Terra Inc0gnita
Forum Terra Inc0gnita

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 Statystyki    Regulamin

Terrakon 2005 - wrazenia
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fallen
Demon

PostWysłany: 07-08-2005 17:02    Temat postu: Terrakon 2005 - wrazenia Odpowiedz z cytatem

Uf i dojechalismy do domu. Jako pierwsi przybyli skladamy relacje i dzielimy sie z reszta uzytkownikow wrazeniami Uśmiech Wiec powiem to tak: bylo super, extra, mniam mniam Uśmiech Fajnie bylo poznac kogos nowego (Buzza i Tabara) i zobaczyc znane juz twarze. Zabawa byla naprawde swietna i czekam na kolejne spotkanie w tym jakze milym gronie.

A teraz ide sie myc i spac, ale jestem z Wami duchem Jezyk Czekam na reszte ekipy.

tabar
Wielki Demon

PostWysłany: 07-08-2005 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

No i ja po juz jestem w Lublinie, po calym urlopie i ok 6000 km drogi. Chce powiedziec, ze ten wieczor w Mirowie (niestety tylko jeden Confused ) bede wspominal bardzo milo. Wiekszosc z Was spotkalem po raz pierwszy i bardzo sie z tego powodu ciesze. Jestescie naprawde fajnymi ludzmi i mam nadzieje, ze beda jeszcze okazje spotkac sie dluzej, pogadac, poopowiadac kawaly, pograc.

Ewa takze uwaza, wieczor byl super i dobrze sie bawila w gronie wyjatkowo milych i otwartych ludzi. Ma nadzieje, ze nie zaburzyla zbytnio RPGowania swoja obecnoscia osoby niegrajacej (miala wyrzuty, ze przez nia nie bylo grania) i bardzo docenia to, ze zrezygnowaliscie z sesji. Buzz - stwierdzila, ze masz wyjatkowy dar opowiadania kawalow i ze jestes jednym z najlepszych opowiadaczy jakich suchala (ja sie dolaczam do tej opinii). Jadac na drugi dzien co jakis czas padalo haslo broda Niemena, Ja nie wiem czy to moja wina itp.

Elf & Bojo nasze rozmowy dodaly mi zapalu do stworzenia w necie galerii zdjec z wypraw po Skandynawii i nie tylko. Takze sadze, ze za jakis czas bedziecie mogli obejrzec jak to wygladalo naszymi obiektywami.

Oczywiscie jesli Wy lub kto inny zechce obejrzec papierowe fotki, to serdecznie zapraszamy albo w Lublinie albo w Sandomierzu. I nie tylko obejrzec fotki, ogolnie jesli ktos bedzie w Lublinie to zapraszam.

pzdr Tabar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 07-08-2005 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też dojechaliśmy. Co prawda jechaliśmy dłużej niż to było w planie ale po drodze sobie jeszcze zamek zwiedziliśmy w Chęcinach.

Fajnie było się znowu spotkać i szkoda ze czas tak szybko przeleciał. Tylko pogoda się kompletnie nie udała. Mnie osobiście pod koniec zimno już przestało przeszkadzać.

Tabar - Musicie sie poprawić w przyszłym roku i zostać z nami dłużej.
Co do dowcipów i głupawek to powiem, że nas prześladował do końca sedes i stara bułka ze starego sklepu:)

A teraz zabieramy sie do przeglądania zdjęć.

Ostatnio zmieniony przez Elf dnia 08-08-2005 11:54, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 07-08-2005 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo miło było poznać wszystkich którzy byli pierwszy raz i zobaczyć tych poznanych wcześniej.
Co tu dużo mówić było świetnie mimo braku pogody, znaczy mimo deszczu i zimna.

Informacja dla będących na konwencie:
Zdjęcia będą we wtorek do zassania info podeśle mailem. Jest tego okoł 300MB

tabar napisał:
Ewa takze uwaza, wieczor byl super i dobrze sie bawila w gronie wyjatkowo milych i otwartych ludzi. Ma nadzieje, ze nie zaburzyla zbytnio RPGowania swoja obecnoscia osoby niegrajacej (miala wyrzuty, ze przez nia nie bylo grania) i bardzo docenia to, ze zrezygnowaliscie z sesji.

Sesja nie zając nie ucieknie a z mojej strony wolałem was poznać niż grać zwłaszcza, że uciekaliście od nas rano następnego dnia. W końcu liczy się człowiek Uśmiech

tabar napisał:
Elf & Bojo nasze rozmowy dodaly mi zapalu do stworzenia w necie galerii zdjec z wypraw po Skandynawii i nie tylko. Takze sadze, ze za jakis czas bedziecie mogli obejrzec jak to wygladalo naszymi obiektywami.

Cieszę się i czekamy z niecierpliwością zwłaszcza, że sami bardzo chcielibyśmy kiedyś wybrać się na Islandie

tabar napisał:
Oczywiscie jesli Wy lub kto inny zechce obejrzec papierowe fotki, to serdecznie zapraszamy albo w Lublinie albo w Sandomierzu. I nie tylko obejrzec fotki, ogolnie jesli ktos bedzie w Lublinie to zapraszam.

Oj lepiej uważajcie z zapraszaniem bo często jeździmy do Rakowa a to całkiem niedaleko Sandomierza i możemy się chcieć zjawić. Oczywiście nie bez wcześniejszych uzgodnień Uśmiech
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 08-08-2005 4:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Godzina 5 minut 30 [no prawie] a ja właśnie zawitałem do domu. Zdążyłem wypakować komórkę i siedzę przed komputerem Uśmiech

Kolejna impreza i kolejne wspomnienia, ludzie jak zwykle nie zawiedli, pogoda niestety mogła być lepsza. Rad jestem bardzo, że mogłem poznać nowych ludzi, mam nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się w podobnym, jeśli nie większym gronie.

Po waszym odjeździe samochodami, jeszcze kilka razy wyglądało słońce by w trasie do Kotowic schować się za deszczowymi chmurami. W pociągu panowała wesoła atmosfera dzięki prowadzeniu pewnego rankingu [o którym więcej w relacji], na szczęście udało nam się znaleźć miejsce w jednym przedziale.
Buzz nie przespał swojej stacji, Andre bez problemu zdążył z przesiadką w Bydgoszczy na pociąg do Gdyni, a aachi i Loamija dalej kontynuowali swoją podróż do Kołobrzegu. Mam nadzieję, że jak tylko wszyscy będą mieli dostęp do sieci, dadzą znać o sobie.

Elf - figurka dotarła bez uszczerbku na zdrowiu, tuż przed wymarszem zapakowałem ją w etui od okularów, teraz ładnie stoi na półce i mógłbym ją podziwiać godzinami.

pozdrawiam
Powrót do góry

tabar
Wielki Demon

PostWysłany: 08-08-2005 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

Cytat:
Informacja dla będących na konwencie:
Zdjęcia będą we wtorek do zassania info podeśle mailem. Jest tego okoł 300MB

Pusc do mnie tez: tabar5@poczta.onet.pl

Cytat:
Sesja nie zając nie ucieknie a z mojej strony wolałem was poznać niż grać zwłaszcza, że uciekaliście od nas rano następnego dnia. W końcu liczy się człowiek Uśmiech

Uśmiech

Cytat:
Oj lepiej uważajcie z zapraszaniem bo często jeździmy do Rakowa a to całkiem niedaleko Sandomierza i możemy się chcieć zjawić. Oczywiście nie bez wcześniejszych uzgodnień Uśmiech

Spox tylko trzebaby by zgrac zebym i ja byl w Sandomierzu akurat.
pzdr
Tabar
Powrót do góry

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 08-08-2005 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A teraz powiem Wam coś niezbyt miłego - dym z ubrań nie odpuscił po praniu. Jedziemy dalej Uśmiech
W dodatku w Rzeszowie dziś deszcz, więc to normalnie wygląda na zemstę natury.

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 08-08-2005 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm... więc teraz nie tylko cF będzie sam jechał Uśmiech

Prania jeszcze nie robiłem, plecak nawet nie rozpakowany. Póki co w Bydgoszczy niby 25 stopni, słońca jednak nie ma, a na niebie spore chmury. Podczas mojej nieobecności pogody pięknej też nie mieli. Teraz siedzę zawinięty w ciepły koc i mam nadzieję, że gdy jutro wstanę wszystko wróci do normy. Dobrze przynajmniej, że z nosa nie leci.

pozdrawiam
Powrót do góry

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 08-08-2005 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Język2

Tak, tak, to ja, ten koleś przez którego straciliście tyle godzin na słuchaniu kawałów zamiast grać albo po prostu sobie pogadać. Padła nawet propozycja (to chyba nawet z moich ust Język2 ), żeby w przyszłym roku umówić się na konwent na inną datę niż będzie na forum. Dzięki temu Buzz nie dojedzie Wink .

Dzięki Tabar za komplement. W zasadzie to podziękuj Ewie.

A tak swoją drogą to cieszę się, że jakoś zmoibilizowałem się i dotarłem w tym roku na terraKON. Na prawdę było bardzo fajnie - lepiej niż się spodziewałem. Wiecie jak to jest: zna się ludzi tylko przez net, więc może wyjść różnie. A tu taka miła niespodzianka.

A co do rankingu, o którym wspominał Xaraf, to już na dworcu Aachi rzucił pomysł by wszystkich obgadać. Zaczął alfabetycznie, więc od siebie. Potem na tapetę poszedł Andre (również obecny) i inni. W pociągu postanowiliśmy to spisać, żeby nie zapomnieć i wrzucić na stronkę. Dysponuję więc zeszytem (czyt. teczką) z informacjami na temat każdego. Bójcie się, bo sporo się tego uzbierało.

Nie muszę chyba mówić, że jak ktoś z Was będzie przypadkiem w Toruniu, to serdecznie zapraszam na pifko Pifko

Pozdrowionka

Uderzajac pierwszy, uderzasz ostatni

Kiedy jesz, jedz. Kiedy czytasz, czytaj. Kiedy czytasz przy jedzeniu, czytaj przy jedzeniu.
Powrót do góry

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 08-08-2005 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ja żałuję że nie mogliśmy uczestniczyć w obgadywaniu (najlepiej podowalać nieobecnym), tym bardziej mam nadzieję szybkiego wglądu w teczkę. Big Grin

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 08-08-2005 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obgadywanie? Wszystkich po kolei? Bez sensu.

A tu zamieszczam linki do zdjęć o których mówiłem na konwencie
http://213.227.74.104:81/cfk/gladion/g98/g98n01.jpg
http://213.227.74.104:81/cfk/gladion/g98/g98n14.jpg

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 08-08-2005 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Buzz - a miałabyć taka niespodzianka, samo hasło ranking jeszcze niczego nie zdradza, choć oni sami jeszcze nie podejrzewają jaką formę przybrało obgadywanie Uśmiech

Bojo napisał:
Obgadywanie? Wszystkich po kolei? Bez sensu.

Wcale nie takie bez sensu, zresztą wkrótce się przekonasz, bo i na Twój temat coś się tam uzbierało Język2
A zdjęcia mocne, wcale ekipie nie zazdroszczę paradowania w takich ciuszkach. Big Grin

Tworzenie teczki było bardzo wesołe, zwłaszcza gdy rozpoczynał aachi, mówiąc o sobie w trzeciej osobie, świetnie się tego słuchało, później w pociągu zabawa zmieniła trochę formę i nawet zwycięzca został wyłoniony.

Ale o wszystkim dowiecie się w swoim czasie, więc Buzz upraszam Cię o nie zdradzanie informacji przed czasem, albo dajemy to tutaj na forum [wtedy najlepiej w jednym poście, chronologie już ustaliliśmy] albo przesyłasz to do mnie i wtedy pojawi się razem z całą resztą w dziale TerraKON'u.

pozdrawiam
Powrót do góry

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 09-08-2005 7:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XaRaF napisał:
Wcale nie takie bez sensu, zresztą wkrótce się przekonasz, bo i na Twój temat coś się tam uzbierało Język2

Ja radzę uważać bo zawsze mogę zablokować zdjęcia do “odpowiedniego” czasu Boid

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 09-08-2005 7:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bojo napisał:
Ja radzę uważać bo zawsze mogę zablokować zdjęcia do “odpowiedniego” czasu Boid

Bez obaw, zabawa przybrała taką formę, że nikt nie powinien poczuć się urażony, a efekt końcowy należy potraktować z dużym przymrużeniem oka.

pozdrawiam
Powrót do góry

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 09-08-2005 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiec Wy dostaniecie zdjęcia jak my dostaniemy teczke hy!

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: