Terra Inc0gnita
Forum Terra Inc0gnita

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 Statystyki    Regulamin

miniKonwent
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aachi
Wielki Demon

PostWysłany: 13-11-2006 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuje Wam bardzo za przełożenie na 15-17 grudnia.
Co do innych terminów, Loamija niestety nie dała się namówić na urwanie z wykładów (i bardzo dobrze, bo studia są po to żeby się uczyć).

XaRaF napisał:
Więc przychodzi nam czekać na spotkanie do połowy grudnia, chyba że znów coś komuś wypadnie.

Za to uradziliśmy, że jeśli przez nasze przekładanie ktoś inny nie będzie się mógł zjawić, lub wystąpi inny problem, to po prostu w najodpowiedniejszym dla wszystkich terminie przyjadę sam.

Co do wykładu to sam bym na niego poszedł Uśmiech Więc jeśli ewentualnie będziesz przemycać jedną osobę, to od razu postaraj się i drugą Big Grin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 13-11-2006 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli na razie wszystkim pasuje termin 15-17 grudnia.
Jeśli jesteście w stanie wybaczyć mi to dwugodzinne zniknięcie w sobotę rano, to jak najbardziej termin zostaje.
Moze nawet zrobię banner - TI spotkanie zimowe?

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 15-11-2006 8:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słoneczniki proszone sa o potwierdzenie obecności i danie znaku życia.
Może ich juz wywiało w tym kieleckim?

fallen
Demon

PostWysłany: 15-11-2006 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wywiewa nas kazdego dnia popoludniu Jezyk

Co do konwentu planujemy sie zjawic, ale nigdy nic nie wiadomo. Mam nadzieje, ze nic nam nie wypadnie i sie zjawimy.

aachi
Wielki Demon

PostWysłany: 16-11-2006 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A znajdzie się czas, aby zwiedzić co nieco? Bo poczytałem trochę i jest kilka miejsc godnych odwiedzenia w Rzeszowie Jezyk

Aha... Xaraf jak chciałem znaleźć dokładny czas połączeń do Rzeszowa, to niestety wywaliło mi komunikat: "Twoje wprowadzenie znajduje się poza końcem okresu obowiązywania rozkładu od 11.12.05 do 09.12.06.". Więc może się coś zmienić w dotychczasowym rozkładzie, a jeśli nic się nie zmieni, to my możemy być o 12.40, 15.23, albo 16.36... oczywiście w Piątek Uśmiech Zależy jak Wam bardziej pasuje Uśmiech

Fallen, Daimon, a Wy o której planujecie się zjawić?

Iiiiii... Już nie mogę się doczekać Płacz Uśmiech
Powrót do góry

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 17-11-2006 6:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fallen - to swoje "planujemy" to wiesz gdzie możesz... Język2 Wykreślasz weekend z kalendarza i sprawa załatwiona. Jeszcze miesiąc do spotkania to zdążysz powiadomić wszystkich znajomych, że nie będziesz wtedy dostępna.

aachi - a racja, ostatnio coś słyszałem o planowanych zmianach rozkładów, niby zgodnie z przepisami UE powinny być miesiąc wcześniej udostępnione ale to Polska właśnie i wiadomo wszystko będzie 10 grudnia. Ale raczej nie podejrzewam większych zmian w dalekich połączeniach, choć nic nie zaszkodzi mieć cichą nadzieję na bezpośrednie połączenie Uśmiech

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 17-11-2006 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie gdyby się wszystkim udało przyjechać jak najwcześniej:) Ja biorę urlop na piątek, więc jak ktos chce przyjechac w czwartek wieczorem to tez nie ma problemu.

Daimon
Pomniejszy Demon

PostWysłany: 17-11-2006 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezeli wszystko dobrze pojdzie to bedziemy mieli transport prywatny ;], w przeciwnym wypadku czeka nas raczej PKS Kielce-Rzeszow a na miejscu bylibysmy o godzinie 11:04 Jezyk
Powrót do góry

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 24-11-2006 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jęczałem, stękałem, prosiłem i błagałem* - krótko mówiąc: trułem dupę osobnikowi o inicjałach cF odnośnie spotkania w Rzeszowie.
Wziąłem go z zaskoczenia i nawet nie spodziewał się moich niecnych zamiarów. Twardy to był przeciwnik, jednak udało mi się wyciągnąć od niego słowa:
cF napisał:
w przyszlym tygodniu sie okaze czy dam rade sie pojawic, ale pewnie dam

Niniejszym wyrok został odroczony do przyszłego tygodnia, o czym został lojalnie uprzedzony. W przeciwnym wypadku grozi mu kara wznowienia operacji "trucie dupy cF'owi" a tego po raz drugi już na pewno nie wytrzyma.

odmeldowuję się
st. szer. XaRaF

* - lojalnie ostrzegłem o swoich zamiarach Uśmiech

PS. Zainteresowanym przebiegiem tortur mogę udostępnić tekstowy zapis procesu. Taśmy niestety szlag trafił. Język2
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 26-11-2006 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to znaczy że są szanse, że Wielki Cthulhu przybędzie na spotkanie:)
Robi się coraz ciekawiej i mam nadzieję ze nikt się nie rozmyślił.

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 29-11-2006 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech no tylko ktoś się spróbuje rozmyślić Boid
Szanse na pojawienie się Cthulhu Uśmiech są, pytać się o decyzję będę na koniec tego tygodnia lub na początku przyszłego i ew. wznowi się operację "trucie dupy" choć wtedy przydałaby się trochę większa ekipa bombardująca gg, sms'y i co tam jeszcze będzie możliwe Uśmiech

Ja 15 grudnia mam wolne, szef problemów nie ma zamiaru robić, jeszcze tylko będę musiał się przypomnieć, oczywiście poza wykreśleniem grubym markerem tego dnia z kalendarza szefa Uśmiech

Elf - świetny baner! Headbang

pozdrawiam
Powrót do góry

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 01-12-2006 8:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do spotkania coraz bliżej. Mam nadzieję ze nikt się juz nie wycofa, a cF nie sciemni i przyjedzie.
Aachi - jak tam przygotowania przygody?

Ja - jeśli starczy czasu - zrobię szybkie d&d. Jeśli ktoś ma pomysł na postać niech da znać wcześniej.

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 01-12-2006 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowy rozkład PKP jest już dostępny na ich stronie i niestety nie poszli mi na rękę uruchamiając połączenie bezpośrednie. Mój wyjazd pozostał bez zmian, start w czwartek o 20:19 z godzinną przesiadką w Poznaniu by wylądować w Rzeszowie w piątek o 9:57. Szefowi już wykreśliłem odpowiedni dzień z kalendarza Uśmiech

Elf napisał:
Ja - jeśli starczy czasu - zrobię szybkie d&d. Jeśli ktoś ma pomysł na postać niech da znać wcześniej.

Świetnie, ale na co pomysły na postacie? Przecież ekipa jest stworzona. Nic tylko znów się spotkać w jakimś miejscu i włączyć w splot wydarzeń. Uśmiech

pozdrawiam
Powrót do góry

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 13-12-2006 9:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę hardcorową jazdę bedziesz miał Xaraf:) Musisz zabrać trochę lektury do pociagu, albo coś na sen.

A z postaciami to tak tylko powiedziałam, na wypadek gdyby ktoś chciał sobie zrobić odmianę. Jest w końcu mnóstwo fajnych profesji a okazja do grana w dedeki pewnie nie nadarza się nikomu zbyt często. No chyba że się mylę:) i oby

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 18-12-2006 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spotkanie odbyło się.
Przez trzy dni w mieszkaniu pod numerem 100 odbywał się maraton gier wszelakich. Nie zabrakło tez gorących dyskusji po świt.
Miło nam było gościć wszystkich, choć szkoda, że to tylko trzy dni.
Największy szacun dla Xarafa ze przyjechał ze swojego końca świata w nasz koniec świata:)
A dla Loamiji i Aachiego ze zostali jeszcze jedną noc dłużej:)
Krótko mówiąc - siły dobra znów zwyciężyły chaos.

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Skocz do: