Terra Inc0gnita
Forum Terra Inc0gnita

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 Statystyki    Regulamin

TerraKon 2007
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 04-04-2007 9:50    Temat postu: TerraKon 2007 Odpowiedz z cytatem

Witam

Kwiecień nam już się zaczął i mimo tego rozdrabniania się na małe spotkania na południu i północy wypadałoby się spotkać wspólnie w jakimś jednym konkretnym miejscu.

Jakieś propozycje?

Wszelkie terminy i lokalizacje mile widziane. Przy czym proszę wstawiać konkrety w obu przypadkach, bo gdybanie, że dobrze by było spotkać się gdzieś w połowie drogi niczemu służyć nie będą.

A więc proszę krótko, zwięźle i na temat: kto, gdzie, kiedy i dlaczego tam a nie gdzie indziej. Uśmiech

Na dzień dobry tradycyjnie podam do propozycji Mirów, termin można by pozostawić lipcowo/sierpniowy, niestety w tym przypadku konkretu nie podam. Nie chcę by planowana przeze mnie emigracja wpłynęła na resztę towarzystwa a i sam nie wiem jak to się wszystko potoczy.

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 04-04-2007 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Terrakon zapisuję się obiema rękami, w terminie wakacyjnym.
Lokacja to największy problem. Póki co tez proponuje Mirów z uwagi na dostep do wody, ruiny w pobliżu. Może wreszcie wybralibyśmy się do Łutowca.

Jeśli ktoś ma inne propozycje lokacyjne musi uwzględnić takie kwestie:
- dostęp do wody
- bezproblemowy nocleg (miejsce legalne)
- sympatyczną okolicę
- możliwość zabrania psa (opcjonalnie)

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 07-04-2007 5:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HEIL!

Mirów, Mirów, Mirów Uśmiech

Proponuje jak zwykle koniec lipca albo poczatek sierpnia.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

aachi
Wielki Demon

PostWysłany: 07-04-2007 11:27    Temat postu: Terrakon 2007 - miejsce i czas Odpowiedz z cytatem

Mirów to dobry pomysł. Czas lipiec-sierpień też niezły. Uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 12-04-2007 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do miejsca jeszcze sie wyklaruje, a czy możemy tym czasem ustalić jakiś termin? Bo mi każą się określić z urlopem Uśmiech
Może 25-29 lipca?

Acha - niech ktoś sprawdzi kiedy sa te orkony i flambergi, zeby w razie lokacji Mirów nie było niespodzianki. (Sprawdziłabym sama ale w pracy siedzę w tym momencie i nie bardzo moge).

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 12-04-2007 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Orkon 10-21 lipca www

Flamberg 10-26 sierpnia, przy czym oni spotykają się w Czatachowa www

Więc proponowany termin w zasadzie jest bezpieczny. Uśmiech

pozdrawiam
Powrót do góry

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 12-04-2007 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więc mamy termin:
25-29 lipca Mirów
Może w tym roku uda się nam troszkę poprzemieszczać i coś zlokalizujemy na rok 2008 Uśmiech

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 13-04-2007 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam bym jednak obstawał za północą Polski. Tu też jest dużo ruin i zamków (potęga krzyżacka się kłania), a do tego dochodzą wspaniałe i przede wszystkim liczne jeziora. Praktycznie, w którąkolwiek stronę się nie obejrzę, to mam jezioro. Problemem może być tylko miejsce darmowe (takich jest bardzo mało), ale infrastruktura turystyczna jest bardzo dobrze rozbudowana - pola namiotowe są w zasadzie wszędzie. Dajcie mi jakieś dwa tygodnie, to się zorientuję, co będzie najlepsze z naszej perspektywy. Mirów jest fajny, tylko taki... suchy. Wiem, że w zasadzie tylko mi to przeszkadza (no może jeszcze Andre Wink ).

Uderzajac pierwszy, uderzasz ostatni

Kiedy jesz, jedz. Kiedy czytasz, czytaj. Kiedy czytasz przy jedzeniu, czytaj przy jedzeniu.
Powrót do góry

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 13-04-2007 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do lokacji możecie zaproponować coś atrakcyjnego (uwzględnijcie też jakoś sensowny dojazd pociągiem), ale jeśli chodzi o termin to dajcie znać czy pasuje Wam 25-29 lipca

Buzz - co do darmowego pola nie ma co mieć złudzeń że gdziekolwiek będzie darmowe, w końcu nawet w Mirowie płaciliśmy.
A jeziora brzmią kusząco, tylko dopóki nie zaproponujecie czegoś nadal aktualny jest Mirów.

Andre
Demoni Władca

PostWysłany: 18-04-2007 7:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej
ja nie chcę do mirowa - już tam byłem dwa razy
na pewno w polsce znajdzie się znacznie więcej ciekawszych punktów
osobiście chciałbym gdzieś w rejonach mazur, warmii
zacznę się rozglądać za jakimś sensownym miejscem przy pomocy mam nadzieję buzza i na pewno przedstawimy jakąś wspólną propozycję
co do terminu to chciałbym zaproponować 11-15 lub 15-19 sierpnia; 15 sierpnia to dzień wolny, a każdemu łatwiej byłoby wziąć dwa dni urlopu niż na ten przykład cztery
pozdrawiam
zabrali mu gacie, płaszcz oraz buty.

NvJ
Powrót do góry

tabar
Wielki Demon

PostWysłany: 18-04-2007 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zycze Wam wspanialej zabawy gdzie i kiedy uda sie zoorganizowac Terrakon 2007.
Pilnujcie sie zeby sie to nie skonczylo tak:
Kliknij tutaj

Big Grin

pzdr
Tabar
Gdyby mama miała fiuta, to by była ojcem, hej"
KNŻ
Powrót do góry

aachi
Wielki Demon

PostWysłany: 19-04-2007 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi miejscówka i termin nie robi większej różnicy, ważne byśmy wszyscy zjawili się w tym samym miejscu i tego samego dnia.

Jeśli chodzi o północny wschód kraju to zawsze chciałem zobaczyć te "rzymskie" mosty które się tam trafiają.

Zaproponowany przez Andrego środek sierpnia potafi być nieźle mroźny, ale ja tam lubie hardcore hehehe Big Grin
Powrót do góry

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 19-04-2007 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eeee tam sierpień jest cieplutki, chyba że tam gdzieś na południu jest inaczej. Co do terminu, to z mojej strony jest zupełnie bez różnicy w tej chwili - lipiec czy sierpień czy też przełom tych miesięcy....

A co do miejsca. Rozmawiałem z Rzeszowem i przekażę tu teraz co wtedy powiedziałem. Na pojezierzu brodnickim jest jezioro na jeziorze. Koło każdego jeziora jest co najmniej jedno pole namiotowe. Do Brodnicy dojeżdżają pociągi, a stamtąd wszędzie PKS'y. Miejsca konkretnego nie mam, bo jeździłem tam w różne miejsca.

W samej Brodnicy są fajne całkiem ruiny zamku (takie nawet dobrze zachowane) i przede wszystkim jest blisko do Golubia - Dobrzynia, gdzie stoi duży, świetnie zachowany zamek. Dla amatorów tego typu atrakcji będzie co zwiedzać. A jak będziemy mieli odrobinę szczęścia to trafimy na jakiś turniej rycerski, których tu się dużo odbywa.

Konkretnego miejsca nie proponuję, bo nie mam nic takiego na myśli. Jak się zrobi trochę cieplej, to wybiorę się tam na weekend i poszukam czegoś konkretnego, takiego które będzie pasować.

Z infrastrukturą nie ma problemu - koło każdego pola namiotowego są sklepy, budki z lodami i piwem.

Ot i tyle co mam na ten temat do powiedzenia.

Kiedy jesz, jedz. Kiedy czytasz, czytaj. Kiedy czytasz przy jedzeniu, czytaj przy jedzeniu.
Powrót do góry

tabar
Wielki Demon

PostWysłany: 19-04-2007 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BUzz dizkei za podniesienai rangi ruin w Brodnicy, bo autochtoni nazywaja je poprostu wieza Big Grin Zapomniawszy ze byla tam kiedys warownia i siedziba komtura brodnickiego. Mimo, ze jestem lisko zwiazany z Brodnica, to ruiny tam sa lekko obdarte z klimatu, bo stoja praktycznie w centrum napreciwko dworca PKS i strazy pozarnej Wink, ale wieza jest fajna i rzeczywisci edbrze zachowana.
Nie docneiana atrakcja Brodnicy jest ewnement wlasciwie na skla swiatowa - Trojkatny Rynek, jeden z nielicznych tego ksztaltu na swiecie.
Jedyne co Wam moze sie nie spodobac, to raczej dosc duzy tlok na tamtejszych kempingach, chyba najbardziej odosbnionym moznaby by byc w osrodku UMK nad Bachotkiem, ale nei wiem jak tam teraz jest czy udostepniaja komercyjnie czy nie.
pzdr
Tabar
Gdyby mama miała fiuta, to by była ojcem, hej"
KNŻ
Powrót do góry

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 19-04-2007 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tabar, zaskakujesz mnie. Czyżbyś miał liczną rodzinę w Brodnicy. W Bachotku jest rzeczywiście ładnie, więc to tam mogę wybrać się popływać i sprawdzić warunki.

Powrót do góry

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

Skocz do: