Terra Inc0gnita
Forum Terra Inc0gnita

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 Statystyki    Regulamin

TerraKon 2006
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 04-07-2006 8:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kazdym razie jesli na sobote przewidziany jest Krzyżtopór i sesja Avanturiona, to moze nie starczyc czasu na larpa Tabara.
Chyba ze larp byłby po południu a Avanturion juz w nocy.
Wiecie jak to z czasem bywa - zawsze za szybko ucieka i ciągle go mało.

Terrakon tuż tuż. Powoli zaczynamy odliczanie. Można gromadzić juz zapasy. Co niektórym osobnikom przypomina się także o zabraniu tropiku Wink a także przynajmniej jednego ciepłego swetra Wink
Co prawda pogoda zapowiada się upiornie gorąco, ale nigdy nic nie wiadomo.
I niech ktoś wreszcie weźmie siekierę.

aachi
Wielki Demon

PostWysłany: 12-07-2006 1:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Echm... długo mnie nie było, za co przepraszam.

Jeśli chodzi o Zewa to bardzo fajnie, bo nigdy w niego tak na prawde nie grałem, a z dużą chęcią poznałbym ten system.
Łódź podwodna kojarzy mi się tylko z opowiadankiem, gdzie hitlerowcy przewozili w u-bocie wampira do ameryki i członkowie załogi jeden po drugim znikali (co niby na łodzi podwodnej nie da się schować).

Bojo napisał:
Sobota rano (rano to jest 8:00 ) wyjazd do Ujazdu (Krzyżtoporu), czas przejazdu w 2 strony to okolo 1,5h, zwiedzanie około 3h czyli + - 13:00 jestesmy w Malicach.
No może się jakoś wyrobimy z 2 sesjami

A ja zawsze chciałem posiedzieć w Krzyżtoporze po zmroku. W dzień to są duże ruiny ze szwendającymi się gdzieniegdzie turystami... ale gdy ciemniej się zrobi, to mistyczne doznania murowane Uśmiech
A w nocy odpada gra w Avka i w larpa Tabara.
Nie chce zmieniać już zaplanowanego rozkładu dnia... tak tylko prowokuje dyskusje. Uśmiech

Invisible Hand napisał:
weźcie se coś na komary, bo się straszne stado wylęgło i żeruje

Psikacz odstraszający zakupiony Uśmiech

Teraz sprawa która zainteresuje Fallen i Daimona Uśmiech Moja Skodzina 120 dzisiaj przeszła przegląd Big Grin Pifko Niestety nadal jest to ruina więc emocje z jazdy nią gwarantowane. Są pewne obawy czy bez problemu przejedzie dłuższą trasę, ale mechanik zapewnił mnie, że przynajmniej koło nie odpadnie... niestety nie dał gwarancji na to czy się silnik nie przegrzeje, czy się dysza w gaźniku nie zapcha i na wiele innych miłych rzeczy Uśmiech Jeśli nadal jesteście chętni na podwiózkę to konkrety ustalimy przez gg, lub telefon.

I jeszcze sprawa przygody co chcielibyśmy z Loamiją poprowadzić... Starczy na nią czasu?? Bo troszkę napięty nam harmonogram konwentu wyszedł.

I tyle. Na razie się więcej nie rozpisuje (choć miałbym ochotę), bo i tak przydługi post wyszedł.

Ps. Jeszcze tylko tydzień Big Grin[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 12-07-2006 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aachi napisał:
Nie chce zmieniać już zaplanowanego rozkładu dnia... tak tylko prowokuje dyskusje. Uśmiech

Tak naprawdę to nic nie jest ustalone ustalimy jak się spotkamy Uśmiech

Jeszcze raz przypominam mamy troche pochodni jak ktos chce uzywac niech sie zglosi do mnie i zakupi paliwo do pochodni
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

aachi
Wielki Demon

PostWysłany: 17-07-2006 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fallen i Daimon zrezygnowali z szalonych wrażeń na rzecz komfortu i postanowili dojechac w inny sposób na Terrakon. Więc teoretycznie miejsca w skodzinie się zwolniły.

Planowałem jechać do Malic we wtorek po południu, ale jak będzie trzeba to plany można zmienić i pojechać w środę. A jak inni stoją z dojazdami?

Ps. Już tylko dwa dni Big Grin Big Grin Big Grin
Powrót do góry

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 17-07-2006 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konwent za dwa dni, a mi się niebo na łeb zwaliło i stawia pod znakiem zapytania mój przyjazd (a na pewno go opóźni). Otóż właśnie straciłem opiekunkę (czy raczej opiekuna) dla psa na te kilka dni. Niestety nie mam go komu podrzucić - jest na to trochę za duży, a kumpel, który miał się nim zająć (czyt. pomieszkać u mnie kilka dni) od tego tygodnia zaczął pracę w Wawie i mi taki numer wykręcił. Niby nie mogę mieć do niego pretensji, bo w zeszłym tygodniu dostał odpowiedź, ale ...

Tak czy inaczej staję w tej chwili na uszach, żeby znaleźć kogoś innego, kto by u mnie mógł parę dni pomieszkać, psa wyprowadzić i nakarmić, ale nie wiem, kiedy i czy uda się ta misja. Serdecznie przepraszam wszystkich za moją nieobecność. Jak ktoś ma parę dni wolnych po terraKONie, a ja rzeczywiście się tam nie zjawię nawet na chwilę, to zapraszam do Torunia.

Uderzajac pierwszy, uderzasz ostatni

Kiedy jesz, jedz. Kiedy czytasz, czytaj. Kiedy czytasz przy jedzeniu, czytaj przy jedzeniu.
Powrót do góry

aachi
Wielki Demon

PostWysłany: 17-07-2006 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale się tuż przed wyjazdem namieszało.
Buzz... musisz być... nie wiem czy przyjedziesz z psem, czy znajdziesz zastępstwo, ale być musisz. Daj znać co i jak.
Xaraf przepraszam, że jednak nie odbiorę cię ze Skarżyska, ale pewnie razem z Buzzem będziesz jechał i wszyscy by się nie zmieścili... Zostawie swoje toboły w Malicach, to do pustego samochodu łatwiej się zapakować. Zwłaszcza, że i dla ewentualnego psa troche luzu może być potrzebne.

Ja z Loamiją wyjeżdżamy we wtorek ok godz 16... W Malicach Kościelnych planujemy być na 18.
W środę rozumiem, że ok godz 13.33 odbieram z Ostrowca Świętokrzyskiego Xarafa i Buzza.

I ważne pytanie: coatFreaku... słyszałem różne niepokojące pogłoski. Mam nadzieje, że nie są one prawdziwe i w środę zjawisz się w Malicach?

Ps. Ostatni dzień przed konwentem. Dzisiaj chyba nie zasne.
Powrót do góry

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 18-07-2006 7:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aachi napisał:
Xaraf przepraszam, że jednak nie odbiorę cię ze Skarżyska, ale pewnie razem z Buzzem będziesz jechał i wszyscy by się nie zmieścili... (...) W środę rozumiem, że ok godz 13.33 odbieram z Ostrowca Świętokrzyskiego Xarafa i Buzza.

W końcu tak ustaliliśmy, więc nie masz za co przepraszać. Poza tym Bojo w tym momencie też będzie już mógł Ciebie wesprzeć swoim autem jakby coś się działo. A w Ostrowcu wg rozkładu jestem o 13:13 Uśmiech

aachi napisał:
I ważne pytanie: coatFreaku... słyszałem różne niepokojące pogłoski. Mam nadzieje, że nie są one prawdziwe i w środę zjawisz się w Malicach?

Nie otrzymałem od niego żadnych nowych informacji, więc niestety kwestia jego obecności, a raczej nieobecności, pozostaje bez zmian. No chyba, że planuje zrobić nam niespodziankę.

Żelazne racje zakupione choć pewnie jeszcze po pracy coś się przypomni. Uśmiech

pozdrawiam i do zobaczenia na miejscu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 18-07-2006 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to jadę Uśmiech
Do zobaczenia na miejscu

Loamija
Pomniejszy Demon

PostWysłany: 18-07-2006 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To my też.... Ostatni post już pisany w butach tuż przed wyjściem do pszczoleczki Uśmiech
Powrót do góry

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 18-07-2006 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę namieszałem, ale ostatecznie przyjeżdżam. Po rozmowach telefonicznych z ... chyba każdym, włącznie z miłą gospodynią postanowiłem przyjechać z psem. Mam nadzieję, że tą 7-godzinną podróż zniesie dobrze, bo jeszcze go w takie trasy nie zabierałem. No i jeszcze z nim pod namiotem nie spałem, a to też może okazać się nie lada wyzwanie. Mam nadzieję, że mój pupilek już na miejscu, będzie sprawował się wzorowo i nie będzie skarg. Na ewentualne kurczaki sąsiadów biorę osobny fundusz Język2 .

Przyjeżdżamy z Xarafem razem - do Ostrowaca docieramy między 13 a 14. Lecę teraz pakować się - chyba będę musiał się obyć bez żelaznych zapasów, bo na ich zrobienie nie ma czasu. Mam nadzieję, że jest tam gdzieś blisko jakiś sklepik.

Uderzajac pierwszy, uderzasz ostatni

Kiedy jesz, jedz. Kiedy czytasz, czytaj. Kiedy czytasz przy jedzeniu, czytaj przy jedzeniu.
Powrót do góry

Andre
Demoni Władca

PostWysłany: 19-07-2006 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Buu, wszyscy już są, a mnie jeszcze nie ma... Płacz
Będę dopiero w piątek rano, a to juz przecież połowa konwentu zdąży minąć.... Płacz
A jeszcze cf nas wyrolował... wstyd Boid
lancelot
zabrali mu gacie, płaszcz oraz buty.

NvJ
Powrót do góry

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

Skocz do: