Terra Inc0gnita
Forum Terra Inc0gnita

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 Statystyki    Regulamin

reANIMation 4

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Falastur
Wielki Demon

PostWysłany: 15-06-2005 14:11    Temat postu: reANIMation 4 Odpowiedz z cytatem

W trakcie II Ogólnopolskiego Festiwalu Komiksu Japońskiego reANIMation 4 odbędą się trzy LARPy, czyli gry
fabularne przeprowadzane na żywo. To przygoda, w której uczestnicy stają się graczami, aktorami i reżyserami w jednym. Chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę. Każdy może wziąć udział - wystarczy odrobina wyobraźni.

Przedstawiamy wam trzy propozycje zabawy:

Legenda Pięciu Kręgów - akcja dzieje się w Rokuganie, kraju wzorowanym na feudalnej Japonii, gdzie życie toczy
się według zasad bushido, a waleczni samuraje, przebiegli dworzanie i władający czarami shugenja stawiają czoło
zastępom potworów z Krainy Cienia, lub biorą udział w spiskach i dworskich intrygach.

Przebudzenie Demona - akcja osadzona w starożytnej Japonii. Przed laty trójka wojowników pokonała Demona, który
pustoszył okolice. Jednak zabrakło im sił na całkowite unicestwienie go. Dlatego założyli klany, które miały
strzec Demona. Z czasem klany rozpoczęły walki klasowe...

Final Fantasy - tym razem coś dla fanów tego prawdopodobnie najsłynniejszego konsolowego RPG. Masz możliwość wcielenia się w swoje ulubione postacie z gry. Jeśli marzyłeś o spotkaniu w świecie rzeczywistym z Cloudem czy Sephirothem, to ten LARP jest dla ciebie. Prawdopodobnie pierwsza taka okazja w Polsce, aby pograć w FF w wersji Live. Nie przegap jej. LARP zorganizowany we współpracy z ekipą organizatorów konwentu Final Fantasy - ...CON^2.

Ale to nie koniec! Wprowadzamy specjalną ofertę w związku z organizowanymi LARPami! Jeśli chcesz wziąć udział w którejś z przygód i masz pomysł na strój - przebieraj się! Otrzymasz zniżkę na wejściówkę oraz możesz wygrać fajne nagrody w konkursie na najlepszy strój reANIMkowych LARP`ów! Szczegóły na naszych stronach internetowych.

Do zobaczenia na reANIMation 4 13-15 sierpnia 2005. Bydgoszcz

Źródło: www.animanga.pl

Pozdrawiam Falastur

ci co snia podczas dnia znaja wiele rzeczy, które umykaja tym co snia tylko noca;
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 15-06-2005 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bydgoszcz, hmnn, to całkiem blisko. Może się wybiorę, tym bardziej że LARP w L5K jest dla mnie baaaaardzo kuszący. Do kiedy trzeba się zapisywać?

Uderzajac pierwszy, uderzasz ostatni

Kiedy jesz, jedz. Kiedy czytasz, czytaj. Kiedy czytasz przy jedzeniu, czytaj przy jedzeniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 15-06-2005 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm... kawałeczek drogi to bym miał na miejsce, ale jeszcze nie wiadomo jak bedę stał z kasą, kosztorys poza wyjazdem na TerraKON i opłatą egzaminu dyplomowanego raczej nie przewiduje większych wydatków... ale kto wie

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 16-06-2005 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eee... Wydatki chyba nie będą w związku z tym zbyt duże. Najważniejsza dla mnie jest kwestia zarezerwowania sobie miejsca na LARPie. Bo jak miałbym nie zagrać, to po co przyjeżdżać??

Tzn. na pewno będzie wiele fajnych atrakcji poza tym, ale jakoś to jest dla mnie siłą napędową.

Kiedy jesz, jedz. Kiedy czytasz, czytaj. Kiedy czytasz przy jedzeniu, czytaj przy jedzeniu.
Powrót do góry

Falastur
Wielki Demon

PostWysłany: 17-06-2005 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest to w sumie konwet mangowy na ktorym odbedzie sie kilka ciekawych LARP`ow. Dla uczestnikow konwentu beda przygotowane tzw sleeping roomy. Wstep na kona na 3 dni kosztuje 30zl jak pamietam. Wiecej info podam w najblizszym czasie.

ci co snia podczas dnia znaja wiele rzeczy, które umykaja tym co snia tylko noca;
Powrót do góry

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 18-06-2005 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK. Czekam zatem na wiecej info. Interesuje mnie koszt wstępu na jeden dzień, oraz to, czy trzeba sobie rezerwować miejsce na LARP'ie. Ewentualnie też, którego dnia odbywać się będzie LARP w świecie L5K.

Powrót do góry

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 18-06-2005 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wg stronki konwentu: www.reanimation4.prv.pl wstęp na jeden dzień kosztować będzie 10zł
brakuje mi tylko na tej całej ich stronie dokładnej rozpiski co, kiedy i o której, choć jak sądzę na to jeszcze za wcześnie.
Plany uległy zmianie i już wiem, że będę starał się pojawić przynajmniej jednego dnia gdyż bardzo interesuje mnie pokaz nazwanych przez nich Firestarter, mam wielką nadzieję, że uda mi się na miejscu nawiązać kontakt z twórcami tego pokazu.
A żeby nie było kilkoma panelami dyskusyjnymi też byłbym zainteresowany Uśmiech

pozdrawiam
Powrót do góry

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: