Terra Inc0gnita
Forum Terra Inc0gnita

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 Statystyki    Regulamin

TerraKON przedwiosenny

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 06-03-2007 14:50    Temat postu: TerraKON przedwiosenny Odpowiedz z cytatem

Był zimowy gdzieś tam na południu, to my sobie teraz robimy przedwiosenny na północy. Impreza odbędzie się w dniach 23 - 25 marca w Toruniu. Ramowy harmonogram wygląda następująco:

1. Piątek po południu - odebranie Uczestników Forum z dworca PKP.
2. Piątek wieczór - zajęcia integracyjne (dyskusje i inne takie).
3. Piątek noc - nocna sesja (MG nieustalony).
4. Sobota ranek - odsypiamy Uśmiech.
5. Sobota południe - dzienna sesja (MG nieustalony).
6. Sobota po południu - zabawa z Maksem.
7. Sobota wieczór - zabawa na MAKSA Uśmiech.
8. Niedziela rano - wyjazd Uczestników.

9. Niedziela dzień - Andre na zajęcia, ja sprzątam i tylko Xaraf będzie mógł spokojnie leczyć kaca :>

Liczba miejsc ze względu na warunki lokalowe ograniczona. Zarejestrowani Uczestnicy: Andre, Buzz, Xaraf (kolejność alfabetyczna).
Gospodarz imprezy: Buzz.
Liczba wolnych miejsc: 0/+oo.

A tak poważnie - jeśli ktoś z południowców jest zainteresowany przybyciem do Torunia, to zapraszam. Dobrze by było tylko jakiś kontakt nawiązać, żebym zdążył materace pożyczyć Wink

Uderzajac pierwszy, uderzasz ostatni

Kiedy jesz, jedz. Kiedy czytasz, czytaj. Kiedy czytasz przy jedzeniu, czytaj przy jedzeniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 07-03-2007 8:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bojo i Elf z daleeeekiego południa odpadają. Przynajmniej na razie.

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 07-03-2007 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elf napisał:
Przynajmniej na razie.

Znaczy się, że jeszcze jakaś szansa jest? Uśmiech

Buzz napisał:
...i tylko Xaraf będzie mógł spokojnie leczyć kaca.

To się jeszcze okaże, bo w niedzielę będę jechał na urodziny Uśmiech

Sara będzie w domu? Chyba nie ma zamiaru zdezerterować? Miałbym okazję w końcu ją poznać.

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 07-03-2007 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xaraf

Na pewno ją poznasz, bo nawet jak będzie ... "dezerterować"... to na pewno nie na cały weekend. Poza tym w sobotę imprezka będzie koedukacyjna Wink

Kiedy jesz, jedz. Kiedy czytasz, czytaj. Kiedy czytasz przy jedzeniu, czytaj przy jedzeniu.
Powrót do góry

Andre
Demoni Władca

PostWysłany: 26-03-2007 12:13    Temat postu: Dysonans poznawczy Odpowiedz z cytatem

I już po.
Ja się przekonałem - dostając lanie od roninów i ledwo wygrywając z goblinami - że L5K jest naprawdę morderczym systemem...
...Buzz natomiast - zostawiając za sobą ciąg stosów, które wywołał, a na których spłonęli i ci winni, i ci niewinni pospołem (głównie ci drudzy) - zaobserwował u siebie ciekawe działanie dysonansu poznawczego Wink
dzięki za gościnę

ps1. puby toruńskie są wypasione Uśmiech

ps. budzę się. jutro się odezwę
zabrali mu gacie, płaszcz oraz buty.

NvJ
Powrót do góry

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 26-03-2007 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eeee.... z mojej strony musi być małe sprostowanie. Spośród tych wszystkich stosów tylko jeden był niezasłużony, bo starsza bardzo miła zielarka była niewinna i trochę mi głupio, że tak się jej odwdzięczyliśmy za gościnę i leczenie moich ran... No ale pozostałe jak najbardziej zasłużone były. Nawet jednego takiego z podejrzaną brodawką uratowałem, a mógł też spłonąć...

Tak czy inaczej dzięki tej sesji poznałem co to mechanika WFRP 2ed, a świat znany wcześniej okazał się nad wyraz mroczny i pełen zdeprawowanych mutantów...

Moja sesyjka w Legendę była przede wszystkim poglądowa i miała na celu przedstawienie świata i mechaniki - Andre dobrze na własnej skórze poznał zabójcze cechy samurajskiej katany...

Było fajnie, włącznie z wieczorną eskapadą na stare miasto.

PS. A jak ktoś by pytał, to najważniejszą cechą w młotku jest ogłada!!!!!!!!

Powrót do góry

Andre
Demoni Władca

PostWysłany: 26-03-2007 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

słusznie prawisz Buzz, kajam się i przepraszam, oczywiście - byli winni Wink
i szef menażerii ratujący mutantów (a to łobuz), i jego ludzie, i podopieczni, i pani z jednym palcem u stóp za dużo, i jej jednoroczna córeczka... Język a zielarka znała się na wykorzystaniu ziół w złych celach, w końcu udzieliła wam takiej informacji Język więc też winna była, jako i reszta... i w sabacie była, jak się "okazało" Wink
a najbardziej winny był Felix (Xaraf), bo posługiwał się samą esencją chaosu... magią znaczy się Uśmiech ech, gdyby nie te jego papiery z middenheim, byłby jeszcze jeden stos...
jak widać ci najbardziej winni unikają jednak kary Język

ps. łatwo się zorientować, że przygoda miała brutalne i mroczne (jak to świat) zakończenie

ps2. taka okrutna konwencja młotka, że łatwo na stos trafić - i z tego punktu widzenia jak najbardziej zdecydowana większość osób (a nawet wszystkie) słusznie na stos trafiła

ps3. ogłada rządzi Wink kazałem buzzowi bez przerwy ją testować, a on cuda z nią wyprawiał Uśmiech połowa testów wychodziła w przedziale 1-10 Uśmiech
zabrali mu gacie, płaszcz oraz buty.

NvJ
Powrót do góry

aachi
Wielki Demon

PostWysłany: 27-03-2007 2:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh musiało być fajnie Uśmiech Trochę żal, że mnie nie było, ale kasy brak i czasu mało...

Skrobnie ktoś może troszkę dokładniejszą relację ze spotkania? Uśmiech Niech chociaż w wyobraźni zasmakuję klimatu i smaku toruńskiego piwa, skoro na żywo nie mogłem.
Powrót do góry

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 27-03-2007 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja też załuję, że nie odwiedziliśmy cudnego Torunia, ale mam nadzieję że Buzz kiedyś jeszcze ponowi zaproszenie:)

Aachi - póki co zostają nam spotkania na południu.

Xaraf - założę się ze robiłeś zdjecia, więc wrzuc je do galerii konwentowej:)

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 27-03-2007 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakład przegrany - Xaraf nie miał ze sobą aparatu i nie pstryknął żadnego zdjęcia. Chyba, że nic o tym nie wiem, ale w takim razie wolałbym najpierw sam na nie rzucić okiem Język2

Do Torunia zaproszenie jest aktualne cały czas. Dla większego zachęcenia powiem tylko, że w samym mieście są ruiny dwóch zamków (z czego jedne nawet nieźle zachowane), a w promieniu parudziesięciu kilometrów jest Brodnica ze swoimi fajnymi ruinami i Golub-Dobrzyń z super zachowanym zamkiem. Wszystko oczywiście krzyżackie. A jak będę wiedział przed czasem, to poszukam jeszcze jakiś ruinek dla was. Kiedyś na przykład robiliśmy sobie pikniki pod Toruniem w ruinkach małego zamku. Tylko parę ścian stoi, ale kilkaset lat ma i jest fajnie...

Powrót do góry

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 27-03-2007 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to również parę słów ode mnie:

- Toruń pięknym miastem jest, zwłaszcza starówka nocą - wstyd przyznać, ale to była moja taka pierwsza wizyta w tym mieście mimo, że mam do niego godzinkę pociągiem;

- sesja poprowadzona przez Andre była świetna, jak już to zostało napisane brutalne zakończenie i ilość stosów trochę mocno wpłynęła na moją postać, której nie do końca nadal jest w smak wynik końcowy [i nie chodzi tu o ilość płonących stosów];

- Sara to przemiła osoba gotująca nawet w pośpiechu, pomiędzy korepetycjami, wyśmienite spaghetti, mimo, że, wg jej słów, nie przykładała się zbytnio;

- Max nadal taki sam pieszczoch jak pod namiotami, na szczęście tym razem obyło się bez integracji ze środowiskiem Uśmiech

- zdjęć nie robiłem, niestety aparat został całkiem niedawno wyniesiony [a w zasadzie skradziony] z mieszkania przez pewnego śmiecia, którego najchętniej widziałbym na stosie z wolnym płomieniem Wściekły

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 28-03-2007 7:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja wiem że tam cudne ruinki są. Tylko strasznie daleko mamy na północ. Niemniej jednak planujemy z Bojem wybrać się kiedyś w tamte strony:)

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 28-03-2007 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszą okazją do zwiedzenia Torunia i okolic będzie chyba długi weekend majowy, trwający przy dobrych wiatrach 9 dni. My planowaliśmy wyjechać gdzieś co prawda, jednak ze względu na zbliżające się wielkimi krokami matury i rosnący wprost proporcjonalnie strach maturzystów przed tym egzaminem spowodował zmiany planów. Każdego tygodnia moja piękna żona ma co najmniej jedną nową osobę na korepetycje, w związku z czym długi weekend będzie miała bardzo zapracowany...

W związku z tym zapraszam do Torunia. W dzień będziemy mogli sobie pozwiedzać do woli (może jakaś mała sesyjka w ruinach zamku krzyżackiego - ludzi nie ma tam aż tak dużo i warunki będą), a wieczorami nasza starówka wygląda jeszcze piękniej niż normalnie Wink

A ponoć nie macie do Torunia dalej niż ja do Rzeszowa (o Xarafie i Andre już nie wspominam), ale to tylko plotka...

Powrót do góry

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 28-03-2007 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, długi majowy weekend musze poświęcić na prace naukową, bo terminy mam depresyjnie krótkie.
Ogólnie teraz z wyjazdami mamy kłopot, bo nie za bardzo jest komu podrzucić psa, który nie nadaje się na wyjazdy.
Już zastanawiamy się komu go wcisnąć na konwent letni, a ostatecznie rozwazamy zabranie go pod namiot. To jednak może być horror.
Niemniej jednak Toruń na pewno odwiedzimy w przyszłości.

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 29-03-2007 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piesek to rzeczywiście pewien problem - wiem dobrze. Sam ostatnio dużo ryzykowałem, bo przejechać z Maksiem pół Polski pociągiem, to było wyzwanie. Tym bardziej, że najmniejszy nie jest, a na dodatek jeszcze nigdy z nim nie podróżowałem.

No trudno, zaproszenie jest w zasadzie otwarte cały czas...

Powrót do góry

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: