Terra Inc0gnita
Forum Terra Inc0gnita

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 Statystyki    Regulamin

miniKonwent
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aachi
Wielki Demon

PostWysłany: 13-10-2006 14:34    Temat postu: miniKonwent Odpowiedz z cytatem

No właśnie. Sprawdzałem nastroje i z radością stwierdzam, że jest ogólna aprobata co by jakiś mały konwencik zorganizować jeszcze na jesieni. Uśmiech

Są dwie sprawy do ustalenia: kiedy i gdzie?
Ponieważ każdy jest w jakiś sposób zajęty pozostaje krótkie weekendowe spotkanie: 20-22.X, 27-29.X, 3-5.XI(długi weekend z okazji dnia zmarłych?), 10-12.XI, 17-19.XI, 24-26.XI.
Niech każdy się wypowie które daty wg. niego odpadają, a które całkiem ciekawe są. Myślę, że im wcześniej tym lepiej.

No i pytanie gdzie... Z powodu temperatur spanie pod chmurką już odpada. Pozostaje, albo skorzystać z czyjejś gościnności i wbić się do kogoś do domu na dwie noce (ważne żeby kawałek podłogi był na którym można śpiwór rozłożyć). Albo wynająć jakieś lokum w którym wszyscy się prześpią. Tu nie mam żadnych pomysłów i liczę na waszą inwencję Uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 14-10-2006 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem za spotkaniem, o ile znajdzie się jakiś lokal, to może byc nawet listopad.

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 15-10-2006 7:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Termin jak zwykle najtrudniej określić, więc sądzę, że październik siłą rzeczy nam już odpadnie. W listopadnie, przynajmniej u mnie, nic wielkiego i ważnego się nie zapowiada [przynajmniej na razie] więc każdy z proponowanych weekendów by pasował. Co do tego tzw. "długiego weekendu" pewności nie mam, nie wiem jak będę pracował.

Co do lokalizacji. Wpadł mi dziś do głowy z samego rana pomysł wizyty w stolicy. Co Wy na to? Wiecie, Mahomet i góra i te sprawy Uśmiech Poza tym, każdy będzie miał podobną odległość. Co do lokum, pewnie trzeba będzie coś wynająć ale im więcej nas na pokój tym mniejsze koszta. Chyba, że "Mahomet" ugości nasze stadko Uśmiech

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 16-10-2006 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety odpadam. 19 XI wylatujemy, a do tego czasu mamy dość sporo spraw organizacyjnych. A w przyszłości zapraszam do Torunia. Mam własne M-3 i parę osób się w nim pomieści bez problemu. Dobrze byłoby tylko zapowiedzieć sie dzień wcześniej Big Grin Cool , ale to tylko po to, żebym był w domu. Ale to wszystko i tak dopiero po nowym roku pewnie.

Uderzajac pierwszy, uderzasz ostatni

Kiedy jesz, jedz. Kiedy czytasz, czytaj. Kiedy czytasz przy jedzeniu, czytaj przy jedzeniu.
Powrót do góry

Andre
Demoni Władca

PostWysłany: 23-10-2006 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, z powodu nieobecności odpowiadam dopiero teraz

4-5 XI i 18-19 XI jestem w Warszawie na studiach, stąd dwa wieczory mogę spokojnie spędzić na minikonwencie :-) nawet urlopik wezmę, jeśli będzie trzeba Uśmiech
11-12 XI niestety odpada - wybory samorządowe, a ja siedzę sobie za stołem w komisji Wink
a 25-26 XI to jeszcze muszę sprawdzić, ale zdaje się wolne - więc do warszawki mogę się machnąć, a i do siebie zaprosić mogę nad morze :-)
Powrót do góry

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 30-10-2006 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio w rozmowie z pewną osobą przeczytałem, że pomysł jest tych z typu "raczej niewykonalne, ale zabawne:) "

Ja myślę, że nie jest to do końca prawda. Owszem, najtrudniej zawsze dopasować terminy ale dla chcącego nic trudnego.

No więc jak ludzie? Pakujemy się i odwiedzamy stolicę?

Dopasowując się do Andre pozostają jeszcze w tym roku wolne terminy: 18-19 i 25-26 listopad. Bo w grudniu pewnie koszta będą szły w coś innego.

Co do lokalu, to w okolicach [do 5km wg www.pilot.pl] przebywania "Mahometa" znalazłem w google trzy, w miarę tanie:

Hostel Tamka, Hostel Helvetia i Szkolne Schronisko Młodzieżowe

Więc jak? Nadal pozostajemy w temacie niewykonalne i tylko pogdybamy jak to byłoby fajnie spotkać się jeszcze przed kolejnym konwentem?

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 04-11-2006 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z Bojem niestety nie damy rady ruszyc sie z domu przez dłuższy czas, więc z wyjazdu do Wawy odpadamy.
Mamy za to inną propozycję.
Zapraszamy do uroczego Rzeszowa na dalekim południu:)
Możemy jednoczesnie pomieścić 10 osób na nocleg komfortowy i jeśli więcej to na mniej wygodny.
Termin do ustalenia.

aachi
Wielki Demon

PostWysłany: 08-11-2006 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elf napisał:
...Zapraszamy do uroczego Rzeszowa na dalekim południu:)
Możemy jednoczesnie pomieścić 10 osób na nocleg komfortowy i jeśli więcej to na mniej wygodny.
Termin do ustalenia.

Szaleni nie wiedzą co czynią Uśmiech No, ale skoro już deklaracja się pojawiła, to...

Co do terminu to nie pasują mi i Loamiji 25-26.XI i 9-10.XII... no i święta też odpadają. Czyli jeśli weekendy to:
11-12.XI - to za trzy dni to raczej odpada
18-19.XI
2-3.XII
16-17.XII
No a później to już nowy rok, nowe plany... i nowe daty.

Jeśli będzie trzeba, to może i uda mi się Loamije namówić, by się ze studiów urwała (nauka nie zając nie ucieknie), to i pozostałe weekendy podpasiły by.

Ps. Jeśli chodzi o Warszawe, to spanko dwie osoby za dwa dni, to już nie tak tanio... No i gdzie byśmy grali??
Powrót do góry

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 09-11-2006 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To co? Napaliłem się mocno na ten wyjazd, rozmowy z aachim jeszcze dodatkowo mnie nakręcają Uśmiech
Więc jak? Spotykamy się w grudniu bo wcześniejsze terminy niestety mnie nie pasują?

Przy czym małe pytanie do rezydentów Rzeszowa: wolicie odebrać mnie w piątek o 4 nad ranem czy chcecie się wyspać do 9? Uśmiech Niestety, czy może stety, nie opłaca mi się jechać tylko na sobotę i niedzielę, więc będę prowadził negocjacje z szefem odnośnie jednego dnia wolnego.

Czasu do grudnia jeszcze trochę, więc zaczynajcie rezerwować już terminy i dajcie znać co i jak.

pozdrawiam
Powrót do góry

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 09-11-2006 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nareszcie jakies konkrety! Big Grin

Xaraf - wybierz sobie najbardziej optymalny pociag a my Cię odbierzemy z dworca o każdej porze:) W końcu masz najdalej.

To kto jeszcze się do nas wybiera?

aachi
Wielki Demon

PostWysłany: 09-11-2006 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli data spotkania to 2-3 grudnia 2006.
Zgadza się?

Ps. Godzina serwera nie przestawiłą się na zimowy... tak tylko wspominam przy okazji...
Powrót do góry

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 09-11-2006 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może być 2-3 grudnia, a nawet 1-3, jeśli ktos ma wolny piątek.

Kto jeszcze chce przyjechac do Rzeszowa zgłaszac się a żywo.
Aachi oczywiście musi poprowadzic zaległą przygodę konwentową, moze Bojo da się namówić na starego dobrego Młotka.
Daimon - szykuj Magica.

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 10-11-2006 6:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elf napisał:
Xaraf - wybierz sobie najbardziej optymalny pociag a my Cię odbierzemy z dworca o każdej porze:) W końcu masz najdalej.

Moja droga, mam nadzieję, że dobrze się zastanowiłaś, nim wysłałaś te słowa w eter?
Ja wiem, że fajnie i w ogóle cudnie byłoby spotkać się już jak najszybciej, ale jestem święcie przekonany, że ani Ty ani Bojo, który pewnie na 8 będzie szedł do pracy, nie macie wcale ochoty wstawać o 4 nad ranem na spacer z psem i wizytę na dworcu. Uśmiech

Dlatego póki co pod uwagę biorę wyjazd z Bydgoszczy o 20:21, by po pokonaniu 744km [czas jazdy 12h i 54min z jedną przesiadką] trasą przez Poznań, Katowice i Kraków, zjawić się o 9:15 w Rzeszowie. Uśmiech

Połączenie wcześniejsze jest krótsze o tylko 66 km i wiedzie przez Warszawę. Niestety podczas przesiadki nie mam na tyle czasu by zjawić się w mieszkaniu pewnego "Mahometa", zawinąć go w dywan i zabrać siłą ze sobą. Uśmiech

pozdrawiam
Powrót do góry

Daimon
Pomniejszy Demon

PostWysłany: 10-11-2006 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elf napisał:
Daimon - szykuj Magica.

hmm z tymi magicami moze byc maly problem nigdzie nie widze pudelka z taliami, prawdopodobnie jest u mojego brata ciotecznego, niestety sa 2 opcje:
a) zdefraudowal je (dla jego dobra lepiej zeby nie byla to prawda Jezyk)
b)nadal ma je u siebie tyle, ze moga byc male problemy z odkopaniem ich w szafie Wink

w kazdym bardz razie sprobuje sie o ich losie dowiedziec czegos wiecej
Powrót do góry

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 10-11-2006 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam rozumiec ze Wy tez przyjedziecie?

ps. W razie totalnej defraudacji ja mam wolną czerwoną talię:)

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Skocz do: