Terra Inc0gnita
Forum Terra Inc0gnita

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 Statystyki    Regulamin

Ankieta - Cesarstwo czy reszta świata?

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Avanturion
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kto zwycięży w tej wojnie? Cesarstwo i jego wasale czy reszta świata?
Zwycięży Domitian. Jest the best, ma największą armię etc, etc.
0%
 0%  [ 0 ]
Zwycięży Domitian, bo ma największe zasoby. Ale jeszcze dłuuuga droga przed nim, a my łatwo się nie damy.
22%
 22%  [ 2 ]
Będzie remis. Tzn., cesarstwo zanotuje jakieś straty terytorialne, chociaż może po drodze zniszczy jakieś państwo (np. Dollev, Samn :p ), ale większość wasali uzyska niezależność.
33%
 33%  [ 3 ]
Zwycięży reszta świata. Trzeba się będzie nad tym napracować, może poświęcić jakiegoś sojusznika po drodze (np. Dollev albo Samn... :P ale jestem okrutny :P ), ale zwycięstwo będzie nasze.
22%
 22%  [ 2 ]
Bezapelacyjnie zwycięży reszta świata. Jest nas więcej, a w kupie siła.
22%
 22%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 9

Autor Wiadomość
Andre
Demoni Władca

PostWysłany: 11-04-2006 10:26    Temat postu: Ankieta - Cesarstwo czy reszta świata? Odpowiedz z cytatem

Oto pierwsza obiecana ankieta Uśmiech Może ich się kilka pojawić. Powisi tutaj sobie, mam nadzieję, że gracze wpiszą swoje opinie. Jak nic się w niej nie ruszy, to ją wykasuję, żeby nie zaśmiecała mi działu (a zresztą może później też wykasuję). Oczywiście ja też mam swoją opinie na temat tego, kto i dlaczego ma największe szanse na zwycięstwo, ale nie mam zamiaru swoimi wskazówkami wpływać na wasze ewentualne decyzje. Boid
Oczywiście nic nie jest jeszcze przesądzone. Kiedy będzie, stworzę inną grę strategiczną Język2 chociaż do tego czasu możemy mieć już siwe włosy
Pozdrawiam
andre Język2
zabrali mu gacie, płaszcz oraz buty.

NvJ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

Remus
Wielki Demon

PostWysłany: 11-04-2006 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasna strona mocy wygra...
Trzeba będzie zapewne złożyć w ofierze Samn na ołtarzu zwycięstwa, ale jest to poświęcenie które jestem w stanie zaakceptować... Wink
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 14-04-2006 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zagłosowałem na remis, bo ja w cale nie dąże do absolutnego zniszczenia Cesarstwa. Zależy mi na silnej pozycji mojego państwa, silnych i pewnych (przede wszystkim) sąsiadów, ale chyba istnienie Cesarstwa jako takiego nie jest wielkim zagrożeniem. Trzeba je trochę osłabić, ale zniszczyć i tak byśmy nie dali rady.

Uderzajac pierwszy, uderzasz ostatni

Kiedy jesz, jedz. Kiedy czytasz, czytaj. Kiedy czytasz przy jedzeniu, czytaj przy jedzeniu.
Powrót do góry

Andre
Demoni Władca

PostWysłany: 25-05-2006 14:42    Temat postu: Wyniki ankiety Odpowiedz z cytatem

Jakie wyniki ankiety, każdy widzi
wychodzi na to, że głosy raczej równomiernie rozłożone z odchyłem optymistycznym Wink
kiedy gra się skończy lub w końcu kiedyś zostanie trwale zawieszona, będziemy mogli sprawdzić, czy wasze przewidywania były słuszne
jednakże tak naprawdę nic jeszcze nie jest przesądzone; cesarstwo przetrzymało najtrudniejszy okres i - wykorzystując walki, które rozrywają spójność jego wrogów - przystąpiło do kontrofensywy; nawet klęski bitewne, które jeszcze spadną na cesarstwo w tym roku (a spadną na pewno, tylko jeszcze o tym nie wiecie Wink ) nie zmienią faktu, że w przyszłym roku wrogom cesarstwa będzie jeszcze trudniej niż dotąd
ale no fear - w niedalekiej przyszłości avanturiona czekają jeszcze kolejne zagrożenia, które mogą odwrócić sytuację Deal
tymczasem zaś dzienx za udział w ankiecie i spodziewajcie się kolejnej
pozdrawiam
andre-lancelot
zabrali mu gacie, płaszcz oraz buty.

NvJ
Powrót do góry

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Avanturion Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: