Terra Inc0gnita
Forum Terra Inc0gnita

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 Statystyki    Regulamin

Terrakon 2005 - wrazenia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 25-08-2005 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdjęcia są rzeczywiście fajne, warto było dla nich się trochę pomęczyć. Dzięki tu składam Aachiemu, który na bieżąco instruował mnie co i jak należy robić. A co do zdjęć, to fajnie że jest ich tak dużo i szkoda że jest ich tak mało Język2 .

Ranking już (a może dopiero) dopiąłem na ostatni guzik i właśnie wysyłam go Xaraf'owi. Rozumiem, że to on tradycyjnie zajmuje się stworzeniem strony o terraKONie 2005. A tak swoją drogą, to na jakim etapie są prace w tej materii? Ktoś ci już, Xaraf, przysłał jakieś materiały? Sam już coś napisałeś? Kiedy będzie można obejrzeć stronkę?

Skoro ranking zrobiłem, to teraz przy okazji wolnej chwili wezmę się za opisanie sesji Avanturiona. Nie wiem czy Andre przysłał już Xaraf'owi materiały z nią związane, bo jak ustaliliśmy bez sensu, żebym wklepywał to jeszcze raz. Ja tylko mam opisać co tam się działo. A tak w ogóle, to fajnie by było, gdyby każdy z nas, uczestników - graczy, napisał dwa słowa o tej sesji ze swojej perspektywy. Ja sam byłem dość mocno zaangażowany we własną działalność i osiągnięcie indywidualnych celów, w związku z czym mniej więcej połowa spraw przeszła obok nie zauważona przeze mnie.

Pozdrowionka

Uderzajac pierwszy, uderzasz ostatni

Kiedy jesz, jedz. Kiedy czytasz, czytaj. Kiedy czytasz przy jedzeniu, czytaj przy jedzeniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 28-08-2005 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem, tradycyjnie zajmuję się stroną konwentu, jakoś tak nieformalnie od momentu stworzenia do dzisiaj mam dział pod opieką Uśmiech

Ranking dostałem, przyznaję się bez bicia. Jednak chyba zamieszczę go wkrótce na forum, bo gdyby miał czekać na całość stronki to nie wiem czy poradziłbym sobie z tymi wszystkimi bombami w skrzynce. Uśmiech

Materiałów, poza rankingiem, jeszcze nikt nie przesłał. Nie ma pośpiechu, za całość zabiorę się dopiero pod koniec września, gdy już wszystkie sprawy związane z uczelnią będę miał załatwione, a przede wszystkim będę już po obronie. [puk... puk... odpukać w nie malowane... ał... moje czoło...]

cF - a żeś się rozpisał, niech cię licho, coś oszczędny bardzo w słowa jesteś.

tabar - ano zdjęcie ciekawe, widać jak tam Buzzowi obwody iskrzą, ale szkoda, że i Ty nie załapałeś się w kadrze.

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 29-08-2005 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jednak nie wrzucaj tu rankingu, tylko trzymajmy się planu. Ja żadnych bomb wysylać nie będę - najwyżej małego wąglika.

Teraz przy okazji wolnego czasu (ach, kiedy to nastąpi) wezmę się za opisanie sesji Avanturiona. Andre ma Ci przysłać materiały, więc ja opiszę z perspektywy mojej postaci. Dobrze by było, gdyby ktoś jeszcze to zrobił, bo nie wszystkie wątki na sesji wyłapałem.

Pozdrowionka

Kiedy jesz, jedz. Kiedy czytasz, czytaj. Kiedy czytasz przy jedzeniu, czytaj przy jedzeniu.
Powrót do góry

tabar
Wielki Demon

PostWysłany: 29-08-2005 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

Coz Xaraf zalapalem sie na innych, a tutaj jeszcze by i wyszlo , ze mnie iskrzy od wymyslania swinskich dowciopow i bylo spiecie Wink

Ja jestem ze tym aby ow tajemniczy Wink ranking wrzucic, bo kompletna relacja to moze byc i za rok (wiadomo jak to sie dzieje, kazdego moga dopasc rozne zajecia, problemy itd.)
pzdr
Tabar
Powrót do góry

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 30-08-2005 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jeszcze kilka głosów będzia za umiesczeniem tego na forum, to tak w końcu zrobimy. Pozwól jednak Xaraf, że jako skryba ja to uczynię. Tylko wrzucić to tutaj czy otworzyć nowy temat?

Powrót do góry

aachi
Wielki Demon

PostWysłany: 31-08-2005 11:15    Temat postu: Wrzucić teraz :) Odpowiedz z cytatem

Ja też jestem za tym, by umieścić ranking jak najszybciej na forum Uśmiech
Proponuje jednak nowy temat, dzięki czemu nie zrobi się śmietnik jeśli nieobecni przy tworzeniu, będą chcieli dorzucić kilka swoich punktów...
Powrót do góry

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 31-08-2005 23:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra. Jeśli nie dojdą do jutra żadne głosy sprzeciwu, to koło południa (przy sprzyjających wiatrach) otworze nowy temat i wrzuce tam ranking. Myślę jednak, że lepszym miejscem będzie dział "Luźnie rozmowy".

Powrót do góry

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 01-09-2005 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Buzz napisał:
No dobra. Jeśli nie dojdą do jutra żadne głosy sprzeciwu, to koło południa (przy sprzyjających wiatrach) otworze nowy temat i wrzuce tam ranking. Myślę jednak, że lepszym miejscem będzie dział "Luźnie rozmowy".

Bardzo dobrze myślisz Buzz, bardzo dobrze Wink
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 01-09-2005 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dawaj i to szybko - inaczej na Twoją głowę spadnie wielki SEDES!

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 02-09-2005 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wielki tylko raczej STARY SEDES.

Powrót do góry

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: