Terra Inc0gnita
Forum Terra Inc0gnita

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 Statystyki    Regulamin

Terrakon 2006 - lista obecności
Idź do strony 1, 2  Następny

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 12-06-2006 21:05    Temat postu: Terrakon 2006 - lista obecności Odpowiedz z cytatem

Bojo & Elf - 19-23

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 14-06-2006 1:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Buzz 19-23

Uderzajac pierwszy, uderzasz ostatni

Kiedy jesz, jedz. Kiedy czytasz, czytaj. Kiedy czytasz przy jedzeniu, czytaj przy jedzeniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 19-06-2006 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i co tyle nas będzie? Jeszcze ktoś przyjedzie?
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 19-06-2006 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<offtopic on>

Uśmiech to byłoby jeszcze bardziej kameralne spotkanie niż za pierwszym razem... pamiętacie ten początek?

<offtopic off>

Potwierdzam obecność: 19-23.07 dziś oficjalnie zostały wykreślone z kalendarza szefa z dopiskiem "wyjazd Rafała", gdybać nie mam zamiaru tylko zaczynam odliczać dni do wyjazdu no i przydałoby się jeszcze trasę obmyślić.

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

aachi
Wielki Demon

PostWysłany: 20-06-2006 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja będę 19-23 Uśmiech
Powrót do góry

Daimon
Pomniejszy Demon

PostWysłany: 22-06-2006 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daimon i Fallen potwierdzaja swoja obecnosc 19-23
Powrót do góry

coatFreak
Site Demon

PostWysłany: 22-06-2006 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to i ja pewnie sie potwierdze Uśmiech a co

tabar
Wielki Demon

PostWysłany: 25-06-2006 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

Ja potwierdzam swoja obecnosc, jednak istnieje mozliwosc ze pojawie sie pozno 19-ego, badz w 20-ego.
Czas mojego powrotu zalezy od tego w jakim stanie my i nasz GRatek, bedziemy po 10 dniach na karpackich bezdrozach. Mam nadzieje, ze my wrocimy cali i sprawni i auto takze. Od 5-ego lipca nie ma mnie w Polsce, jednak bedzie ze mna kontakt smsowy. Oczywiscie wszystko bedzie przygotowane na Wasz przyjazd. Do czasu wyajzdu postaram sie przekazac jak najwiecej informacji, a tym ktorzy zechca nr komorki do mojej tesciowej, ktora jesli mnie nie bedzie zajmie sie wami i pokaze co, jak i gdzie.
Za ew. niedogodnosci z groy przepraszam, ale w te wakacje po@#$%alo sie nam troszeczke z planami wyprawo-urlopowymi i tylko dzieki pewnym z nagla zaistanialym okolicznoscia, udalo nam sie zalapac na wyjazd.
Mam nadzieje, ze ktos na miejscu uzyczy mi kostek, bo pewnie swoich nie bede mial.
pzdr
Tabar
Gdyby mama miała fiuta, to by była ojcem, hej"
KNŻ
Powrót do góry

Invisible Hand
Pomniejszy Demon

PostWysłany: 27-06-2006 12:31    Temat postu: Ludzie!!! Odpowiedz z cytatem

nie mam pojęcia, jak Wy tam traficie, jeśli my nie dotrzemy tam przed Wami Big Grin
w każdym innym razie adres jest taki: Malice Kościelne 2

Jeśli ktoś będzie jechał od strony Gołębiowa (trasa Sandomierz - Opatów) musi dojechać do rozstajów, gdzie droga "prosto" zamienia się w drogę "na lewo i na prawo" (na wprost wypada chałupa i drogowskaz: Daromin 5 (w prawo), a w lewo coś, czego w tej chwili nie pamiętam Wink
Trzeba jechać "na lewo" aż do mostu, tuż za mostem skręcić w prawo i przez wieś. Wieś się skończy, po prawej stronie będą łąki, po lewej pola. Jeśli się spojrzy w stronę łąk, to się ujrzy chałupkę na górce i to będzie TO. Innych chałupek się nie zobaczy, bo z tego miejsca już innych nie widać Uśmiech Dojazd drogą lub "na siagę", czyli przez łąki. Dalej jest jeszcze jedno gospodarstwo, ale to sołtys Big Grin i tam nie należy się już udawać, no chyba że w celu zakupienia mleka od krowy i jajek od kury Wink

Gdyby ktoś jednak napotkał problemy z dojazdem, to w samych Malicach można spytać o gospodarstwo Józefa Wasińskiego, świętej pamięci zresztą.

Wracając jeszcze do rozstajów. Jeśli ktoś zamiast "na lewo" w stronę mostu uda się "na prawo", to tuż za zakrętem będzie przystanek autobusowy, sypiący się nieco. Dalej droga będzie podążać w stronę wsi Męczennice. Tam też będzie most. Tuż za mostem można skręcić w lewo, w taką powikłaną troszkę krętą ścieżkę - polną drogę. Trzeba dojść do sztucznie wykopanego stawu (po prawej będzie niewielka chałupka, przejście wzdłuż stawu jest regularnie zastawiane drewnianym szlabanem, ale właścicielem szlabanu nikt się nie przejmuje - w końcu byliśmy tam pierwsi Wink
W następnej kolejności będzie chałupa sołtysa (tego samego, wcześniej wspomnianego). Należy ją ominąć idąc wzdłuż rzeki i wyjść na łąkę, która jest już naszą łąką Uśmiech Niedaleko chałupka na górce, czyli właśnie TO, czego szukacie.

Powodzenia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  

Invisible Hand
Pomniejszy Demon

PostWysłany: 27-06-2006 13:22    Temat postu: WAŻNA INFORMACJA Odpowiedz z cytatem

na trasie Sandomierz - Opatów pojawia się dwa razy drogowskaz "Malice". Chodzi o tę samą wieś. Jeden drogowskaz jest w okolicach wsi Oficjałów (wtedy można dojechać do Malic przez Karwów i Nikisiałkę), drugi - praktycznie w Gołębiowie i wówczas po drodze mija się Słabuszewice.
Gdyby ktoś chciał skorzystać z tej pierwszej drogi (od Oficjałowa) to dojedzie do, opisanego jako pierwszy, mostu w Malicach. Przed mostem skręci w lewo, przez wieś i tak dalej do chałupki na górce.
Powrót do góry

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 27-06-2006 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo liczymy że jednak przybędziecie na czas, bo jakoś tak głupio wjeżdżać Wam na podwórko...

Invisible Hand
Pomniejszy Demon

PostWysłany: 27-06-2006 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elf napisał:
Bardzo liczymy że jednak przybędziecie na czas, bo jakoś tak głupio wjeżdżać Wam na podwórko...

bez obaw, to "otwarty" dom i nie zamieszkany, jeśli nie my, to ktoś będzie tam czekać (dobre duchy Wink )
Powrót do góry

Andre
Demoni Władca

PostWysłany: 03-07-2006 8:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andre - 22-23
Powrót do góry

Loamija
Pomniejszy Demon

PostWysłany: 03-07-2006 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Loamija 19-23
Powrót do góry

aachi
Wielki Demon

PostWysłany: 12-07-2006 1:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andre, a nie ma możliwości cobyś w piątek wolne sobie zrobił? To wtedy już w czwartkową noc mógłbyś wojaż rozpocząć. Jakaś choroba, wezwanie na komendę, albo sprawy rodzinne... szefostwo chyba zrozumie jednoniową nieobecność.
Powrót do góry

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: