniało mi się, że nawet zagrzmiało dwa razy Uśmiech W tym raz gdy niebo niezachmurzone było.... A może to sołtysowa rugała sołtysa??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 20-08-2004 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

linka do Złotego Grona co prawda nie znalazłem, ale przeglądając zdjęcia zwróciłem uwagę na uchwycony pewien adres internetowy:

www.zamekbobolice.pl

i przyznać muszę, że stronka wykonana jest ze sporą dbałością, jest możliwość wirtualnego "spaceru" po zamku, obejrzenia galerii zdjęć i poczytania trochę o historii obiektu

jednym słowem: polecam

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 20-08-2004 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sympatyczna stronka, ale ta gierka mnie rozwaliła. Myślałam że dział - turniej, to faktycznie jakieś sprawozdanie z imprez rycerskich, które pewnie mogłyby się tam odbywać. A tu pojawia sie plansza z rycerzykiem który strzelajac z łuku zabija potworki atakujące zamek:)
Cudne to.

A poważnie to jeśli zamek ma po restauracji wyglądać jak na tych symulacjach, to trzeba przyznać, ze zrobi to wrażenie. Szczególnie, że w ruine obróciła się spora część zamku.

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 04-05-2005 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszem i wobec chciałbym ogłosić, że stronka TerraKON'u przeszła niewielkie modyfikacje a i po miesiącach ciężkich bojów [wybacz Bojo, to żadna aluzja do Ciebie Big Grin ] materiały z zeszłorocznego spotkania zostały skompletowane i przetworzone. Za opóźnienia przepraszam, w pierś się biłem, swoje już krzyżem w kościołach wyleżałem.

adres: http://ti.int.pl/terrakon/

Kilka moich uwag:
- olaliście sprawę jeśli chodzi o zapiski sesji Avanturiona, dlatego też na stronie widnieje tylko scenariusz użyczony przez Andre;
- zrezygnowałem z opisu sesji aachiego, pamięć nie ta, poza tym pozostanie to naszą słodką tajemnicą cośmy wyprawiali i przed kim uciekali;
- wszystkie komentarze do zdjęć, tak jak to było przy okazji pierwszego zlotu, są mojego autorstwa, adres znacie więc wiecie gdzie kierować bomby, wągliki czy wieszane psy. Big Grin
- kilka[naście] zdjęć pozostało bez komentarza, moja wena twórcza się opi***la i zamiast siedzieć przy mnie łazi po jakichś klubach - tym samy wszelkie propozycje mile widziane;
- legenda pozostała w tej samej formie, nie widzę powodu zmieniać.
- wszelkie inne uwagi i propozycje zmian czy poprawek mile widziane'

Bojo - mógłbyś zamieścić news'a na stronie głównej z adresem do strony TerraKON'u?

pozdrawiam i raz jeszcze przepraszam, że tyle czasu to trwało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

tabar
Wielki Demon

PostWysłany: 04-05-2005 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
No ciekawie sie dzialo ciekawie Fairy
pzdr
Tabar
Powrót do góry

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 04-05-2005 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xaraf - nalezy Ci sie wielkie uznanie ze to wszystko poskłądałeś do kupy, bo my drętwiarze sie nie moglismy do tego zebrac proawie rok. Wstyd wstyd...

Ja tylko prosze wszystkich oglądających, by zwrócili uwagę na nasz sztandar Uśmiech Cudny... nie?

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 04-05-2005 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elf - gdybym bardziej zabrał się za siebie i życie potoczyłoby się inaczej to stronka byłaby gotowa znacznie wcześniej, no ale zacząłem ignorować zachowanie pewnych osób i wykorzystałem długi weekend i teraz wszyscy mogą zacząć się zastanawiać nad tegorocznym spotkaniem a ja mogę przystąpić do pisania licencjatu Uśmiech

pozdrawiam
Powrót do góry

Andre
Demoni Władca

PostWysłany: 05-05-2005 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Profesjonalnie zrobione, trzeba przyznać.

Żałuję tylko, że mój scenariusz jest tylko przepisany, a nie napisano nawet, jak się rzecz skończyła.

BTW na stronie z 'info' nad moim zdjęciem jest Adre... bez n Frown

pozdrawiam
andre
zabrali mu gacie, płaszcz oraz buty.

NvJ
Powrót do góry

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 05-05-2005 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andre napisał:
Żałuję tylko, że mój scenariusz jest tylko przepisany, a nie napisano nawet, jak się rzecz skończyła.

Było w planach napisanie czegoś w formie krótkich opowiadań z punktu widzenia każdego z bohaterów, jednak z braku chęci współpracy uczestników mimo moich apeli tu na forum jak i w e-mailach skończyło się na przepisaniu scenariusza. Przecież sam nie mogę wcielić się w każdego z bohaterów i zgadywać jak gracze zamierzali knuć intrygi by zrealizować postawione cele.
Nad zakończeniem pomyślę, może coś stworzę, jednak niczego nie obiecuję, teraz licencjat przede wszystkim.

Andre napisał:
BTW na stronie z 'info' nad moim zdjęciem jest Adre... bez n Frown

Przepraszam, moje niedopatrzenie, już poprawione.
Jeśli ktoś gdzieś jeszcze znajdzie jakieś literówki czy błędy proszę informować, bić na alarm a ja poprawię.

pozdrawiam

Ostatnio zmieniony przez XaRaF dnia 06-05-2005 19:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

aachi
Wielki Demon

PostWysłany: 06-05-2005 10:23    Temat postu: Wspomnienia obudziłeś.... :) Odpowiedz z cytatem

Relacja super... odwaliłeś kawał dobrej roboty....
Szkoda tylko, że rzeczywiście inni się obijali i materiałów o które prosiłeś nie przesłali.... Za to przepraszam (bo jestem jedną z tych osób) i o przebaczenie prosze.....

A jeśli chodzi o zauważone błędy.... Bardzo krytycznie odnosisz się do swojej sesji... A ja natomiast pamiętam, że całkiem nieźle było.... I mam nadzieję, że na ten rok także coś przygotujesz Big Grin
AACHI
Powrót do góry

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 06-05-2005 11:47    Temat postu: Re: Wspomnienia obudziłeś.... :) Odpowiedz z cytatem

Dzięki za słowa uznania, tak od Ciebie aachi jak i pozostałych, pracy tak wiele znów nie było, w końcu wygląd stronki był już gotowy, pozostawało tylko stworzyć zawartość, poza tym wiecie, wrodzona skromność nie pozwala... Wink

aachi napisał:
A jeśli chodzi o zauważone błędy.... Bardzo krytycznie odnosisz się do swojej sesji... A ja natomiast pamiętam, że całkiem nieźle było.... I mam nadzieję, że na ten rok także coś przygotujesz Big Grin

Było jak było, moja samokrytyka mówi mi co innego, ale dzięki za podbudowujące komentarze. Co do tegorocznego spotkania, to jak już pisałem, mam przewidziany jeden odczyt materiału na temat pewnej "gry" a tym samym krótką dyskusję i propozycję zabawy, a i ostatnio w moje ręce wpadł ciekawy podręcznik więc raczej normalna sesja [choć w przypadku tej gry to za mocno powiedziane] też się odbędzie. Ale obie atrakcje to niespodzianki, więc cicho sza... nikt nic nie wie, nikt nic nie widział Big Grin

pozdrawiam
Powrót do góry

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 10-05-2005 2:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również chciałem ci, Xaraf, pogratulować. Czytając tak o waszych zeszłorocznych wyczynach coraz bardziej żałuję, że mnie tam nie było i coraz bardziej nakręcam się na tegoroczny terraKON. Do zobaczenia w Mirowie.

Uderzajac pierwszy, uderzasz ostatni

Kiedy jesz, jedz. Kiedy czytasz, czytaj. Kiedy czytasz przy jedzeniu, czytaj przy jedzeniu.
Powrót do góry

Loamija
Pomniejszy Demon

PostWysłany: 12-05-2005 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałam wtrącić moje trzy grosze i powiedzieć, że nadworny pisarz spisał się świetnie Big Grin Relacje strasznie miło mi się czytało i wspomnienia natychmiast powróciły.

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 13-05-2005 5:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki Loamija, nareszcie się odezwałaś, dawno Cię tu nie widzieliśmy.

UWAGA!
Strona TerraKON'u została przeniesiona na szybszy serwer. Pod starym adresem zostało zrobione przekierowanie. W przypadku jakichkolwiek problemów informować na forum, a nowy adres to: http://www.terrakon.ti.tio.pl/

pozdrawiam
Powrót do góry

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 14-05-2005 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xaraf napisał, że był pomysł aby przy opisie sesji w Avanturionie każdy z graczy napisał jak on to wszystko widział ze swojej perspektywy. Uważam, że to byłby świetny pomysł i apeluję, żeby każdy z Was, uczestników tej gry, przesłał coś, co można będzie tam zamieścić. Naprawdę fajnie by było. Xaraf, jeśli będziesz miał teksty tylko od części graczy to umieszczaj je na stronce sukcesywnie - nie wszystko musi tam być tak od razu. Lepszy rydz niż nic Język2 . Możesz nawet zacząć od opisu z perspektywy swojej postaci Język2 .

Uderzajac pierwszy, uderzasz ostatni

Kiedy jesz, jedz. Kiedy czytasz, czytaj. Kiedy czytasz przy jedzeniu, czytaj przy jedzeniu.
Powrót do góry

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Skocz do: