Terra Inc0gnita
Forum Terra Inc0gnita

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 Statystyki    Regulamin

Terrakon 2005
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 21-07-2005 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja przygotowałam niespodziankę na chwilę wolnego czasu (jeśli taki oczywiście się znajdzie po wszystkich sesjach) tak ze o atrakcje nie trzeba sie martwic:)

Buzz - mam taki pomysł ze skoro sie bedziemy widziec i chcesz grac tym zaklinaczem o którym rozmawialiśmy, to moze stworzysz sobie postac i objasnie Ci co i jak z systemem. Co Ty na to?

No to szykujcie stroje bedziemy robić duze ilości zdjeć:P

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 23-07-2005 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elf No jasne, że na miejscu mogę sobie stworzyć postać. Skoro już tyle czekałem z rozpoczęciem sesji, to te parę dni mnie nie zbawi. Tym bardziej, że w takim wypadku będę to mógł zrobić przy zastosowaniu bezpośredniego kontaktu z MG.

Ups. A ja nie mam stroju przygotowanego i raczej nie będę miał. Mam nadzieję, że mnie z tego powodu nie wyrzucicie, ani że mnie nie ominą żadne atrakcje.

W wymianie sms-owej z Xaraf'em okazało się, że konwent jest przełożony na kolejny tydzień, tj. 3-7 VIII. Jakoś dziwnie to musiałem przeoczyć na forum. Dzięki Xaraf za info, bo bym czekał na was tydzień na miejscu, a nie wiem czy mój szef przyjąłby to tak spokojnie (podobnie zresztą jak moja rodzina).

Uderzajac pierwszy, uderzasz ostatni

Kiedy jesz, jedz. Kiedy czytasz, czytaj. Kiedy czytasz przy jedzeniu, czytaj przy jedzeniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 25-07-2005 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

konwent odbedzie sie w dniach 3-7 sierpnia

czyli widzimy sie za tydzien

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 25-07-2005 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Buzz napisał:
W wymianie sms-owej z Xaraf'em okazało się, że konwent jest przełożony na kolejny tydzień, tj. 3-7 VIII. Jakoś dziwnie to musiałem przeoczyć na forum. Dzięki Xaraf za info, bo bym czekał na was tydzień na miejscu, a nie wiem czy mój szef przyjąłby to tak spokojnie (podobnie zresztą jak moja rodzina).

Mam tylko jedną odpowiedź:
http://forum.ti.int.pl/viewtopic.php?p=7059#7059
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

aachi
Wielki Demon

PostWysłany: 26-07-2005 1:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z Loamiją będziemy według rozkładu w Zawierciu o 10:19... ale, że to PKP, to pewnie będzie z pół godziny opóźnienia. Ponieważ rozkład PKS-ów na stronie www.pks-zawiercie.pl jest bardzo dziwaczny, a jeszcze nie dzwoniliśmy... to do Mirowa nie mam pojęcia na którą dotrzemy Uśmiech

Za to z powrotem namieszaliśmy i planujemy bezpośrednio z Terrakonu udać się nad morze nasze bałtyckie... a dokładniej do Kołobrzegu Big Grin Big Grin
Jedyne bezpośrednie połączenia PKP Zawiercie-Kołobrzeg mamy o godz 20:46 (tzw. tanie linie kolejowe przez Warszawę i Gdańsk) i 22:17 (przez Toruń i Bydgoszcz)... I zastanawiamy się, czy ktoś nie miałby ochoty się z nami zabrać tymi pociągami Big Grin Wiadomo... W kupie raźniej Big Grin

Ps. Hmmm te tanie linie kolejowe są całkiem spoko. Bilet na pociąg (bez względu na długość trasy którą przejedziemy) kosztuje 27 złt... To może wszyscy skoczymy się nad morze?? Uśmiech
Powrót do góry

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 26-07-2005 7:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja wycieczka rozpoczyna się o 01:18, pociąg z Łeby do Katowic, w Trójmieście jest w okolicach godziny 22, w Toruniu natomiast jest o 02:10. W Zawierciu będziemy, jeśli pozostała dwójka pasażerów dołączy, wg rozkładu o 08:06. Rozkładu PKS jeszcze nie znam, mam problemy z dodzwonieniem się do nich, jeszcze będę próbował później.

Z trasą powrotną, ja nie widzę problemu, mogę jechać o 22:17, na miejscu będę przed 5 rano, przynajmniej już jakieś miejskie będą jeździć Uśmiech Nie wiem tylko jak Andre będzie zapatrywał się na taki późny powrót, na dodatek z dwiema przesiadkami: w Bydgoszczy i w Gdyni.

Na kontynuowanie zloty nad morzem niestety się nie piszę, fundusze mam mocno ograniczone i niestety TLK nie mają za wielu tras przez Bydgoszcz.

Pytanko: Czy można liczyć, że w tym roku również będzie własny wrzątek?

I mała uwaga z mojej strony, koniecznie zabrać ze sobą pod namioty:
- 3k6;
- jakąś sztywną podkładkę pod kartę postaci;
- ołówek i gumkę;
Przydadzą się, a przynajmniej nie będzie trzeba pożyczać i wstrzymywać ruchu. Niestety nie posiadam większego zapasu, który mógłbym później między was rozdzielać, stąd moja prośba.

Właśnie, jeszcze jedna rzecz: niestety w tym roku, nie mam możliwości zabrać ze sobą głośników, więc pozostanie nam wsłuchiwać się w odgłosy natury i z nich czerpać efekty specjalne do podkładu sesji. Jeżeli ktoś z was w tym roku ma możliwość zorganizować głośniki, dajcie znać czy będzie możliwość podłączenia "diskmena". W końcu nie ma sensu targać ze sobą jakiegoś większego sprzętu grającego.

I pamiętajcie zabrać ze sobą dobry humor Uśmiech

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 26-07-2005 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście jestem przeciwna słuchaniu muzyki na łonie natury bo w końcu jak raz do roku wyjeżdżam z betonowej dżungli to liczę właśnie na żywe odgłosy z lasu Big Grin

bierzcie aparaty fotograficzne w dużej ilości

Loamija
Pomniejszy Demon

PostWysłany: 26-07-2005 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety w tym roku aparatu nie będę miała Frown .

Xaraf: Jeśli chodzi o wrzątek to na pewno będzie. Aachi chce jeszcze wziąść patelnie, ale próbuje go odwieźć od taszczenia tej nieporęcznej broni Big Grin
Powrót do góry

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 26-07-2005 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wspólny powrót pisze się z chęcią - jak było powiedziane, w towarzystwie zawsze raźniej. Niestety, podobnie jak Xaraf, na przedłużenie zlotu nad morzem się nie załapię. Również z podobnych powodów.

Kiedy jesz, jedz. Kiedy czytasz, czytaj. Kiedy czytasz przy jedzeniu, czytaj przy jedzeniu.
Powrót do góry

aachi
Wielki Demon

PostWysłany: 26-07-2005 19:42    Temat postu: Już tylko tydzień... Odpowiedz z cytatem

Będzie i garczek i patelnia Wink
pozdro Uśmiech
Powrót do góry

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 27-07-2005 1:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam takie jeszcze jedno małe pytanko. W zasadzie jest ono grzecznościowe, ale z tego właśnie powodu powinienem je zadać. Otóż namawiam mojego kumpla, który do tej pory nie ma nic wspólnego z terrainc0gnitą (poza tym, że mu tą stronkę pokazywałem), żeby też wybrał się na nasz konwent. Jak uda mu się załatwić wolne w pracy, to chyba przyłączy się do tej eskapady. Mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko temu? (to było to pytanie Wink ).

Pozdrowionka.

Powrót do góry

aachi
Wielki Demon

PostWysłany: 27-07-2005 12:22    Temat postu: Hmmmm... Dodatkowy kumpel.... Odpowiedz z cytatem

Rozumiem, że napewno raźniej Ci będzie gdy na Terrakonie znajdzie się Twój dobry znajomek... Jednak kiedyś powstała zasada (po pomyśle jakiegoś tam waćpana, że zabiera ze sobą trzech kumpli i zgrzewkę piwa, a my mamy załatwić panienki), że w terrakonie mogą uczestniczyć tylko osoby związane z TI.
Chodzi o to, że niektórzy uczestnicy mogą się czuć niepewnie w gronie zupełnie nie znanej osoby (np. ja, z nieznanych przyczyn zawsze byłem indywidualistą i samotnikiem). I to może być pewien dyskomfort dla mnie, na moich wyczekanych wakacjach Uśmiech
Inną sprawą jest to, że RPG-owcy są dość specyficzną grupą ludzi, zupełnie niezrozumiałą dla zwykłego zjadacza chleba... I jeśli Twój kumpel nie gra (i o zgrozo, nigdy nie grał), to wtedy uzna nas za bandę dziwaków, a obecni na terrakonie nie będą mogli pograć normalnie, by nie wyjść na jeszcze większych świrów (! o kurcze i wyobraźcie sobie, że oni się jeszcze poprzebierali !!!).

Nie wiem jak inni się zapatrują na dodatkową osobę, ale jeśli o mnie chodzi to...
Jeśli grał w RPG-i, wie co z czym się je i ma ochotę na tego typu zabawę, to ja nie nie jestem przeciwko jego przyjazdowi.
Jeśli natomiast nie jest RPG-owcem, to absolutnie jestem przeciw... Bo on się z nami nie pobawi, a i nam (nie wiem jak innym, ale mi osoba taka będzie przeszkadzała) może zabawę popsuć.

[EDIT] Mówiąc "jest RPG-owcem" mam na mysli, że gra już przynajmniej z rok.
Powrót do góry

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 27-07-2005 14:37    Temat postu: Re: Hmmmm... Dodatkowy kumpel.... Odpowiedz z cytatem

aachi napisał:
Nie wiem jak inni się zapatrują na dodatkową osobę, ale jeśli o mnie chodzi to...
Jeśli grał w RPG-i, wie co z czym się je i ma ochotę na tego typu zabawę, to ja nie nie jestem przeciwko jego przyjazdowi.
Jeśli natomiast nie jest RPG-owcem, to absolutnie jestem przeciw... Bo on się z nami nie pobawi, a i nam (nie wiem jak innym, ale mi osoba taka będzie przeszkadzała) może zabawę popsuć.

[EDIT] Mówiąc "jest RPG-owcem" mam na mysli, że gra już przynajmniej z rok.

Zgadzam się z kolegą w 100% i dodam jeszcze od siebie, że miło by było jak by chciał się pojawić na TI.

A zmieniajac temat my będziemy samochodem i cF najprawdopodobniej przyjedzie samochodem więc może uda nam się odwiedzić kilka pobliskich ruin /odległości podano od Mirowa/:
Bobolice - ruina zamku królewskiego XIVw., ok. 1,5 km
Łutowiec - pozostałości strażnicy królewskiej XIVw., ok. 2,5 km
Przewodziszowice - pozostałości strażnicy królewskiej XIVw., ok. 6 km
Morsko - ruina zamku XIVw., ok. 9 km
Ostrężnik - pozostałości zamku królewskiego XIVw., ok. 10 km
Suliszowice - pozostałości strażnicy królewskiej XIVw., ok. 12 km

a tu mapka poglądowa:
http://zamki.res.pl/jura.htm

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 27-07-2005 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli jednak dobrze, że zadałem to pytanie Język2 . Znajomy gra w rpg'i już jakieś 10(?) lat, więc nie będzie najmniejszego problemu z "problemem widze", że tak to nazwę. Rozumiem dokładnie o co w tym chodzi i gwarantuję, że takiego niebezpieczeństwa nie ma. A w zasadzie, to próbuję go wciągnąć nie dlatego, żeby było raźniej. W końcu towarzystwo w pociągu mam już zapewnione a i na miejscu nie potrzebny mi będzie, żebym lepiej się czuł. (choć nie powiem, dobry z niego kompan do kufelka pifka Pifko ). Głównym powodem jest to, że od jakiegoś czasu próbuję go wciągnąć w TI i myślę, że jakby był na terraKONie, to by się w końcu przemógł.

Znajomy kryteria wyznaczone przez aachi'ego i zatwierdzone przez Boja spełnia i jeśli nikt nie ma żadnych przeciwskazań, to będe go dalej namawiał (choć problem tkwi jeszcze w jego urlopie).

Pozdrowionka i do zobaczenia w Mirowie

Powrót do góry

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 27-07-2005 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim wypadku bedzie nas conajmniej 11 osób a to oznacza, że do 2 samochodów sie nie zmieścimy. Szukamy 3 samochodu na konwent Uśmiech

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8

Skocz do: