Terra Inc0gnita
Forum Terra Inc0gnita

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 Statystyki    Regulamin

Terrakon 2006 - wrazenia
Idź do strony 1, 2  Następny

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bojo
Site Demon

PostWysłany: 23-07-2006 17:07    Temat postu: Terrakon 2006 - wrazenia Odpowiedz z cytatem

TerraKON, TerraKON i po TerraKON'ie. Zdjęcia i podsumowanie wkrótce Uśmiech
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

fallen
Demon

PostWysłany: 23-07-2006 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nom, wyspalam sie w miare, teraz moge opisywac wrazenia.

Było jak zwykle bardzo fajnie i przyjemnie. Milo bylo znow zobaczyc sie ze znajomymi. Nareszcie moglismy z Tabarem i Ewa poprzebywac dluzej i lepiej sie poznac Jezyk Okolica przyjemna ale robactwa za duzo Jezyk

Co do sesji, najbardziej podobal mi sie chyba Cyber, prowadzony przez Buzza. Bylo mnostwo zabawy i smiechu. Jednym slowem SUPER.
Rownie przyjemna byla sesja u Elf w D&D, ale bylo za duzo knucia Jezyk Aachi tez mial ciekawa sesje. Co do Avka, to niestety wymagal on wiekszej znajomosci swiata, co jednak nie przeszkodzilo nam dobrze sie bawic i knuc.

Ogolnie wyjazd uwazam za udany i czekam na kolejny Uśmiech
PS. Na nastepny TerraKon kazdy zabierze kuraka Jezyk

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 23-07-2006 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda ze juz po Terrakonie. Fajnie było znów Was zobaczyc:)
Sesje udane wszystkie, wreszcie można było się nagrać za wszystkie czasy.
Ale ja muszę dzis odespac, bo dwie zarwane noce to trochę wyczerpujące, zwazywszy na niekończące się atrakcje konwentu (zwłaszcza kiełbasa z zaskoczenia o 3 nad ranem, kurczak bladym świtem i ostatnia noc na trawie).

Ps. moje skaveńskie stado własnie ożyło. Trochę mi zeszlo z przekonaniem ze ja to ja, tylko tak dziwnie pachnę:)

aachi
Wielki Demon

PostWysłany: 23-07-2006 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też już w domciu od jakiegoś czasu. Wreszcie jestem umyty i porządnie najedzony, a z wyspaniem poczekam do jutra.

Podróż powrotna była bezproblemowa, tylko biedny Maks przez dużą część podróży udowadniał, że idealnie nadaje się do roli Lorda Vadera... to złowieszcze dyszenie wychodziło mu lepiej niż oryginałowi.
Po dojechaniu do Skarżyska zajechałem na dworzec PKP (skąd odjeżdżali Xaraf i Buzz), gdzie złapałem kapcia. Niestety brak pompki do kół, jak i niemożność wyciągnięcia koła zapasowego (zaklinowane po wizycie u mechanika - jednak 2cm mniej na półce robi różnice) spowodowały, że razem z Loamiją przeszliśmy się do domciu na piechotkę, zostawiając cały majdan na dworcu.

Jeśli chodzi o wrażenia to na Terrakonie było super, jak zawsze zresztą Uśmiech Cieszę się z ponownego spotkania i mam nadzieje, że następne będzie dużo szybciej niż za rok.

Wszystkie sesje bardzo fajne (mimo, że Buzz zlikwidował mnie ze snajperki w połowie rozgrywki w CP). Najlepszą była jednak D&D. Nie dość, że były rekwizyty, to Elf jeszcze klimatyczną pogodę zamówiła i ten Felgolas... naprawdę sympatyczny był Uśmiech

Larp Tabara ekstra... gdybym jeszcze kogoś zabił i zdobył ten fajny płaszcz Uśmiech W każdym razie ubawu w barze miałem co niemiara. A późniejszy konkurs, kto zrobi większe spustoszenia w pudełku z żywnością strzelając z wiatrówki... mmm sam miód. Zwycięzca tych zawodów - z nieznanych mi przyczyn - postanowił jednak nie zgłosić się po odbiór głównej nagrody wręczanej przez Boja. Jego strata.

Avanturion zaknuty był bardziej niż zwykle... a knucie to to, co Aachi lubi najbardziej. He he he hahaha buahahahaha (tu charkot i przypadkowe oplucie rozmówcy) Uśmiech. Dodatkowo Andre prawdopodobnie wygrałby "pewien ranking" ze znaczną przewagą, gdyby tylko była okazja do jego przeprowadzenia (przyjechał za późno, wyjechał za wcześnie, złośliwie nie dawał się nam wyspać, zasłonił słońce i przez niego popsuła mi się Skodzina... a to tylko niewielki promil tego co można by mu zarzucić).

Wielkie podziękowania dla Ewy, która zapewniła nam miejscówkę z full wypas wygodami (woda, gaz, wygódka, lodówka itd.). Specjalnie dla niej słynne pozdrowienie: "Szacun dla Twojego Rispektu i Rispekt dla Twojego Szacunu Ewo". Big Grin

Ech... można by jeszcze dużo wspominać, bo i wrażeń był ogrom, ale komu by się wtedy chciało czytać mojego posta. Kończę, a na zakończenie dziękuje wszystkim za super atmosferę i za sprawienie, że lepszych wakacji nie potrafię sobie wyobrazić.
pozdro all

Ps. cF szkoda, że Cię nie było... Mam nadzieje, że wszystkie ewentualne problemy które miałeś już się szczęśliwie rozwiązały. I liczę, że na następnym konwencie się zjawisz.

Edit: Poprawiłem imie. Dodałem kilka enterów, by zwiększyć czytelność.

Ostatnio zmieniony przez aachi dnia 24-07-2006 11:03, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 24-07-2006 6:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei napiszę krótko bo jestem jeszcze nie w formie po całej powrotnej podróży... za krótko spałem, mimo że obudziłem się godzinę później niż powinienem i nie mam pojęcia jak wytrzymam w robocie do tej 17.

TerraKON 2006 zakończony sukcesem. Świetnie było znów się spotkać, mieć możliwość porozmawiać i przede wszystkim pograć. Na pogodę narzekać nie było można a nawet dostarczyła klimatycznych efektów specjalnych. No i wizyta na zamku "Krzyżtopór" - świetna sprawa, która długo pozostanie w pamięci.

pozdrawiam

PS. aachi - Felgolas
PS2. Jungle Speed - sklep Rebel
PS3. Andre - Twoja firmowa koszulka i identyfikator są u mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

Andre
Demoni Władca

PostWysłany: 24-07-2006 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XaRaF napisał:

PS3. Andre - Twoja firmowa koszulka i identyfikator są u mnie.

A właśnie czegoś mi cały czas brakowało Big Grin

Też cieszę się z tej imprezy. Odpocząłem sobie psychicznie i niezwykle się cieszę, że mogłem spotkać się z przyjaciółmi chociaż ten jeden raz w roku Big Grin
Co prawda odpoczynek fizyczny raczej nie wchodził w grę, a ostatnia noc przy ognisku - kompletnie bez snu - i podróż powrotna, w ogóle były mocne. Jednak O TO CHODZIŁO! Język2
Dzienx Bojo, że dałeś radę rano wstać Uśmiech

Aachi napisał:

Dodatkowo Andre prawdopodobnie wygrałby "pewien ranking" ze znaczną przewagą, gdyby tylko była okazja do jego przeprowadzenia (przyjechał za późno, wyjechał za wcześnie, złośliwie nie dawał się nam wyspać, zasłonił słońce i przez niego popsuła mi się Skodzina... a to tylko niewielki promil tego co można by mu zarzucić).

Akurat "pewnego rankingu" też mi brakowało Big Grin
zabrali mu gacie, płaszcz oraz buty.

NvJ
Powrót do góry

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 24-07-2006 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TerraKON jak ostatnio - SUPER. Świetna zabawa ze świetnymi ludźmy w trakcie świetnych sesji, świetnych ognisk i świetnego zamku... Same świetne rzecczy tam były. Niestety już się skończyło.

Co do rankingu, to uważam, że bezapelacyjnie w tym roku wygrałby Andre, tak jak mówi Aachi. Wymieniać można by długo, ale skoro nie robimy pociągowej burzy mózgów, to nie ma sensu.

Cieszę się, że Fallen wskazała moją sesję jako tą, która jej się najbardziej podobała - nie prowadziłem już niczego od bardzo bardzo dawna (nie licząc zeszłorocznej terraKONowej próby L5K przerwanej przez deszcz). Ja sam uważam, że mogłem ją zrobić lepiej - no i ją skończyć. Mimo 8-9 godzin gry nie dobrnęliście do końca.

Sesja DnD jak zwykle fajna. Zgranie z efektami naturalnymi perfekcyjne. Mistrz gry który na potrzeby sesji potrafi w trakcie upalnego lipca sprowadzić burzę z piorunami i grad zasługuje na największe uznanie.

Na młotka załapałem się od połowy - zresztą należy to traktować nie jako pełnowymiarową sesję tylko pokaz reality Uśmiech I był zresztą udany.

Oby dwa larpy: SinCity oraz Avanturion bardzo fajnie. I tu okazja do rozwinięcią dyskusji. Około 10 osób to za dużo na jedną sesję, a za mało na tradycyjny larp. W związku z tym tego typu sesje są moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem i uważam, że z roku na rok powinno ich przybywać na terraKONach.

Ogólne wrażenia superekstrahipermegapozytywne. Mam nadzieję, że maksio nie dał wam się jakoś szczególnie we znaki i spisał się przynajmniej jako wartownik. Na następnej sesji reality młota zamiast szóstego zmysłu wezmę sobie psa i problem nocnych wart praktycznie rozwiązany.

Pozdrowienia z Torunia i jeszcze raz przypominam, że zaproszenie dla wszystkich aktualne. Mamy tu na miejscu ruiny dwóch zamków: krzyżackiego i tzw dybowskiego, a pod toruniem też się coś znajdzie.

Uderzajac pierwszy, uderzasz ostatni

Kiedy jesz, jedz. Kiedy czytasz, czytaj. Kiedy czytasz przy jedzeniu, czytaj przy jedzeniu.
Powrót do góry

tabar
Wielki Demon

PostWysłany: 24-07-2006 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

Ja tez chcialem podzielic sie pozytywnymi wrazeniami. Cyberpunk byl niezly, dlatego ze Buzz pokazales luz, impowizacje i dales brnac przez wszystko co nam sie zachcialo, jak pisal poeta "to lubie" Wink. Aachi odstrzelony zostales gdzies w 4/5 a nie w polowie, a ja jakies 30 min. po tobie :d tyle ze ja zostalem wybuchniety.

Troche fot glownie opuszczonego obozu i Maksa znajdziecie tutaj
babaidziad.futuro.info.pl/TIkon.rar.

pzdr
Tabar
Gdyby mama miała fiuta, to by była ojcem, hej"
KNŻ
Powrót do góry

Loamija
Pomniejszy Demon

PostWysłany: 24-07-2006 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miło było, ale się niestety skończyło. Zostną tylko wspomnienia i zdjęcia. Ciesze się, że mogłam wreszcie pograć, bardzo mi tego ostatnio brakowało. Choć nie należe do grona doświadczonych graczy dobrze się bawiłam i to nie tylko podczas przygód. Mam nadzieje, że następne spotkania nie będą takie krótkie.

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 25-07-2006 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, ja odzyskałam formę, chociaz na Południu jest tak koszmarny upał, że nie mozna zebrac mysli.
Wstępnie obejrzeliśmy z Bojem zdjęcia. Najcześciej fotografowanym obiektem był oczywiście pan Maksymilian Uśmiech
Niezłym zaskoczeniem były fotki śpiących ciał w spiworach przy ognisku. Podejrzewamy Andre o ten sabotaż, gdyż jako jedyny nieśpiący do rana nie był na zdjęciach:)
Aaa no i mamy jeden film! Ale nie zdradzę fabuły Big Grin

Wrażenia mnie osobiście na długo, długo zostana pozytywne, szczególnie z powodu sesji w tak licznym gronie.
Nie często mam okazję zagrac w takim teamie:)
Szkoda tylko, że Aachi i Loamija nie zdążyli juz ze swoją sesją, ale szacun dla Aachiego za przygodę spontaniczną. To jest prawdziwy duch rpg, kiedy siedząc przy stole pada haslo: "Aachi poprowadź, noo".. i po chwili gramy.
Moze i nie mamy odruchów prawidłowych grając w reality Uśmiech ale za to mamy inne atuty jak: nieuzasadniony heroizm i bezkrytyczna wiara w swoje umiejętności Jezyk

Odnośnie larpa Sin City powiem tylko - dziewczyny ze Starego Miasta górą! W końcu byłyśmy najbardziej przedsiębiorcze Uśmiech

A w Avku wreszcie mogłam zagrac normalną, dobrą postacią, która ma tylko drobne sekrety Wink W ogóle mimo marnych wyników jakie osiągnęlismy, ta edycja najbardziej mi sie podobała. Najwięcej się działo, każda rozmowa mogła być decydujaca. Sporym wyzwaniem było w pewnym momencie bycie na bieząco Uśmiech A najlepsze było to, ze wszystkie postacie pełniły jakies wazne funkcje, więc kazdy mógł mieć wpływ na rozwój wydarzeń.

Cyber był niezły, bo całodniowy. Choć nie zbliżyliśmy się do wyjaśnienia sprawy bliżej niż na odległość strzału ze snajperki, to własnie możliwość luźnego grania sprawiała najwięcej przyjemności.

Konwent udany na 120%. Przyszły musi być całotygodniowy.

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 25-07-2006 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To, że Maks będzie miał najwięcej zdjęć było wiadome, przecież to taka kochana i fotogeniczna psina. Uśmiech

Upał na dalekiej północy też jest nie do wytrzymania, a wysiedzieć w robocie to szczyt możliwości.

Ten pseudo-sabotaż można powiedzieć, że był zaaranżowany Wink choć wydaje mi się, że Bojo dopuścił się małej cenzury ze swojej strony wykasowując swoje zdjęcia na Maksie i pod jednym śpiworem z drugą osobą Uśmiech Mogę się mylić, ale raczej ich nie widziałem przeglądając kartę w aparacie.
A fabuła filmu jest mi znana, choć bladego pojęcia nie mam, kto go wykonywał.

W każdym bądź razie czekam, i pewnie nie tylko ja, na fotki jeszcze zanim wyjedziecie na Rumunię szukać hrabiego.

pozdrawiam
Powrót do góry

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 26-07-2006 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XaRaF napisał:
Ten pseudo-sabotaż można powiedzieć, że był zaaranżowany Wink choć wydaje mi się, że Bojo dopuścił się małej cenzury ze swojej strony wykasowując swoje zdjęcia na Maksie i pod jednym śpiworem z drugą osobą Uśmiech Mogę się mylić, ale raczej ich nie widziałem przeglądając kartę w aparacie.

Raczej się mylisz a oto i dowód:
http://terrakon.ti-rpg.pl/terrakon/displayimage.php?album=5&pos=135

Zdjęcia do ogladnięcia pod adresem:
http://terrakon.ti-rpg.pl/terrakon/

Będzie też do zassania cała paczka więc miłego oglądania

Andre
Demoni Władca

PostWysłany: 27-07-2006 7:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elf napisał:

Niezłym zaskoczeniem były fotki śpiących ciał w spiworach przy ognisku. Podejrzewamy Andre o ten sabotaż, gdyż jako jedyny nieśpiący do rana nie był na zdjęciach:)

Jaki tam sabotaż Big Grin Maks poprosił mnie o zdjęcie, to mu zrobiłem, a przy okazji i reszcie załogi Big Grin

NvJ
Powrót do góry

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 27-07-2006 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za to zdjęcie IMG_7840 to prawdziwy sabotaż.
Oto Xaraf ze swej mrocznej strony:)

Andre
Demoni Władca

PostWysłany: 27-07-2006 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xaraf to jest ostrzeżenie - nigdy nie obracaj się "tyłem" Wink do aparatu Big Grin Big Grin Big Grin

NvJ
Powrót do góry

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: