Terra Inc0gnita
Forum Terra Inc0gnita

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 Statystyki    Regulamin

TerraKon 2007
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 27-06-2007 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak sobie właśnie pomyślałem, że skoro prawie wszyscy będą na miejscu już we wtorek wieczorem (2xskarżysko + 4x Bojo's Company + 1x Toruń), to może przy dobrych wiatrach już wtedy mógłbym zacząć sesję CP. Zawsze wtedy będzie pewność, że w środę damy radę tą sesję skończyć Big Grin

Uderzajac pierwszy, uderzasz ostatni

Kiedy jesz, jedz. Kiedy czytasz, czytaj. Kiedy czytasz przy jedzeniu, czytaj przy jedzeniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

bluee
Demon

PostWysłany: 27-06-2007 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Buzz napisał:
Znając bluee, to na tym terraKONie będziemy mieli komputer ze sobą, w związku z czym wielkość kart pamięci w aparatach nie odgrywa żadnej roli.

Nic dodać nic ująć.. wykasuje jeszcze przed wyjazdem niepotrzebne rzeczy aby przynajmniej z 50Gb było do dyspozycji Wink

Buzz napisał:
z bluee mamy już całe multum wspólnych sesji. Choć z drugiej strony on lubi CP2020 i pewnie chciałby zagrać.

lubie cp2020.. chce grać u Elf.. kurcze.. chce wszystko .. Jezyk ale jeśli z czegoś trzeba zrezygnować to ja nie chcę podejmować decyzji..

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 28-06-2007 8:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bluee napisał:
...ale jeśli z czegoś trzeba zrezygnować to ja nie chcę podejmować decyzji..

Myślę, że nie będzie potrzeby rezygnować z czegokolwiek. Trzeba będzie po prostu się lepiej zorganizować i damy rade zagrać wszystkie sesje Uśmiech
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 28-06-2007 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też myślę, że damy radę zagrac w pełnym składzie wszytskie sesje:)

A pytanie mam jeszcze takie - bierzemy stroje czy sobie darujemy?

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 28-06-2007 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do strojów, to ja niestety tradycyjnie już dałem ciała i nie mam nic przygotowanego, więc będę bez stroju na pewno, bo już nie zdążę nic wykombinować. Ale myślę, że jeśli ktoś ma już strój (choćby z lat ubiegłych), to niech weźmie, choćby dlatego, że można będzie na pewno "skonsultować" swój ekwipunek z Panem na Grodzie Foluszek Uśmiech !!

A co do odpowiedniej organizacji i możliwości gry w każdej sesji przez wszystkich. Bluee ma obronę, a potem trzeba dać mu co najmniej cały dzień na leczenie kaca. Potem dopiero powrót do Torunia, przepakowanie się, ew. sen i dojazd na miejsce. Nie sądzę, tak realnie niestety, żeby dał radę dotrzeć w środę - obym się mylił.

Uderzajac pierwszy, uderzasz ostatni

Kiedy jesz, jedz. Kiedy czytasz, czytaj. Kiedy czytasz przy jedzeniu, czytaj przy jedzeniu.
Powrót do góry

aachi
Wielki Demon

PostWysłany: 29-06-2007 18:55    Temat postu: My bez przebrania będziemy na terrakonie... Odpowiedz z cytatem

My w tym roku raczej żadnego przebrania nie przygotujemy... choć swój stary płaszcz z zasłonki biorę Uśmiech

Już za dziesięć dni...
Powrót do góry

Andre
Demoni Władca

PostWysłany: 02-07-2007 9:51    Temat postu: Grun wald Odpowiedz z cytatem

Hej wszystkim po przerwie

Avanturiona poprowadzę, a jakże, choć jeszcze nie miałem czasu zabrać się za przygodę. Niemniej jest jeszcze półtora tygodnia, więc na pewno się uda.
Mój planowy przyjazd to czwartek rano, aczkolwiek nie sprawdzałem jeszcze planu podróży, więc kwestia jest jeszcze do zbadania.

Jeśli chodzi o wypad do Malborka, to proponuję sobotę. Ja mam zamiar wybrać się na inscenizację na Grunwald, tym bardziej, że przy okazji spotkam się z kumpelą tańcząca średniowieczne tańce francuskie Uśmiech W tym czasie chętni mogą się wybrać do Malborka. I wilk syty, i owca cała Wink

Pozdrawiam serdecznie
zabrali mu gacie, płaszcz oraz buty.

NvJ
Powrót do góry

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 02-07-2007 19:15    Temat postu: Re: Grun wald Odpowiedz z cytatem

Andre napisał:
Jeśli chodzi o wypad do Malborka, to proponuję sobotę. Ja mam zamiar wybrać się na inscenizację na Grunwald, tym bardziej, że przy okazji spotkam się z kumpelą tańcząca średniowieczne tańce francuskie Uśmiech W tym czasie chętni mogą się wybrać do Malborka. I wilk syty, i owca cała Wink

Prawdę powiedziawszy myśleliśmy z Iga o czwartku bądź piątku jako, że od poniedziałku do piątku w godzinach przedpołudniowych powinno być mniej zwiedzających niż w sobotę czy niedzielę.
Poza tym sobota będzie ostatnim dniem bo w niedzielę będziemy się rozjeżdżać do domów.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

aachi
Wielki Demon

PostWysłany: 02-07-2007 22:41    Temat postu: Terrakon2007. Z czego nieobecni w środę zrezygnują?? Odpowiedz z cytatem

No to wiadomo już, że wszyscy powinni być w czwartek. Wiadomo też, że planowane są 4 przygody (Andre, Buzz, Elf, Loamija&Aachi), wyjazd do Golubia, wyjazd do Malborka i na Grunwald (to imprezy dłuższe) Uśmiech Kto, gdzie i kiedy jedzie, lepiej ustalić teraz... przynajmniej ja tak myślę, że lepiej Uśmiech

Raczej nie da rady, aby wszyscy wzięli udział we wszystkim.

-------------------------------------------------------------------
W skrócie rozpiska dni:

Środa: Brakuje dwóch osób: Andrego i Bluee.
Czwartek: ?
Piątek: ?
Sobota: Bitwa pod Grunwaldem-Andre już się zadeklarował, że chce jechać.
Niedziela: Wyjazd. Nie ma sensu niczego planować.

----------------------------------------------------------------------
Co do przygód:
Andre może prowadzić tylko w czwartek, lub piątek.
My też chcielibyśmy, aby był komplet graczy (inaczej traci sens prowadzenie przez 2 MG), więc też chcielibyśmy w czwartek, lub piątek.
Przygoda Elf i Buzza (którzy też pewnie chcą by był komplet graczy), też fajnie gdyby odbyły się w czwartek i piątek.

Zakładam, że maksymalnie 2 przygody dziennie można zagrać.

Do Golubia wyjazd potrwa kilka godzin (ze 4?)... czyli impreza krótka.

Do Malborka z 8 godzin potrzeba.... czyli impra długa.

Na Grunwald nie wiem ile czasu potrzeba, to już chyba osobiste preferencje... Ja bym z chęcią zobaczył samą inscenizację bitwy, ale już sam festyn Grunwaldzki nie jest dla mnie atrakcyjny.
Niestety nie dane mi wiedzieć o której w sobotę bitwa ma się rozpocząć, a cały dzień mi się tam siedzieć nie chce (zwłaszcza, ze może być poślizg i bitwa zostanie przełożona na niedzielę).

Tak czy siak, wszystkiego nie zdążymy zrobić w czwartek, piątek i sobotę (nie pochodzimy z Japonii w końcu).
------------------------------------------------------------------------
W podsumowaniu:
Mamy 5 imprez krótszych (przygody i Golub) i jedną długą (Malbork).

W sobotę jest Grunwald... ale myślę, że jedną przygodę dalibyśmy jeszcze rozegrać po południu.

Gdybyśmy część planowanych imprez zrealizowali w środę Uśmiech np. 1 przygodę i wyjazd do Golubia... to damy radę zrealizować wszystkie zaplanowane punkty konwentu. Niestety Bluee i Andre nie wzięli by w środowych imprezach udziału....

I pytanie, z czego musieli by zrezygnować?

Andre, Bluee... wolicie grać , czy zwiedzać? Bo jeśli zwiedzać, to w środę pozostali mogliby zagrać w dwie przygody. Jeśli wolicie grać, to pozostali mogą w środę zwiedzać Golub i zagrać w 1 przygodę, lub wyprawić się na Malbork.
Z czego wolicie zrezygnować?

Ps. Jeśli bitwa byłaby rano, to w sobotę moglibyśmy pojechać na Grunwald i w południe od razu wyprawić się do Malborka. To by pozwoliło zrealizować 2 dalsze wyjazdy w jeden dzień Uśmiech
Ps2. Wyjazd do Malborka w środe to moim zdaniem kiepski pomysł.
Powrót do góry

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 02-07-2007 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę prowadzić sesję w niepełnym składzie, bo przygoda jest lekka, łatwa i przyjemna (chyba że wszyscy chcą grać). Nastawiam się wieczór, więc to może być dzień zwiedzania Golubia - Dobrzynia.

Inscenizacja bitwy pod Grunwaldem zaczyna się o 14.00 więc na samą bitwę można jechać szczególnie że będzie blisko nas.
Trzeba jeszcze raz przemyśleć kwestię Malborka, bo jak by nie było to najbardziej wymagajaca wycieczka - wyjazd na cały dzień, pełnopłatne atrakcje itd.

fallen
Demon

PostWysłany: 03-07-2007 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrząc na zaplanowane atrakcje i dostępność czasu/ludzi, wydaje mi się że wyjazd do Malborka pożre zbyt dużo zasobów. Może warto z czegoś zrezygnować? W końcu nie po to przejechaliśmy niemal całą Polskę żeby się jeszcze wozić Jezyk

Więcej czasu na granie Uśmiech

tabar
Wielki Demon

PostWysłany: 03-07-2007 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to mnei pozostaje zyczyc Wam realizacji wszystkich planow, przygod itd itp.
Bawcie sie grzecznie Wink
Osobiscie zaluje wyjatkowo sesji L&A, czy moze nawet LA Wink
pytanie czy mozesz grac rpzeciw druzynie dla mnie miodzio, mam nadzieje ze ktos inny odpowiedzial tak Big Grin Co znie kazda moaj psotac jest taka slodka moj sexi paladyn z D&D Big Grin

pzdr
Tabar
Gdyby mama miała fiuta, to by była ojcem, hej"
KNŻ
Powrót do góry

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 03-07-2007 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wtorek:
Golub-Dobrzyń + sesja

Środa:
Malbork + sesja

Czwartek:
sesja + sesja

Piątek:
sesja + sesja

Sobota:
Grunwald + sesja

Niedziela:
Wyjazd

Mozliwych do rozegrania 7 sesji i realizacja wszystkich planów.

Mam jeszcze sprawę czy ktoś kto ma bliżej może zabrać ze sobą grill'a? Uśmiech

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 04-07-2007 7:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tabar napisał:
Co znie kazda moaj psotac jest taka slodka moj sexi paladyn z D&D Big Grin

Wyjątkowo będzie mi brakowac tego paladyna słodziaka w tym roku:)

Andre
Demoni Władca

PostWysłany: 04-07-2007 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej

plan podany przez Bojo jest okaj Uśmiech, tylko wątpię, aby udało się go zrealizować w zakresie liczby sesji Uśmiech nie damy rady tyle w praktyce Uśmiech ale można spróbować

ja ląduję kolejką o 21.00 w ŚRODĘ w Brodnicy
byłbym wdzięczny, gdyby ktoś (bluee zgłaszał się na ochotnika Wink ) mógł mnie stamtąd odebrać autem
zgłaszam chęć przystąpienia z marszu do sesji, pod warunkiem, że ktoś mnie na tą jedną noc przenocuje w namiocie (bo jak byłoby rozkładanie, to sesja raczej niet) propozycje noclegu mile widziane, nie będę wybrzydzał Wink w każdym razie byłbym oczywiście zobowiązany szczerze

avanturiona chciałbym poprowadzić również niemal z marszu bo w czwartek w ciągu dnia; oczywiście zasady sesji avka jak poprzednio, bo wydaje mi się, że przez te trzy lata się sprawdzały Uśmiech oczywiście pojawi się też jakaś innowacja Uśmiech

pozdrawiam
zabrali mu gacie, płaszcz oraz buty.

NvJ
Powrót do góry

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

Skocz do: