Terra Inc0gnita
Forum Terra Inc0gnita

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 Statystyki    Regulamin

TerraKon 2007
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 31-05-2007 7:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uśmiech
Przygotowane są tez identyfikatory w podobnym stylu jak baner, więc kto nie przyjedzie do Brodnicy, ten nie dostanie:)

Lokacja jak dla mnie rewelacja. Wystarczy że jest dostęp do wody i las w okolicy. A będziemy mogli pograć wewnątrz osady?

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 01-06-2007 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na 90 % będziemy mogli pograć wewnątrz osady. Cieszę się, że wam się spodobało. Tak swoją drogą, jeśli nie jest za późno jeszcze, to może da się jednak zmienić miejscówkę w bannerze z "Brodnica" na "Gród Foluszek".

Uderzajac pierwszy, uderzasz ostatni

Kiedy jesz, jedz. Kiedy czytasz, czytaj. Kiedy czytasz przy jedzeniu, czytaj przy jedzeniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 01-06-2007 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmienić można zawsze, nawet będzie fajniej wyglądało. Ale to dopiero wieczorkiem, jak dotrę do domu:)
Swoją droga to tak nazywa się miejscowość, czy to miejsce tylko?

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 01-06-2007 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak nazywa się to miejsce. W tym miejscu chyba nie ma miejscowości. Z Brodnicy trzeba jechać na Zbiczno.

Edit: Widzę, że jest już banerek poprawiony Uśmiech

Kiedy jesz, jedz. Kiedy czytasz, czytaj. Kiedy czytasz przy jedzeniu, czytaj przy jedzeniu.
Powrót do góry

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 04-06-2007 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrobię listę uczestników, bo przygotowuję identyfikatory imienne. Kazdy, kto chciałby przyjechac na konwent, a jeszcze się nie ujawnił, niech to uczyni. Każda nowa twarz jest mile widziana. Jeśli zabieracie ze sobą kogoś to tez prosze o informację jaki nick dla tej osoby umieścić na plakietce.

można pisać na elf@ti-rpg.pl

Ostatnio zmieniony przez Elf dnia 04-06-2007 17:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

bluee
Demon

PostWysłany: 04-06-2007 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli chodzi o transport to ja przyjade moim charpaganem tudzież zwanym karawanem.. zawsze będę mógł kogoś z dworca z brodnicy odebrać, tudzież z torunia przed wyjazdem..

To samo tyczy się grunwaldu jeśli ten pomysł jest cały czas utrzymany ..

ps. próbuje namówić jeszcze menave (boćka - kolesia o tysiącu nicków)..

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 04-06-2007 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elf - identyfikator będzie mile widziany, ale obawiam się, że nie będę w stanie odebrać go osobiście na konwencie. Sprawy z nową pracą są w toku i obecnie czekam na kolejny telefon, który podobno ma o całej sprawie przesądzić. Wiem, miałem napisać, ale ostatnio znów mam problem, żeby się odpowiednio zmotywować [czyt. kopnąć] Uśmiech

Już i tak zazdroszczę Wam nowego miejsca na spotkanie. Mimo uprawiania czarnowidztwa, jednak wolałbym się widzieć już w nowej pracy, a obawiam się że z urlopem będzie wtedy problem.

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 04-06-2007 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xaraf - to by była strata dla TerraKonu gdyby ciebie zabrakło. Nowa praca to nowe szanse, więc rozumiem cię w 100% i w takiej sytuacji ciężko życzyć ci, żebyś jej nie dostał i przyjechał. Powodzenia w zdobywaniu nowej pracy i układaniu się z nowym szefem co do 3 dniowego urlopu.

Bluee - nawet nie wiedziałem, że już na stówę będziesz. Fajnie.

Elf - identyfikatory w zeszłym roku były bombowe, teraz też się tak zapowiadają. Możliwe, że przyjadę w lekko powiększonym składzie, ale o tym dam znać, jak już będzie wszystko ustalone.

Powrót do góry

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 04-06-2007 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xaraf - ja mam dobre przeczucie że dostaniesz pracę i będziesz na konwencie Uśmiech
Jakoś nie mogę sobie wyobrazić że Ciebie mogłoby nie być, wiec póki co nie kracz bo wykraczesz:) Wizualizuj pozytywnie.

Buzz - takim razie czekam jeszcze z drukiem identyfikatorów do czasu, aż podasz listę swojej ekipy:)

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 04-06-2007 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XaRaF napisał:
Elf - identyfikator będzie mile widziany, ale obawiam się, że nie będę w stanie odebrać go osobiście na konwencie. Sprawy z nową pracą są w toku i obecnie czekam na kolejny telefon, który podobno ma o całej sprawie przesądzić. Wiem, miałem napisać, ale ostatnio znów mam problem, żeby się odpowiednio zmotywować [czyt. kopnąć] Uśmiech

Już i tak zazdroszczę Wam nowego miejsca na spotkanie. Mimo uprawiania czarnowidztwa, jednak wolałbym się widzieć już w nowej pracy, a obawiam się że z urlopem będzie wtedy problem.

To będzie niepowetowana strata. Ale nie ma tego złego (dla Ciebie). Jak dostaniesz prace to będziesz mieszkał sobie w Szkocji. Ładne widoki, zamki i klimat do pozazdroszczenia. Jeśli nie dostaniesz to będziesz mógł spokojnie przyjechać na TerraKON i też będziesz miał fajnie bo będziesz mógł nas znowu wszystkich zobaczyć Wink

aachi
Wielki Demon

PostWysłany: 04-06-2007 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XaRaF napisał:
...ale obawiam się, że nie będę w stanie odebrać go osobiście na konwencie...

Praca to sprawa ważna i chciałbym by wszystko z nią wypaliło. Cieszyłbym się jednak gdybyś pojawił się na konwencie, więc pokombinuj jak się da i przyjeżdżaj.

Spoko bluee, że przyjeżdżasz Uśmiech Praktycznie powstała już tradycja, że co konwent pojawia się nowa twarz (w Malicach pysk) Uśmiech

bluee napisał:
ps. próbuje namówić jeszcze menave...

A to on jest związany w jakiś sposób z TI?
Powrót do góry

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 04-06-2007 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki moi drodzy za te słowa ale czasem trzeba być realistą. Licząc, że teraz w czerwcu dojdzie do finalizacji całej sprawy to przepracuje niecały miesiąc, po którym to trochę krzywo mogą patrzeć na branie urlopu, zważywszy, że w papierach zaznaczyłem koniec sierpnia jako konieczność świadkowania na ślubie kuzyna.

Co nie oznacza, że nie będę kombinował i szukał sposobu zjawienia się w Waszym gronie.
Powrót do góry

Andre
Demoni Władca

PostWysłany: 08-06-2007 10:51    Temat postu: Xaraf od 19tego będzie Szkotem Odpowiedz z cytatem

Trzymam Xarafie kciuki żeby wyszło ci jak najlepiej i powodzenia życzę w nowej rzeczywistości.
zabrali mu gacie, płaszcz oraz buty.

NvJ
Powrót do góry

Loamija
Pomniejszy Demon

PostWysłany: 08-06-2007 19:05    Temat postu: Ankieta do przygody Odpowiedz z cytatem

Xarafie mam nadzieję, że wszystko Ci się pomyślnie ułoży.

Postanowiłam jednak z Aachim przeprowadzić eksperyment i poprowadzić jedną przygodę przez dwóch MG. Mam nadzieję, że wszyscy są za i chętnie odpowiedzą na kilka poniższych przygotowanych przez nas pytań.

ANKIETA
Chcąc poznać graczy, jak i dać graczom możliwość poznania realiów w których będziemy prowadzić przygodę, stworzyliśmy króciutką ankietę. Dzieli się ona na dwie części.
Pierwsza to krótkie scenki, na które zazwyczaj można odpowiedzieć jednym słowem, aczkolwiek wolelibyśmy troszkę dłuższe wypowiedzi, i najlepiej z uzasadnieniem dlaczego tak, a nie inaczej... Uśmiech W każdej ze scenek jesteście doświadczonym poszukiwaczem przygód, a świat to realia Warhammera (jednak mniej mroczny i bardziej ucywilizowany niż standardowo). Co umie i jaki ekwipunek posiada "doświadczony poszukiwacz przygód" sami zadecydujcie Uśmiech Jeśli pojawią się inne wątpliwości też musicie sami sobie na nie odpowiedzieć.
Druga część to kilka pytań odnośnie tego kim chcielibyście grać (jako, że to my tworzymy dla każdego postać).
Odpowiedzi nie będą przez nas upubliczniane i dobrze by było, aby były pisane bez żadnych konsultacji z innymi osobami.

I. Wracając z rynku do gospody, w której się zatrzymałeś, zostajesz chamsko i brutalnie potrącony przez podpitego szlachcica:
- Uważaj jak chodzisz śmieciu! Masz mnie natychmiast przeprosić!
Rozglądasz się, ale nie widzisz żadnych świadków tego zdarzenia. Co robisz? (Ty oczywiście nie jesteś z wysokiego stanu)

II. Łapiesz jakiegoś młodocianego złodziejaszka za rękę, gdy próbuje akurat ukraść Ci sakiewkę z kieszeni. Co robisz?

III. W karczmie szuka zaczepki trzech, lokalnych pijaczków. Wiedząc, że jesteś sam na cel obrali akurat Ciebie. Karczmarz widząc do czego zmierza sytuacja, stara się ją załagodzić oferując całej czwórce po darmowym piwie. Niestety nie uspokaja to mętów. Co robisz?

IV. Twojej drużynie udało się przejść labirynt (pełen pułapek) stanowiący jedyną drogę do zdobycia przedmiotu – celu waszej misji. Znając już całą trasę wróciłeś się do ostatniego towarzysza pilnującego waszych koni przed wejściem do labiryntu. Gdy dotarłeś na miejsce zostałeś schwytany przez grupę bandytów, którzy zdążyli już obezwładnić Twojego kumpla. Bandyci wiedząc, że tylko Ty jesteś w stanie przeprowadzić ich bezpiecznie przez labirynt, każą Ci to zrobić. Co robisz?

V. Wraz z drużyną złapaliście mężczyznę, który może znać kryjówkę bandytów których poszukujecie. W jaki sposób będziesz próbował wydobyć z niego informacje, wiedząc, że w drużynie jest osoba o dobrym charakterze?

VI. Udało Ci się po wielu trudach zdobyć silny amulet magiczny. I co teraz z nim zrobisz?
a) oddajesz go magowi który go zgubił (na pewno będzie miał w stosunku do Ciebie dług wdzięczności)
b) sprzedajesz go magowi za niezłą kasę
c) zatrzymujesz amulet dla siebie
d) Coś innego… Co?

---------------------------------------------------------------------

1) Jaka jest preferowana przez Ciebie rasa postaci?
2) Jaką preferujesz klasę/profesję postaci?
3) W jakim wieku ma być Twoja postać?
4) Czy podjąłbyś się gry przeciwko drużynie?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: aachi@ti-rpg.pl
Im szybciej tym lepiej Big Grin

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 18-06-2007 7:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cos na liscie obecnosci malo osob czy bedzie tylko tyle? czy ktos jeszcze sie dopisz?

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

Skocz do: