Terra Inc0gnita
Forum Terra Inc0gnita

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 Statystyki    Regulamin

Gracze
Idź do strony 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  Następny

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Avanturion
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 15-10-2005 16:37    Temat postu: Gracze Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak Wy, inni gracze, ale ja bardzo bym chciał wiedzieć kto jeszcze gra w Avanturiona i ilu w sumie jest graczy. Powiedzmy, że jakimi państwami kierują to już za dużo informacji, ale fajnie by było, gdyby Andre upublicznił tutaj liczbę i listę graczy Avanturiona.

Poza tym jak wiemy, Andre może wysłać turę, dopiero jak owi wszyscy gracze, czyli my, prześlemy mu odpowiedź na poprzednią. Ja ostatnio niemal żyję Avanturionem (no, lekka przesada) i nie mogę się doczekać kolejnych tur, a na te które otrzymuję staram się w miarę szybko i sprawnie odpowiadać. Moim pomysłem jest poszerzenie listy, o której wyżej pisałem, o informacje kto już dał odpowiedź, a kto jeszcze z tym zalega. Wydaje mi się, że wtedy lepiej by się czekało na turę, wiedząc od ilu osób to jeszcze zależy.

Czekam na opinię innych graczy i oczywiście samego Andre. To w końcu i tak on podejmie decyzję w tej kwestii.

Uderzajac pierwszy, uderzasz ostatni

Kiedy jesz, jedz. Kiedy czytasz, czytaj. Kiedy czytasz przy jedzeniu, czytaj przy jedzeniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 15-10-2005 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się przychylam do pomysłu, tym bardziej że wszyscy wiedzą ze ja gram, a ja innych graczy nie znam Wink

Alucard
Demon

PostWysłany: 15-10-2005 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liste (czesci) graczy juz dawno mogles zobaczyc. Wystarczylo przeczytac do kogo Andre wysyla pliki z Avanturionem Uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  

Andre
Demoni Władca

PostWysłany: 18-10-2005 17:33    Temat postu: Lista graczy Odpowiedz z cytatem

Uśmiech Nie da się ukryć że Alucard ma rację; ale uznałem, że nie chce mi się wysyłać materiałów do kazdego gracza z osobna... aż tak mi nie zależy na tajemnicy Uśmiech
natomiast być może faktycznie ta lista zadziała jak ponaglenie... postaram się ją aktualizować w kolejnych turach
a przy okazji jeśli tura do mnie nie dojdzie, to można to tutaj sprawdzić
poniżej alfabetycznie

Lista graczy, którzy przesłali odpowiedź na turę

Tura: X 629

Geniusz Strategiczny ...Aachi -
Tajniak ...Alucard -
Podpalacz Stepów ...Buzz -
Szara Eminencja ...Darthaxe -
Wielka Kapłanka ...Elf -
Fatalistyczny Berserker ...Kazik -
Nieubłagany, Nielitościwy i Ogólnie Zły ...Klakier -
High Lady ...Krzysia -
Agresor ...Christopher -
Natchniony Polityk ...7 -
Blitzkrieg ...Remus -
Wielki Po(d)rywacz ...Tabar -
Kanclerz... Bluee -

Ostatnio zmieniony przez Andre dnia 03-01-2007 22:22, w całości zmieniany 23 razy
Powrót do góry

aachi
Wielki Demon

PostWysłany: 20-10-2005 0:36    Temat postu: Jak sprawić by nie było wyświtlanych wszystkich adresów emai Odpowiedz z cytatem

To ja od siebie tylko dodam, że wystarczyło adresy wpisać w polu bcc (inaczej kopia ukryta czy coś w tym rodzaju). Wtedy nikt nie widziałby pozostałych adresów do których wysłano maila. Uśmiech

I przepraszam za opóźnienia, bo widzę że już dużo osób wysłało turkę(wszyscy z TI) a ja jeszcze nie ... Roll Eyes

Obiecuję, że dzisiaj po południu wyślę....
pozdrawiam
Powrót do góry

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 20-10-2005 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super. O to właśnie chodziło. Tym bardziej, że zadziałało przynajmniej na jednego gracza - Aachiego Uśmiech. Daj jeszcze swoim znajomym spoza TI link do naszego forum, żeby też mogli sobie popatrzeć jak wygląda sytuacja z odpowiedziami i może rozwinie się jakaś nowa dyskusja o Avku.

Pozdrawiam i dzięki za reakcję.

P.S. A tak swoją drogą, to frekwencję mamy i tak wyższą niż w wyborach.

Kiedy jesz, jedz. Kiedy czytasz, czytaj. Kiedy czytasz przy jedzeniu, czytaj przy jedzeniu.
Powrót do góry

Alucard
Demon

PostWysłany: 26-10-2005 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyzby Aachi twoja tura zaginela na poczcie ? . Wink
Powrót do góry

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 26-10-2005 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A przepraszam że przypomnę - co z pomysłem ujawnienia informacji kto jakim państwem gra?

aachi
Wielki Demon

PostWysłany: 27-10-2005 0:03    Temat postu: Turke w av już wysłałem... Odpowiedz z cytatem

Alucard napisał:
Czyzby Aachi twoja tura zaginela na poczcie ? . Wink

No ja już turkę wysłałem i to troszke czasu temu Uśmiech

A jeśli chodzi o info kto jakim państwem gra, to nie wiem czy Andremu by to odpowiadało.
Powrót do góry

Alucard
Demon

PostWysłany: 27-10-2005 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A jeśli chodzi o info kto jakim państwem gra, to nie wiem czy Andremu by to odpowiadało.

Nie wiem czemu ale mi rowniez jakos sie nie spieszy do ujawnienia nazwy mojego panstwa Język2 . Choc nie ukrywam, ze chcialbym poznac "torsamosc" moich przeciwnikow. Tak wiec jestem za a nawet i przeciw Big Grin

pozdrawiam
Alucard
Powrót do góry

Andre
Demoni Władca

PostWysłany: 28-10-2005 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei przyznam, że mam mieszane uczucia. Ujawnienie "tożsamości" może wywołać takie efekty: gracze kierując sie osobistymi sympatiami będą próbować zawierać alianse z państwami w sytuacji, gdy jest to niezgodne z ich racją stanu (lub odwrotnie w przypadku antypatii); państwa nie kierowane przez gracza będą lekceważone. Możliwym plusem jest oczywiście to, że gracze bedą się bardziej starać a duch rywalizacji natchnie ich do nowych pomysłów... Uśmiech
Wniosków nie wyciągam żadnych bo to kwestia zaryzykowania po prostu. Poza tym niektórzy gracze wcale nie chcą ich ujawnienia (patrz Alucard... Jezyk ) A co do niektórych innych graczy to i tak wszyscy wiedza kim są Wink
W związku z tym mogę tylko tak napisać - jak ktoś chce, to niech napisze, kim gra. Ja jednak nie będę robił żadnej listy i informował kto jest kto.
Pozdrawiam
Andre
zabrali mu gacie, płaszcz oraz buty.

NvJ
Powrót do góry

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 03-11-2005 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z aktualizowanego wpisu widzę, że już tylko dwóch graczy zalega jeszcze z wysłaniem swojej tury. Tylko albo aż, bo już dużo czasu upłynęło. Odbieram to jednak jako dobrą kartę i liczę na to, że niedługo będzie nowa tura - wyjaśniająca wiele i dla mnie osobiście bardzo ważna. Z niecierpliwością czekam.

A co do ujawniania się - ja jestem zwolennikiem i skoro Andre oficjalnie się zgodził na to...

Buzz kieruje Haldirem

Powrót do góry

Alucard
Demon

PostWysłany: 03-11-2005 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ilu graczy Andre ma (w miare regularnego) dostep do internetu?

Jednym z argumentów przemawiającym za nie ujawnianiem tożsamości jest obawa iż cześć graczy (świadomie lub nie) będzie próbowała się kontaktować między sobą poza grą i np. ustalą warunki sojuszu nim wyślą posłów. Co będzie krzywdzące w stosunku do innych którzy wysyłając poselstwo w ciemno. Nie dość, że dłużej negocjują to często musza „zapłacić większe cenę”. Nie zrozumcie mnie źle, ale ja jestem pesymistą a pokusa czasami jest zbyt duża, szczególnie jak w przyjacielskiej rozmowie na gg można omówić dokładnie jakiś sojusz o strategicznym znaczeniu.

pozdrawiam
Alucard
Powrót do góry

tabar
Wielki Demon

PostWysłany: 04-11-2005 0:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WItam,

Ja i tak sie wydalem wczesniej. Dollev.
pzdr
Tbar
Powrót do góry

Andre
Demoni Władca

PostWysłany: 04-11-2005 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Re Alucard - pewnie nie więcej niż połowa graczy korzysta regularnie z netu... Najśmieszniejsze jest to, że poza mną WSZYSCY gracze bez wyjątku mają neta Uśmiech Ale akurat moi znajomi z podwórka grający w Avanturiona nie korzystają w ogóle z netu na potrzeby tej gry - już się przyzwyczaili, że załatwiają to ze mną osobiście.
Pozdrawiam
Andre

Andre gra Cesarstwem ;P
zabrali mu gacie, płaszcz oraz buty.

NvJ
Powrót do góry

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Avanturion Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  Następny
Strona 1 z 23

Skocz do: