Terra Inc0gnita
Forum Terra Inc0gnita

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 Statystyki    Regulamin

miniKonwent
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 18-12-2006 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No w końcu kiedyś musiałem odwiedzić ten Wasz zakątek i przyznać muszę, że jest cudny, choć nie wątpię, że okazalej prezentuje się w ciepłych porach roku.

A z jazdą byłby większy hardcor gdybym sporą część podróży miał spędzić na korytarzu.

Dojechałem bez problemów, powoli regeneruję siły za biurkiem choć myśl o własnym ciepłym wyrku nęci a trochę robótki trzeba nadgonić.

Zaproszenie w mój koniec świata wiecznie akutalne, zresztą jak będziecie wracać z Berlina zawsze możecie zrobić sobie jeden przystanek więcej. Uśmiech

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

Loamija
Pomniejszy Demon

PostWysłany: 18-12-2006 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mieszkaniu oznaczonym numerem 100 godziny płyną nieubłaganie, a i doba też lekko szemrana jest, bo 24 godzin raczej nie ma. Cóż, gdy miło spędza się czas nagle zaczyna go brakować.
Po trzech dniach jednak rzeczywistość nas odnalazła i wchłonęła z powrotem. Ciekawe, gdy znowu wyrwiemy się spod jej władzy Big Grin
Elf i Bojo: Jeszcze raz dziękujemy za gościnę i podwózkę na dworzec o strasznie niehumanitarnej porze.
Dodać muszę, że szczury i pies (choć ma swoje pomysły Uśmiech ) są nietuzinkowo-nieprzeciętne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

aachi
Wielki Demon

PostWysłany: 20-12-2006 1:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka.

Szkoda, że tak krótko trwał konwent. Mimo to wypocząłem psychicznie, sił nabrałem i zapomniałem o całym świecie. Tak bardzo zapomniałem, że dopiero wracając w poniedziałek pociągiem, pewien pan przypomniał mi przez telefon, że powinienem właśnie być w pracy Uśmiech

Wielkie dzięki dla Elf i Boja, którzy zapewnili nam wikt i opierunek, jak i dali się zamęczać gościom nawet razu nie narzekając na swój ciężki los gospodarza. Dzięki też im, jak i Xarafowi, Fallen i Loamiji za to że byli tam ze mną i stworzyli niesamowitą atmosferę, z której chłonąłem energię jak "wielbłąd wodę po 100 kilometrowym marszu, przez gorące piaski pustyni". Było naprawdę fajnie i jeszcze raz dziękuje.

Wspominać na forum nie będę, bo kto by czytał długiego posta Jezyk.... W każdym razie, kto nie był niech żałuje Uśmiech

Ps. Tak późno piszę, bo odsypiałem, a dzisiaj do 19 robotę nadrabiałem Uśmiech
Powrót do góry

fallen
Demon

PostWysłany: 21-12-2006 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się zawiesiłam i piszę dopiero teraz Jezyk

Czas spędzony w m100 był naprawdę niesamowity, ubawiłam się jak już dawno nie miałam okazji. Poza tym zagrałam sesyjkę, co mi się nie zdarzyło od ostatniego konwentu(chyba). Przypomniały mi się stare czasy, gdzie sesja kończyła się po kilku niezłych godzinkach, co zaowocowało wciągnięciem Daimona Jezyk Niah niah niah Jezyk Co do konwentu, to chyba naprawdę coś z czasomierzem było nie tak Język Jakoś szybko zleciało Frown A w Plusie czasopodwajacz Dali, Elf&Bojo proszę sobie taki sprawić na nastepny zjazd Jezyk

Pozdrawiam, niech żałują ci co nie byli, a nie będę pokazywać paluchem KTO.

PS. utknęłam na 21 rydlu Frown

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 05-01-2007 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że ku uciesze wszystkich zainteresowanych chciałbym skierować Wasz wzrok pod ten adres.
Jako, że aprat w końcu ze sobą miałem, na złość wszystkim waliłem bezczelnie fleshem po oczach czego efekty możecie podziwiać. Zdjęć za wiele nie jest ale w zasadzie każdy na jakimś kadrze się znalazł, nie pomijając szczurów i psa. Nawet Bojo widać, co prawda w dwóch pozycjach: klasycznej z "Ej! Gościu!" na ustach i z ukrycia, o co mam nadzieję, wcale się nie obrazi.

Znaczna część fotek się wyróżnia z tego względu, że podczas sesji aachiego postanowiłem zrezygnować z pełnej lampy błyskowej, jak zapewne większość z Was widziała. Niestety efekty na monitorze wyszły całkiem inaczej niż na ekranie aparatu i musiałem dla wydobycia treści zdjęcia pobawić się kilkoma suwakami w programie graficznym. Ekspertem w tej dziedzinie nie jestem i nie każdemu efekty mojej pracy mogą się podobać.

Niemniej zawsze to jakaś pamiątka, bo wspomnienia ulotne bywają.

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

Andre
Demoni Władca

PostWysłany: 02-02-2007 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smutny to musiał być konwent ;-) na wszystkich zdjęciach albo ludziska ponure... albo śpią ;-) okay, znalazłem jedno jedyne zdjęcie z uchachanym bojo :-) btw xaraf mogłeś dać sobie zrobić chociaż jedno zdjęcie
zabrali mu gacie, płaszcz oraz buty.

NvJ
Powrót do góry

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 03-02-2007 7:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tam zaraz smutny. To że Buzza nie było i nie było komu opowiadać dowcipów nie oznacza zaraz, że przysypialiśmy Uśmiech No i nie tylko jedyny Bojo na zdjęciu trafił się z uśmiechem.

Moje fotki też są, tylko zostały w Rzeszowie w aparacie gospodarzy. Bojo coś wspominał o kończącym się miejscu, tylko nie wiem gdzie, czy na serwerze czy gdzieś indziej.

Zresztą na moją facjatę możesz sobie popatrzeć na fotkach z letniego spotkania, poza okularami niewiele się zmieniło Big Grin

pozdrawiam
Powrót do góry

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 06-02-2007 2:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze no następnym razem jak mnie nie będzie, to będę przynajmniej dzwonił i przez telefon uśmiechy wywoływał. Skoro się nie da inaczej. Zresztą mam zamiar być następnym razem Język

Uderzajac pierwszy, uderzasz ostatni

Kiedy jesz, jedz. Kiedy czytasz, czytaj. Kiedy czytasz przy jedzeniu, czytaj przy jedzeniu.
Powrót do góry

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: