Terra Inc0gnita
Forum Terra Inc0gnita

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 Statystyki    Regulamin

Terrakon 2005
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 29-03-2005 15:52    Temat postu: Terrakon 2005 Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie: czy w tym roku jest organizowany terrakon? Jeśli tak, to ...

(no właśnie)

Uderzajac pierwszy, uderzasz ostatni

Kiedy jesz, jedz. Kiedy czytasz, czytaj. Kiedy czytasz przy jedzeniu, czytaj przy jedzeniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 29-03-2005 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję ze jest (ja sie zamierzam i tak na Jurę wybrać, wiem że Bojo także a i Andre sie odgrażał) a co do terminu to proponuję koniec lipca początek sierpnia.
Ktoś potwierdza gotowość?

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 29-03-2005 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wstępnie to ja wyrażam gotowość. Natomiast jak to wszystko się ułoży i co z tego wyjdzie, to nie wiem. Ale jak czytałem przygotowania i relacje z poprzedniego terrakonu, to postanowiłem już więcej takiej imprezy nie opuścić.

Kiedy jesz, jedz. Kiedy czytasz, czytaj. Kiedy czytasz przy jedzeniu, czytaj przy jedzeniu.
Powrót do góry

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 29-03-2005 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak do Lipca zostało już niewiele czasu tylko 4 miesiące
2 terminy:
Termin pierwszy: 27-31 lipca 2005
Termin drugi: 3-7 sierpnia 2005

W tym roku trzeba koniecznie przekroczyć liczbę 10 osób Uśmiech
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 30-03-2005 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z mojej strony, to jest wszystko jedno. Jak będę miał przyjechać, to przyjadę niezależnie od terminu. Byle wszystko się fajnie ułożyło.

Powrót do góry

aachi
Wielki Demon

PostWysłany: 30-03-2005 21:17    Temat postu: Będę napewno Odpowiedz z cytatem

Ja na pewno nie przepuszczę okazji ponownego ujrzenia waszych słodkich mordek Big Grin Więc będę na pewno! Uśmiech

Jeśli chodzi o wstępne propozycje terminów, to mi pasują....
Ale co myślicie o zmianie miejscówki? W końcu Jura jest duża Uśmiech
Powrót do góry

Andre
Demoni Władca

PostWysłany: 02-04-2005 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elf ma rację - jak się już odgrażałem, to będę.... czas spędzony z wami w zeszłym roku był tak zaje...fajny, że po prostu nie odpuściłbym sobie zobaczenia was ponownie.... Znaczy się szykować nową wersję tego niby-larpa którego wam zaprezentowałem ostatnim razem? Big Grin Już wtedy wpadłem na pomysła, którego chętnie rozwinę, hy hy Big Grin
No i aachi obiecał dokończyć przygodę (albo też wykończyć... mojego hobbita hłe hłe)
pozdrawiam
ja
zabrali mu gacie, płaszcz oraz buty.

NvJ
Powrót do góry

tabar
Wielki Demon

PostWysłany: 02-04-2005 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

ja jesli mogl to sie sprobuje pojawic, ale na termin nie chce wplywac bo nie wiem jak i co. Pewnie lipiec znowu wraz z Towarzyszka zycia Big Grin bedziemy spedzac w polnocnych krajach.
pzdr
Tabar
Powrót do góry

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 02-04-2005 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tabar, Ty nie ściemniaj tylko bierz towarzyszkę na Jurę.
Larp musi być, ja nawet sie postaram moze jakąś sesje przygotowac o ile wymyśle cos klimatycznego.

Co do miejsca to fajnie by było sie rpzemiescic gdzies na inne zamki, ale obawiam sie ze moze byc problem z wodą bo to suchy teren. Mirów jest przygotowany pod stada szalejących dziwaków, więc pewnie ostateczie zadokujemy tam.

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 03-04-2005 6:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już delikatnie zacząłem przygotowywać cF'a do naszych planów odnośnie kolejnego spotkania tzn. myślę o obozie wędrownym przy wykorzystaniu dwóch samochodów, Kasia obiecała, że najwyżej będzie go siłą wyrzucać z Warszawy Big Grin

Co do mojej obecności, liczę, że wszystko będzie przebiegało pomyślnie i licencjat obronię w terminie bez ponoszenia większych dodatkowych kosztów a tym samym będę na spokojnie mógł się z wami spotkać.

Widzę, że plany co do atrakcji już jakieś się tworzą, bardzo dobrze. Z mojej strony myślę o niewielkim odczycie czy może prelekcji na temat pewnej gry, w końcu prawdziwe konwenty też tak mają, no a później, zależnie od reakcji publiki może i samą grę.

Tabar - to może byście tak z Ewą pomyśleli o tym miesiącu na fiordach trochę krótszym, 3 tygodnie tam i tydzień tutaj z nami, bo znów urlop się Tobie skończy i nie wykopiesz się spod zaległości w robocie.

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

tabar
Wielki Demon

PostWysłany: 03-04-2005 8:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WItam,

Elf nie sciemniam, poprostu jako ze moj udzial jest watpliwy nie chce wplywac na termin.

Xaraf tutaj sprawa nie jest taka prosta, miesiac na fiordach raczej nie bedzie tak jak w zeszlym roku, wszystko zalezy od tego i ile urlopu Ewa bedzie musiala zuzyc na sprawy zwiazane z doktoratem. Niestety u niej w pracy cos takiego jak urlop szkoleniowy jest traktowane z odraza. Ledwie co wywalczyla pojedyncze dni na seminaria. Takze moze sie okazac, ze na Skandynawie beziemy mieli ok 2 tygodnie. A robota jak to robota jak bedzie cykl terapii i reszta moich ludzi na urlopach to i tak nic nie da rady, bo ktos musi przez weekend zajmowac sie szczepionkami. Po drugi emoj boss wpadl w maniere wyznaczania terminow nie mowiac co trzeba zrobic Batman Nawet teraz majac kilka dni urlopu dostalem od niego maila z zalacznikiem (ktory sie nie otwiera) bez slowa tresci co z tym zrobic. Dosyc narzekania.

Co do obozu wedrownego, to ja tez sie juz na wedrowca nie nadaje Wściekły takze jesli sie pojawie to bede sie staral aby byl do dyspozycji dodatkowy samochod (moj), takze wtedy bedzie mozna bez problemow si epakowac i przemiszczac.

takze ustalajcie termin dogodny dla wiekszosci, a jako ze vox populi vox dei ja sie postaram dostosowac. A gdy sytuacja wakacyjno urlopowa sie skrystalizuje dam konkretniejsze odpowiedzi.
pzdr
Tabar

PS ['] to wiadomo dla kogo, wszak takze byl czlowiekiem wielkiej wyobrazni.
Powrót do góry

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 03-04-2005 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy obóz wędrowny jest dobrym pomysłem. Ja osobiście wolałbym (jeśli będę) poświęcić jak najwięcej czasu na samą grę. Tak się składa, że już od paru lat nie mam prawie czasu na tradycyjną grę, więc kilka takich dni chciałem wykorzystać jak najintensywniej.

Jeśli pojawię się, to na pewno będę miał przygotowaną sesję do L5K. I to taką dużą sesję. Tak się głupio składa, że od tych kilku lat (tych, od których nie grywam) w wolnych chwilach piszę taki scenariusz, który przerodził się w całkiem pokaźną kampanię. W związku z czym będę miał przynajmniej możliwość spróbować ją poprowadzić.

A tak poza tym, to nie wiem czy będę Język2 . Po prostu poczekam na oficjalne ogłoszenie terminu i wtedy zobaczy się, co da się zrobić. No i możliwe, że przyjadę z psem, jeśli nie będę miał komu go podrzucić Język2 .

Powrót do góry

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 04-04-2005 7:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi sie, że nie ma co wędrować z miejsca na miejsce ale jak bedzie wystarczająca liczba samochodów to można by wyskoczyć w kilka fajnych miejsc w okolicy.

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 05-04-2005 1:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No. Już w zasadzie zdecydowałem się na moje uczestnictwo w tegorocznym terrakonie. Oczywiście jeśli żadne nieprzewidziane, obiektywne, niezależne, ble ble ble, powody nie zmienią tego Język2 .

A tak poważnie. Zamierzam poprowadzić na tym konwencie sesję w L5K, o czym już pisałem wyżej. W związku z tym odsyłam do działu "L5K", gdzie rozpocznę "nabór" do sesji. Zajrzyjcie, nie będę wszystkiego wyjaśniał dwa razy. Przy okazji polecam również temat "Legenda 5 Kręgów - wprowadzenie" dla nieznających tego systemu.

Powrót do góry

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 05-04-2005 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm tu mogę powiedzieć iż problemik będzie malutki.
Z tego co wiem chyba większosc zeszłorocznej załogi nie grała w ten system. Ja osobiscie nie bede miała czasu zapoznac sie z realiami tego systemu wiec z góry przepraszam.

POwiem jeszcze ze podobało mi sie to jak Andre w zeszłym roku rozwiązał swojego Larpa. NIkt nie znał realiów jego świata a mimo to potrafił w telegraficznym skrócie powiedziec jakie cechy nam potrzebne do stworzenia postaci, gdzie jestesmy w świecie, jakie sa realia, a potem kazdy rozwiązywał swój problem wedle możliwosci.
Kazdy dostał na kartce trzy zadania do wykonania, które rzecz jasna kolidowały z celami innych graczy wiec działo się:)

Oczywiscie tu wazne zeby inni gracze sie wypowiedzieli.
A moze w ogóle jakiegos larpa zrobimy?

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

Skocz do: