Terra Inc0gnita
Forum Terra Inc0gnita

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 Statystyki    Regulamin

TerraKon 2007
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bojo
Site Demon

PostWysłany: 03-05-2007 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Buzz napisał:
Ja bym się ludźmi na prawdę nie przejmował. Oni są wszędzie i wierzę w to, że ktoś już im tą psychikę spaczył.

Dobra Buzz bedzie odpowiedzialny za wybór miejsca (jak by co to potem na Ciebie wszystko się zwali Uśmiech )
A termin proponuje:
10-15 lipca
jeszcze zobaczymy ale jak się wszystko uda i Buzz nie będzie miał nic na przeciwko to może zostaniemy u Buzza na 1-2 dni Uśmiech
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 07-05-2007 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam 2 pytania - kto będzie chętny do zrobienia sesji i czy chcecie grać w dedeki? Uśmiech

Można tez rzucac inne pomysły na grę. Może jakieś nowe systemy ktoś zaprezentuje?

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 07-05-2007 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę być odpowiedzialny - przyjmuję to na siebie. Długi weekend spędziłem nad morzem, a nie na pojezierzu brodnickim, ale co się odwlecze to nie uciecze. Tak czy inaczej w tej chwili miejscem docelowym jest Brodnica, z której (gdziekolwiek by to nie było) będzie do przejechania maksymalnie kilkanaście kilometrów. Dla zmotoryzowanych to nie będzie problem, a przyjeżdżający pociągiem i tak się będą musieli przesiąść na PKS czy cuś takiego.

A co do sesji - ja z chęcią zagram w dedeki. Również chętnie zagram w Avanturiona. A jeśli jest zapotrzebowanie i są chętni, to mogę poprowadzić cybera. Rok temu zobaczyliście jak to robię, więc sami możecie zdecydować czy chcecie tego więcej.

PS. Nie ma najmniejszego problemu, żeby chętni zostali dłużej w Toruniu Uśmiech Tylko przy większej ilości dajcie znać wcześniej, żebym skołował jakieś dodatkowe materace Uśmiech

Uderzajac pierwszy, uderzasz ostatni

Kiedy jesz, jedz. Kiedy czytasz, czytaj. Kiedy czytasz przy jedzeniu, czytaj przy jedzeniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

Andre
Demoni Władca

PostWysłany: 15-05-2007 8:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że chcemy zagrać w dedeki Uśmiech Całkiem serio mówiąc, przygody Elfa mają w sobie magię, i nawet dedekrytyk jak ja nie mógłby sobie ich odpuścić

Termin ostatecznie może być, a jak buzz czegoś nie znajdzie, to ja sam poszukam (hej buzz, i jak poszukiwania miejsca? Język )

Piszę "ostatecznie", bo 14 lipca jest Grunwald... a może byśmy się tam wybrali? W końcu to niedaleko Headbang Nigdy nie byłem na inscenizacji bitwy, a teraz byłaby naprawdę świetna okazja

http://www.album-grunwaldzki.iq.pl/grunwald2005/zdjecia8.php

Of coz jak zwykle na cały konwent nie przyjadę
Niemniej zbieram ze studiów najfajniejsze zespołowe gry psychologiczne i stale myślę o referacie o kaszubach połączonym z prezentacją języka Wink więc - w zależności od czasu of coz - przyjadę obładowany
Język2
zabrali mu gacie, płaszcz oraz buty.

NvJ
Powrót do góry

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 15-05-2007 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To też jest jakaś idea, żeby poszukać miejsca jeszcze bardziej na północ i blisko Grunwaldu. Co prawda wtedy nie zwiedzicie Golubia-Dobrzynia ani Brodnicy, ale za to Grunwald. A za rok może być Brodnica Uśmiech

Miejsca jeszcze nie znalazłem, bo matury jeszcze w toku i moja żona ma całe weekendy zawalone korepetycjami - ten będzie ostatni i najprawdopodobniej w przyszły się wybierzemy w tamte strony. Tym bardziej, że przypomniałem sobie o jednym miejscu, gdzie byłem na jeden dzień kilka lat temu i gdzie była cisza i spokój. Tylko to jest chyba miejsce prywatne i musiałbym zagadać z właścicielem. Ale jakaś opcja jest Uśmiech

Kiedy jesz, jedz. Kiedy czytasz, czytaj. Kiedy czytasz przy jedzeniu, czytaj przy jedzeniu.
Powrót do góry

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 16-05-2007 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Buzz napisał:
To też jest jakaś idea, żeby poszukać miejsca jeszcze bardziej na północ i blisko Grunwaldu. Co prawda wtedy nie zwiedzicie Golubia-Dobrzynia ani Brodnicy, ale za to Grunwald. A za rok może być Brodnica Uśmiech

Proponuje pozostać przy Brodnicy
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

Andre
Demoni Władca

PostWysłany: 16-05-2007 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie miałem na myśli, żeby obóz założyć blisko Grunwaldu, tylko, żeby w sobotę się tam wybrać pksem czy kolejką. :-)

NvJ
Powrót do góry

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 16-05-2007 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyżby idea Terrakonu w duchu rpg podupadała? Po co pchać się na dziko zatłoczony, komercyjny, festyniarski Grunwald? No, chyba ze ktoś woli takie towarzystwo...

Andre
Demoni Władca

PostWysłany: 16-05-2007 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak jest na Grunwaldzie, bo nigdy tam nie byłem. I nie wiem jakie "takie" towarzystwo tam przebywa, ale myślę, że to zapijaczone i patologiczne towarzystwo nie może być gorsze niż u mnie na dzielnicy :-p

NvJ
Powrót do góry

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 17-05-2007 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piszac "takie" towarzystwo, miałam na uwadze ludzi z bractw rycerskich, a nie z klimatów rpg. Nic złego nie miałam na myśli, a już na pewno nie jakieś patologie Jezyk
Po prostu wydawało mi się, ze jedziemy na konwent po to, żeby się znowu spotkac i pograc - o tyle.

tabar
Wielki Demon

PostWysłany: 17-05-2007 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh patologie tam sa naderczęste zwlaszcza naduzycie okowity Big Grin
Stad oficjalny zakaz picia alkoholu w dzien poprzedzajacy inscenizacje, zeby sie chlopaki do konca nie pozabijali.
pzdr
Tabar
Gdyby mama miała fiuta, to by była ojcem, hej"
KNŻ
Powrót do góry

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 29-05-2007 6:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Buzz - jak obczajanie lokacji? Daj znać, czy zostajemy w tej Brodnicy, bo chcę baner zrobić:)

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 29-05-2007 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Udało mi się dogadać w końcu z pewną osobą i w związku z tym ma dla was wszystkich niespodziankę. Miejscem TerraKONu 2007 będzie Gród Foluszek. Aby bliżej zapoznać się z tym miejscem zapraszam na stronę internetową: http://www.bractwobrodnica.of.pl/ . Myślę że to będzie idealne miejsce na nasz konwent.

Co do cen - tam nigdy nie organizują takich imprez jak terraKON i nie ma jakiś ustalonych cen za namiot czy osobę. Wstępnie ustaliłem z odopowiednią osobą cenę 5zł od osoby za dobę - to i tak dość tanio porównując do pól namiotowych. A będziemy tam praktycznie sami (nie licząc mieszkańców Grodu.

Na miejscu jest wychodek, można korzystać z kuchni, jest prąd. Niestety nie ma łazienki i trzeba będzie korzystać z jeziorka, przy czym bez używania szamponów (jeziorko jest malutkie). To chyba i tak aż nadto Uśmiech.

Na stronie www u góry znajduje się mapka pokazująca jak dojechać.

Co sądzicie o tym miejscu?

Powrót do góry

Andre
Demoni Władca

PostWysłany: 30-05-2007 20:53    Temat postu: Conventus Odpowiedz z cytatem

Hmn, jak by ci to powiedzieć Buzz... hmn... jak dla mnie REWELKA! Język2 Jacyś tam ludzie nie będą mi przeszkadzać, bo ludzie zawsze są Big Grin a konwent w takim klimatycznym miejscu? Buzz, jesteś moim idolem Big Grin

I jeszcze muszę powiedzieć, że mamy na forum świetny... no nie wiem co to, ale powiedzmy, że baner elfowy dotyczący Terrakonu Big Grin Super Elfie! Big Grin

NvJ
Powrót do góry

aachi
Wielki Demon

PostWysłany: 30-05-2007 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wow... Baner Elf jak zwykle zachwyca. Uśmiech Proponuje go wrzucić na główną, niech rozświetli troszke szarości TI Uśmiech

Co do miejscówki to zapowiada się bardzo fajnie, a o dokładniejszą kąpiel zawsze można się popytać w okolicznych tubylczych osadach Uśmiech
Powrót do góry

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

Skocz do: