Terra Inc0gnita
Forum Terra Inc0gnita

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 Statystyki    Regulamin

TerraKon 2006
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bojo
Site Demon

PostWysłany: 26-03-2006 18:24    Temat postu: TerraKon 2006 Odpowiedz z cytatem

Chyba już czas pomyśleć o tegorocznym TerraKon'ie. Wydaje mi się, że zgodnie z tradycja zrobimy go w 1 tygodniu sierpnia czyli 02.08-06.08.2006 w Mirowie.
Co wy na to?
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

tabar
Wielki Demon

PostWysłany: 27-03-2006 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

Jesli Mirow nie jest koniecznoscia, ja moge sie rozjerzec za darmowym miejscem w okolicach Sandomierza. Byloby gdzie rozstawic namioty+kibelek+miska do umycia sie. Nie obiecuje bo zalezy to od wiely czynnikow, ale jesli bedzie zainteresowanie moge sie popytac. Okolic do spacerow byloby sporo, co prawda bez zamkow, ale Sandmoierz bliska a tam juz turystyczny wypas.
pzdr
Tabar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 27-03-2006 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wiem... Na tej trasie z połaczeniem kiepsko, a weź pod uwagę, że niektórzy mają daleko (ja akurat rzut beretem).
Poza tym to ja bym chciała jednak jakies ruiny zobaczyc:)

tabar
Wielki Demon

PostWysłany: 27-03-2006 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
Tak tylko mowie, bo wsio byloby za darmoche. lacznie z dostepem do kuchenki, zeby nei bulic za wrzatek.
A co polacznia to osbiscie nie wiem czy to tak dla tych co maja daleko, to ok 70 km robi jakas roznice Big Grin Bo jadac z pn i zach to nie trzebaby nawet jechac do Sandomierza.
Polaczenie PKP rzeczywiscie fatalne ale PKS, to juz duzo lepiej, jesli tylko dostanie sie ktos do Warszawy, Lodzi to spokojnie ma min. kilka pks na dzien. Transport z Sandomierza, ew z przystanku na trasie na miejsce moge wesprzec. Zapewne nie tylko ja.
Jak mowie nie narzucam sie, mam mozliwosc to proponuje. Nawet tylko proponuje ze moge sie wywiedziec czy daloby rade. Ostatnio cos przebakiwane bylo, ze dobrze byloby zmienic miejsce, ale bynajmniej nie che obrazic tradycji. Jesli zechcecie to ruszam do negocjacji.

A co do ruin to sie pewnie by znalazly (oczywiscie przy wsparciu samochodywm w bardzo bliskim zasiegu jest ujazd z ruinami Krzyztoporu, czyli mega ruiny). Na 100% swiete zrodelko jest w okolicy Big Grin i rzekom przeklete rozstaje, gdzie wieszali i straszy Big Grin, rzeczka jakies 50m od posesji, miejsca na ognisko takze sporo, sasiedzi dosc daleko takze LARP wchodzi w gre.

Jakies foty okolicy bede mial pewnie w kwietniu, bo wybieram sie tam testowac naszego GRatka, po zmotach jakie w nim uczynilem.

To miejsce moge zalatiwc takze na jakis inny "kon" dla TI, jesli nie na "oficjalny" Terrakon. Moze to byc wiosna/jesien, nawet zima. Bo zawsze znalazloby sie miejsce dla ok. 12-15 osob w pomieszczeniach, z tym ze zima ogrzewanie bazuje na "kozach".
Jak mowie tylko sygnalizuje, ze ew. istnieje taka mozliwosc. Poprostu wczesniej musze ustalic to z wlascielami i ustalic czy jakas rodzinka nie zechce w tym terminie uprawiac agroturystyki.
pzdr
Tabar
Powrót do góry

fallen
Demon

PostWysłany: 04-04-2006 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm a moze by tak otworzyc mape turystyczna i zobaczyc gdzie cos fajnego mozna zwiedzic i gdzie bedzie dosc dobry dojazd? Proponuje zeby, kto moze, podal jakies mile miejsca, to jakos wspolnie wybierzemy, gdzie by sie mozna bylo udac tym razem. Jednak Mirow troche sie nudny zrobil, wiec mozna pomyslec chyba o czyms innym, ne?

To tylko propozycja, pozostawiam ja do przemyslenia.

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 07-04-2006 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym się nie upierał przy Mirowie. Co prawda byłem tam tylko raz i z Was wszystkich zwiedziłem najmniej, jednak zawsze jest fajnie odkrywać nowe miejsce. A skoro Tabar może nagrać fajną miejscówkę, to czemu nie. Przychylam się do Sandomierza (nie upieram).

Pozdrowienia ze sławnego po wyborach i ptakach i innych redemptorystach Torunia. (Gdzie ten kopernik i pierniki)

Uderzajac pierwszy, uderzasz ostatni

Kiedy jesz, jedz. Kiedy czytasz, czytaj. Kiedy czytasz przy jedzeniu, czytaj przy jedzeniu.
Powrót do góry

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 11-04-2006 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Buzz napisał:
A skoro Tabar może nagrać fajną miejscówkę, to czemu nie. Przychylam się do Sandomierza (nie upieram).

Z tego co mi wiadomo to właśnie ty Buzz masz najdalej więc jak tobie to nie przeszkadza to mnie tym bardziej Uśmiech
No to już, niech wypowiedzą się jeszcze inni zainteresowani i jedziemy do Tabara Big Grin
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

tabar
Wielki Demon

PostWysłany: 11-04-2006 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

Juz teraz sygnalizuje, ze termin zaproponowany w tym terminie moze byc niemozliwy, niestety nie wiem nic 100% Frown Chodzi o koniec lipca i sierpien. Za to mamy zielone swiatlo, ze jesli dopasujemy sie co do terminow to teren (pod niamioty i nie tylko) i ew. korzystanie z budynku mamy bez zadnych problemow i za free.
Byc moze zanim wypowie sie calosc chetnych to ustale o wszystko.
Przepraszam za ta wiadomosc, ale z przyczyn zyciowych nie wiem gdzie bede w sierpniu. :-/ Jesli mnie by nie bylo w POlsce, to mozna sie dogadac jakos inaczej, jesli miejsce sie spodoba. Obiecane zdjecia najpiewniej po dlugim majowym weekendzie.
pzdr
Tabar
Powrót do góry

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 11-04-2006 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm.. ja nie moge w innym terminie niz sierpien, wiec lepiej się dogadajmy konkretnie:)

Andre
Demoni Władca

PostWysłany: 12-04-2006 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bojo napisał:
Buzz napisał:
A skoro Tabar może nagrać fajną miejscówkę, to czemu nie. Przychylam się do Sandomierza (nie upieram).

Z tego co mi wiadomo to właśnie ty Buzz masz najdalej więc jak tobie to nie przeszkadza to mnie tym bardziej Uśmiech
No to już, niech wypowiedzą się jeszcze inni zainteresowani i jedziemy do Tabara Big Grin

Generalnie to protestuję, ja mam 1/3 trasy dalej niż Buzz Jezyk
Poza tym chociaż Mirowo ładne, to jednak już tam byłem Wink a więc chciałbym zobaczyć piękny Sandomierz. A jak nie to, można się zwalić do Buzza do Torunia Jezyk
Termin bez znaczenia - nie mam żadnych planów.
zabrali mu gacie, płaszcz oraz buty.

NvJ
Powrót do góry

tabar
Wielki Demon

PostWysłany: 12-04-2006 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

Moge zaproponaowac termin 17-23 lipiec, ew. wczesniejszy. Mam zapewnienie, ze jesli nawet budynek bedzie zajety i nie chcielibysmy dzielic podworka (zalety plaski teren, idealny pod namiot) to do rozbicia znajdzie sie ustoniejsze miejsca chociazby w bezposrednim sasiedztwie rzeczki (komary).
Miejscowosc to Malice Koscielne gm Lipnik, mozna znalezc na mapa.szukacz.pl.
Do Sandomierza 21 km, do Ujazdu (ruiny Krzyztopora) 20km, pozostale atrakcje o ktorych pisalem w zasiegu per pedes.
Jesli wszyscy sie zgodza to zajmuje sie dalsza logistyka, jak przypilnowanie zbey na miejscach ew. obozowiksa nikt nie wypasal krow Big Grin
pzdr
Tabar
Powrót do góry

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 13-04-2006 7:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech się większość wypowie odnośnie terrminu. Cała reszta brzmi zachęcająco.
Ze swojej strony powiem, że naprawde warto zobaczyc zamek w Ujeździe (Krzyżtopór), i na pewno nie będzie problemu z transporterm na miejsce zwiedzania, bo będzie chyba parę samochodów. Jak juz tam dotrzemy to co nieco Wam o nim opowiem.

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 13-04-2006 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tabar napisał:
Moge zaproponaowac termin 17-23 lipiec, ew. wczesniejszy.

Niestety właśnie w tym terminie najprawdopodobniej z Elf będziemy okolo 1000km od Sandomierza więc my odpadamy (w tym termini)

tabar
Wielki Demon

PostWysłany: 13-04-2006 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bojo napisał:

Niestety właśnie w tym terminie najprawdopodobniej z Elf będziemy okolo 1000km od Sandomierza więc my odpadamy (w tym termini)

Jak napsialem kazdy wczesniejszy tez wchodzi w role. Tan poprsotu byl najblizszy zaproponowanego na samym poczatku. Pozniejsze terminy tez wchodza w rachube, tyle ze ja moge podac namiary tudziez posredniczyc jaknajdluzej niestety niewiem czy pod koniec lipca nie bede wyjezdzal na min miesiac. Takze wtedy nie moge wesprzec organizacji na miejscu w sierpniu. Ustalcie termin dogodny dla wszystkich, a ja powiem jak sytuacja wyglada. Ogolnei mzoan tam podjechac w kazdym terminie Uśmiech Zmiennymi sa tylko obecnosc ludzi przyjezdzajacych na wakcje do domu stojacego na tym terenie i i to czy bedziemy mogli wspomoc was na miejscu z Ewa.

pzdr
Tabar
Powrót do góry

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 13-04-2006 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tabar napisał:

Jak napsialem kazdy wczesniejszy tez wchodzi w role. Tan poprsotu byl najblizszy zaproponowanego na samym poczatku. Pozniejsze terminy tez wchodza w rachube, tyle ze ja moge podac namiary tudziez posredniczyc jaknajdluzej niestety niewiem czy pod koniec lipca nie bede wyjezdzal na min miesiac. Takze wtedy nie moge wesprzec organizacji na miejscu w sierpniu.

Tabar to bez sensu, Ty organizujesz u „siebie” zjazd więc super by było jak byście byli z Ewą Uśmiech Myślę w zasadzie, że my możemy nasz wyjazd przenieść na termin sierpniowy.
Wiec ludzie zainteresowani wyjazdem na TerraKON 2006 proszę o wypowiedź na temat terminu.
Termin 17-23 lipca odpowiada?

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

Skocz do: