Terra Inc0gnita
Forum Terra Inc0gnita

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 Statystyki    Regulamin

Dział ad&d
Idź do strony 1, 2  Następny

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Nowe systemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy chcemy załozyc nowy dział Ad&d?
tak
83%
 83%  [ 10 ]
nie
0%
 0%  [ 0 ]
nie mam zdania
16%
 16%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 12

Autor Wiadomość
Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 02-09-2004 11:37    Temat postu: Dział ad&d Odpowiedz z cytatem

W związku z zaiteresowaniem systemem ad&d, planem stworzenia go na Ti, zapytam czy znajdą sie chetni do dyskusji o światach tego systemu. Można by założyć nowy dział, o ile będzie miał kto tam potrzebę pisać.

aachi
Wielki Demon

PostWysłany: 02-09-2004 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie znam się kompletnie, ani na systemie ani na jego światach więc zagłosuje, że nie mam zdania na ten temat.

Oczywiście gdyby taki dział powstał to dzięki niemu zawsze mółbym powiększyć swoją wiedzę na temat ad&d Uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

dragar
Demon Pospolity

PostWysłany: 02-09-2004 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SAlute!

Ja na systemie i swiatach znam sie malo, ale twardo bede dyskutowac :P To w koncu najlepsza zabawa, wypowiadac sie na temat o ktorym nie ma sie zielonego pojecia ;)

Break On Through
Dragar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 02-09-2004 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moje stanowisko znasz: jestem ZA, tylko najlepiej nadać nazwę łączoną: AD&D i D&D coby nikt nie pomyślał, że zajmujemy się tylko jednym zagadnieniem

a do dyskusji uczestników zawsze się znajdzie [dragar już jednym chętnym], a i realia światów przybliżyć będzie można [aachi będzie zaraz wiedział więcej] Wink

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 02-09-2004 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej w nazwie dac tylko D&D a czy to basic czy advanced to przecież jedna idea.

GreK
Demoni Władca

PostWysłany: 03-09-2004 8:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez jestem za. W koncu prowadze PBeM i czasami RPG w tym systemie. Big Grin

fallen
Demon

PostWysłany: 22-09-2004 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ave!

Dzial D&D to chyba to czego mi brakowalo na TI. Chetnie sobie podyskutuje z wami Uśmiech

Dragar: najwazniejsze w zyciu to stwarzac pozory ;P

aachi
Wielki Demon

PostWysłany: 22-09-2004 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może dopóki jeszcze nie ma nowego działu, to w tym zamieścicie kilka tematycznych wątków. Z chęcią przyjrzę się kilku konstruktywnym dyskusjom na temat kompletnie nie znanego mi systemu.
I przy okazji wszyscy upewnią się, że taki dział jest potrzebny.
Powrót do góry

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 22-09-2004 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście pogadałabym o Zapomnianych Krainach, bo to mnie najbardziej interesuje i wiem najwiecej wzgledem innych a wiec: które rejony Krain są najbardziej popularne, ciekawe do rozegrania kampanii, o znanych postaciach.

O światach w ogóle można dużo pogadać - zarówno o różnorodnosci i specyfice, wydarzeniach i takich tam
O postaciach koniecznie: profesje, rasy, charaktery
O magii - bo to jest rzecz warta pogadania, jako ze system ten naprawde ciekawie rozwinał ten wątek
O mechanice jak to w każdym systemie - tu mamy zderzenie dwóch edycji które wciaż są w obiegu
O dostępnych materiałach, ksiazkach itd
Dalej mamy parę możliwosci pokrytykowania sobie gier komputerowych opartych na add
To tak ogólnie mówie
jak mi cos przyjdzie jeszcze do głowy to dopisze

Andre
Demoni Władca

PostWysłany: 23-09-2004 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieeee.... nie organizujcie takiego działu. Ja nie lubię tego systemu, wy też nie możecie. Czemu nie? Bo nie! A jak!
I bynajmniej nie napiszę, że żartuję, bo choć Add to najbardziej rozmemłany system na świecie, to co ja wam mogę zabraniać o czymś mówić i jak chcecie to piszcie se a ja chętnie przeczytam. Nie. Nie napiszę tego. Nie i koniec.
Choć właściwie to zamiast "nie mam zdania" powinienem kliknąć "nie"... Ale za późno...
zabrali mu gacie, płaszcz oraz buty.

NvJ
Powrót do góry

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 23-09-2004 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Och, widzę, że pensjonariusz naszego Asylum odmawia przyjmowania prozaku, skutkiem czego jest nadwrażliwość na radosne inicjatywy innych posunięta nawet do agresji, co przejawia się w opryskliwych uwagach tegoż.
Zaleca się lobotomię oraz terapię elektrowstrząsową.
Po tym na pewno zostanie naszym najgorętszym zwolennikiem Big Grin

Daimon
Pomniejszy Demon

PostWysłany: 24-09-2004 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.

Glosowalem za zalozeniem takiego dzialu chociaz sam pewnie nie bede bral udzialu w zadnej dyskusji Jezyk bo swiata za dobrze nie znam Frown. Ale poczytac zawsze mozna Big Grin.

Ps. Co do terapi to proponuje lewatywe ona pomaga zawsze i na wszytko ;P (nie pytac skad wiem Język2 <joke>)
Powrót do góry

dragar
Demon Pospolity

PostWysłany: 25-09-2004 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SAlute!

Jako ze pierwszy zglosilem sie do dyskusji pierwszy zaczne ta dyskusje prowadzic :)

Porusze temat profesji w AD&D: W Warhamerze jako dark fantasy profesje sa takze mrozcne i dosyc przygnebiajace. W AD&D podoba mi sie, iz mozna byc naprawde mighty heroic hero :) Za wprost genialna uwazam profesje barda, ktory nie dosc ze czaruje kobiety, to posiada szreg umiejetnosci ktore w rownie czarujacy sposob doporwadzaja go do szybkiego wzbogacenia. Ja osobiscie gram (szumne okreslenie gram, moze zagram jak Elf w koncu poprowadzi :) barde chaotycznie-dobrym. Nowy to dla mnie charakter, szczegonie ten dobry :) Co do chaosu staram sie jak moge - co ukrade to rozdam a co :) W kazdym razie odbiegam od glownego watku. Profesje sa bardzo barwne, ciekawe, dajace duze mozliwosci odgrywania. Aha jeszcze tak na marginesie - uwazam ze nie ma miejsca dla postaci o charakterze zlym miejsca w szanujacej sie druzynie AD&D. Co wy na to?

No to teraz czekam az moj Kian Niebieskooki znow ruszy na podboj niewiescich serc :)

Break On Through
Dragar
Powrót do góry

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 25-09-2004 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z dyskusjami sie prosze wstrzymac do otwarcia działu add. Nie ma tu miejsca na komentowanie twojej wypowiedzi dragar i przesune ją kiedy dział juz powstanie.
Stanie sie to po upłynieciu czasu działania ankiety.

dragar
Demon Pospolity

PostWysłany: 25-09-2004 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SAlute!

To gites - ide sobie ponabijac posty na skojarzeniach jak nie kcecie dyskusji :P

Break On Through
Dragar
Powrót do góry

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Nowe systemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: