Terra Inc0gnita
Forum Terra Inc0gnita

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 Statystyki    Regulamin

Chciałbym prowadzić

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Zew Cthulhu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wejcher
Pomniejszy Demon

PostWysłany: 23-09-2006 12:33    Temat postu: Chciałbym prowadzić Odpowiedz z cytatem

To będzie mój debiut, zarówno jeśli chodzi o Zew Cthulhu, a także jeśli chodzi o granie (i prowadzenie) w takiej formie jaka jest tutaj. Podrecznik przeglądałem kilka razy, jednak właściwie oprócz mnie, nie było nigdy chętnych na granie, w związku z tym nie wiem czy uda mi się odtworzyć klimat właściwy dla tego systemu.

Ponieważ z natury jestem osobą przywiązującą sporą uwagę do określonych zasad, podobnie jest na sesjach. Lubuje się w statystykach, chociaż do Excela nigdy specjalnie mnie nie ciągnęło Uśmiech Jako, że będzie to moje pierwsze zetknięcie z Zewem, i do tego bedzię to przygoda z podręcznika, prosiłbym o wyrozumiałość jeśli chodzi o formalizm, chciałbym, aby było wiadomo jak mniej więcej postaram się prowadzić.

Być może to marzenia na wyrost, ale chciałbym poprowadzić jakąś postać dłużej niż jedną sesję, tak by mogła troszeczkę się rozwinąć. U mnie na warhamcu nigdy nie było takiej możliwości, bo walki między sobą to właściwie reguła, żeby nie powiedzieć obowiązek Uśmiech W związku z tym, byłoby miło gdyby gracz opisywał mi swoje plany na najbliższą przyszłość, tak aby nie wyszło jak gra na forum, gdzie przez rok czasu gracze siedzieli w wiosce po drodze. Trudno wszak przewidzieć, czy rozciągając grę na taki długi okres czasu, będziemy mieli taką samą cierpliwość za 5 miesięcy jak w tej chwili.

Postaram się odpisywać przynajmniej raz na 2 dni, sądze że często uda mi się raz dziennie lub częściej w przypadku gdy będę miał mało do napisania, gdyż pracując w domu mam spory luz. Odpowiadało by mi więc, gdyby zgłaszająca się osoba również mogła pisać podobnie często, a najlepiej częściej Uśmiech Zapobiegło by to rozciąganiu, a także (jak sądzę) utrzymało by ciągłe zainteresowanie, czego (jak widzę) powinniśmy sobie nawzajem życzyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 23-09-2006 15:59    Temat postu: Re: Chciałbym prowadzić Odpowiedz z cytatem

Konto dodane.
Owocnego prowadzenia Fairy
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

wejcher
Pomniejszy Demon

PostWysłany: 23-09-2006 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Boju za robotę. Uśmiech

Więc jesli komuś odpowiadają zasady mojego prowadzenia - zapraszam do gry Uśmiech
Powrót do góry

tabar
Wielki Demon

PostWysłany: 23-09-2006 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A pasuje ci ktos kto nigdy nie gral w ZC??

pzdr
Tabar
Gdyby mama miała fiuta, to by była ojcem, hej"
KNŻ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

wejcher
Pomniejszy Demon

PostWysłany: 23-09-2006 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tabar napisał:
A pasuje ci ktos kto nigdy nie gral w ZC??

Może byc Uśmiech
Wyrobisz się z prowadzeniem 5 graczy w warhamca i jeszcze graniem? Uśmiech
Powrót do góry

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Zew Cthulhu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: