Terra Inc0gnita
Forum Terra Inc0gnita

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 Statystyki    Regulamin

Bohaterowie Krain poszukiwani
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> D&D
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 27-10-2004 16:37    Temat postu: Bohaterowie Krain poszukiwani Odpowiedz z cytatem

Do poszukiwaczy przygód wszelkich ras i zawodów, a nade wszystko wielkiego serca:

Zapomniane Krainy czekają na śmiałków, którym nie straszne okaże się zimno Doliny Lodowego Wichru, piekące słońce pustyni Calim, czarne odmęty Morza Mieczy, groźne szczyty Burzowych Rogów...
Srebrne Marchie właśnie teraz potrzebują mądrych, odważnych i nieustraszonych bohaterów, którym przyjdzie niejednokrotnie ścierać się ze straszliwym złem z Lasu Trollowej Kory, rozwiązywać zagadki hal Podmroku, którzy nie ulękną się nawet wtedy, gdy staną oko w oko ze Starym Warkotem – smokiem Północy...
Oczekuję Was dzielni bohaterowie w Silverymoon, w karczmie Złoty Smok, gdzie wysłucham Waszych opowieści i zdecyduję, kto z Was okaże się godnym powierzenia mu mojej tajemnicy...

Pani Alustriel z Silverymoon
Drugiego dnia miesiąca Alturiak Roku Dzikiej Magii

Ps. Historie postaci wysyłajcie do poczekalni. poczekalnia@tio.pl

Nieznajomość świata nie wyklucza nikogo z gry. Pierwszeństwo jednak będą mieli gracze, których nikt jeszcze nie przygarnął, a także ci, którzy napiszą ciekawą historie. Nie podaję ilosci miejsc, gdyz nie znam jeszcze zamiarów swych w tym wzgledzie Uśmiech

Ostatnio zmieniony przez Elf dnia 05-03-2010 9:22, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 04-11-2004 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktos ma pomysł na postac ale nie wie jak przenieść ja do klimatu świata Krain, może śmiało tutaj pytac, proponowac, próbowac.
W razie wątpliwosci przybliżę też możliwosci rozmaitych profesji, ras czy cokolwiek innego.
Jest to dobry system dla wszystkich nowicjuszy, którzy nie zostali jeszcze spaczeni Chaosem Big Grin

możliwe rasy do wyboru: człowiek, elf, niziołek, krasnolud, połork, półelf, gnom

profesje: wojownik, paladyn, barbarzyńca, złodziej, bard, zaklinacz, mag, czarodziej specjalista, kapłan, druid, łowca

Dla amatorów ekstremalnych wrażeń przewidziane są klasy prestiżowe, wtajemniczenia w działalnosc potężnych organizacji Krain, podróze po Sferach, boskie interwencje, bliskie spotkania z różnymi istotami (może nawet z Elminstrem) możliwość posiadania cennych przedmiotów też Uśmiech

okapi
Pomniejszy Demon

PostWysłany: 05-11-2004 9:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pytanie jaki poziom na poczatku zakładasz postaci 1 czy wyzszy to oczywiscie informacja bedzie do doswiadczonych graczy ,którzy sa zaznajomien z systemem. wspominasz o profesjach prestizowych czyli mozna od razu zacząc grac profesja prestirzowa ale to daje najczęscie postać na jakims 6 poziomie. Pifko Język2

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 05-11-2004 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pierwszy rzut oka nie jestem w stanie stwierdzic kto jest doswiadczony, kto nie. Zakładam gre postacią poczatkującą, która dopiero bedzie poznawać krainy i zdobywać wiedzę w tym o Sferach (Planach), rozwijać sie w określonym kierunku. Jest wtedy o tyle ciekawiej, ze postać nabiera charakteru w grze, poznaje ją, wiem jak zachowa sie w okreśłonych sytuacjach. Moge wtedy lepiej tworzyc przygody pod postać.

ale...
... jeśli ktos czułby niedosyt takiej gry moze wybrac klase prestizową (wymagania są podane zawsze przy opisie profesji).
Najbardziej zalezy mi na trafnej argumentacji co do wyboru postaci, dobrej historii, która upewni mnie w przekonaniu ze warto zaryzykować. Postać zaawansowana ma spory bagaż doświadczenia i musi sporo wyjaśnić - dlaczego, skąd, po co itd. Tu nie ma chodzić o współczynniki tylko o wczucie sie Uśmiech

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 14-06-2005 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukiwacz przygód już dawno dotarł do Złotego Smoka, lecz jakoś nikt go nie chce słuchać. Szkoda, bo jest chętny do ratowania Silverymoon i do wszelkich pobój i podbojów na rzecz tegoż miasta. Szkoda, wielka szkoda. Ale może jeszcze sobie trochę posiedzi i wypije kolejne piwko czekając na panią Alustriel z Silverymoon.

Uderzajac pierwszy, uderzasz ostatni

Kiedy jesz, jedz. Kiedy czytasz, czytaj. Kiedy czytasz przy jedzeniu, czytaj przy jedzeniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 14-06-2005 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani Alustriel przeprasza bardzo, ale musiała się udać do Wieży Wielkiej Magii celem nauk osobistych. Planowany powrót do spraw Krain wypada w tym miesiącu.
Jeśli może liczyc na cierpliwość bohaterów to wynagrodzi z nawiązką swą nieobecność.

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 15-06-2005 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że bohaterowie poczekają. Pani Alustriel można wiele wybaczyć, tym bardziej że pogłębia swoją wiedzę. Tymczasem posiedzę sobie i posączę kolejne piwko rozmyślając nad przygodami, które mnie czekają. No i nad nagrodami jakie będą mi dane.

Kiedy jesz, jedz. Kiedy czytasz, czytaj. Kiedy czytasz przy jedzeniu, czytaj przy jedzeniu.
Powrót do góry

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 15-06-2005 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swoją drogą zrobiłam juz projekt panelu do gry add wiec tylko od cF'a bedzie zalezało kiedy go przetworzy do gry albo cos z nim zrobi zeby sie dało tak grac przez strone

Póki co chyba bedzie rozgrywka mailowa

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 16-06-2005 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piszę się na każde rozwiązanie. Po prostu mam olbrzymią ochotę grać!!!

Powrót do góry

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 08-08-2005 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i doczekałem się pani Alustriel i wyruszyłem w przygodę wraz z ośmiorgiem innych poszukiwaczy przygód, ale o tym będzie w opisie terraKONu 2005.

A co do mojej postaci i samej gry, to skoro na TI są tymczasowe problemy, to możemy grać mail'owo. Mi to w najmniejszym stopniu nie przeszkadza. Byleby zacząć GRAĆ!. Czekam tylko na staty mojej postaci, bo to masz ty Elf.

Pozdrawiam

Powrót do góry

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 10-08-2005 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

" Dnia 6 Eleasias Roku Dzikiej Magii według Rachuby Dolin dziewięciu wyszło z Silverymoon by rozwikłać zagadkę uprowadzonych magów z Wieży Wielkiej Magii.
Poszli ufni w swoje siły, pokładając nadzieję w bogach. Nie znali bowiem tajemnic Moczarów Chelimber, nie wiedzieli, że idą prosto w paszczę złowrogich Kultystów Smoka.
Ale Dziewięciu Nieznajomych odrzucajac wszelkie uprzedzenia stworzyło drużynę - wszyscy ramię w ramię przemierzyli Zapomniany Las i bagna by dotrzeć do zamku na Grani.
Ich siła, odwaga i mądrość dały nadzieję uwięzionym czarodziejom.
No... i komuś jescze...

Silverymoon, Wieża Wielkiej Magii i Eru dziękują Dziewieciu Bohaterom".

tabar
Wielki Demon

PostWysłany: 10-08-2005 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

A czy mozna si e dolaczyc?
pzdr
Tabar
Powrót do góry

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 10-08-2005 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chwilowo dwóch graczy rozpoczyna wędrówkę. Jeśli chcesz zrezygnować z warhammera na rzecz add to bardzo prosze:) Będzie mi to nawet bardziej na rękę, jako że Krainy wolę, znam lepiej itd. No i gwarantuję częstotliwosć minimum jednego ruchu w tygodniu. (nie jak do tej pory raz na ruski rok)

tabar
Wielki Demon

PostWysłany: 10-08-2005 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepszy D&D raz na tydzien niz WH raz na 3 miesiace Big Grin
Takze zamienilbym. To co mam nie robic wpisu Archagatusem??
pzdr
Tabar
Powrót do góry

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 10-08-2005 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to nie rób wpisu tylko pomyśl ogólnie jaką postacią byś zagrał. Na forum już pisałam jakie są możliwości. Szczegóły sie indywidualnie dopracuje.
Aha tylko nie ma jeszcze karty postaci na TI, więc gramy przez mail.

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> D&D Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: