Terra Inc0gnita
Forum Terra Inc0gnita

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 Statystyki    Regulamin

Terrakon 2007 - wrażenia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 17-07-2007 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pływanie w jeziorku było od początku przyjemnością, tylko nie przez pierwsze 2 minuty - potem to już z górki Big Grin

Bluee - ja ciebie wyobrażałem sobie zupełnie inaczej - jako szczuplejszego przede wszystkim Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Xaraf - nie wiem jak to się stało, ale chciałem sobie właśnie obejrzeć zdjęcia w poprzednich terraKONów, a tu się okazuje, że na stronce są tylko z lat 2003 - 2004, czyli wtedy kiedy mnie jeszcze nie było Frown. No i wszyscy zwalają na ciebie, że to niby ty miałeś zrobić te zdjęcia itd. Albo napisz mi gdzie one są (może pod jakimś innym adresem), albo ciesz się, że tak daleko uciekłeś, bo ciężko będzie tam cię sięgnąć.

Uderzajac pierwszy, uderzasz ostatni

Kiedy jesz, jedz. Kiedy czytasz, czytaj. Kiedy czytasz przy jedzeniu, czytaj przy jedzeniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 17-07-2007 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie, wszystko jest w galerii:
http://terrakon.ti-rpg.pl/terrakon/

A ja sobie wyobrazałam Bluee z długimi włosami, koszulce metalowego zespołu i bez laptopa:)

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 17-07-2007 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie dodałem na http://terrakon.ti-rpg.pl/terrakon/ nasze z Elf zdjęcia z TerraKONu
Widzę też, że Aachi swoje przysłał więc zabieram się za dodanie ich do galerii Uśmiech

Ostatnio zmieniony przez Bojo dnia 17-07-2007 14:54, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

Andre
Demoni Władca

PostWysłany: 17-07-2007 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aaa, muszę dodać jeszcze, że rewelacyjne mieliśmy otoczenie w czasie sesji Elfa Uśmiech ognisko, wokół niego my, wokół nas krąg pochodni, a dalej w mroku posągi mrocznych bóstw (lub menhiry w zależności od interpretacji) :-)
zabrali mu gacie, płaszcz oraz buty.

NvJ
Powrót do góry

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 17-07-2007 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdjęcia są jak widać, nigdzie nie uciekły.

A mnie trochę czasu braknie żeby te wszystkie fotki teraz obejrzeć. Póki co widzę, że Toruń ładnie obstrzelony i nawet do Krzywej Wieży weszliście.
I jak wrażenia? Uśmiech

Andre -> kto Cię zakuł w dyby? Uśmiech Siłą i przemocą uwięzili? Uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 17-07-2007 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdjęcia Aachiego dodane czekam jeszcze na zdjęcia Buzz'a i Słoneczników

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 17-07-2007 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jak zwykle mam problem ze zdjęciami, ale co tam, nie będę się skarżył. Tymczasem zacząłem oglądać zdjęcia L&A i bardzo podoba mi się 0069 - ładne jakościowo, a widoczek Torunia z platformy fajny. Ekipa rzeszowsko - kielecka nie miała okazji tam zawitać, bo warto tylko po zmroku.

Kiedy jesz, jedz. Kiedy czytasz, czytaj. Kiedy czytasz przy jedzeniu, czytaj przy jedzeniu.
Powrót do góry

aachi
Wielki Demon

PostWysłany: 17-07-2007 20:46    Temat postu: Wspominki z terrakonu2007 c.d. Odpowiedz z cytatem

Buzz napisał:
...Ciągnęła się za to sesja L&A, ale to z naszej winy - po prostu jakieś dwie godziny ustalaliśmy plan działania, zamiast po prostu działać...

Jaka wina? Uśmiech Ciągnięcie też, rzecz obiektywna... Może i nie udało nam się przeprowadzić i spróbować wszystkiego co zaplanowaliśmy, ale skoro graczom odpowiadało takie tempo to myślę, że sesja była udana... w końcu o to chodzi, a nie żeby odhaczyć wszystkie punkty w notatniku MG. Uśmiech
Knucie było i słusznie, bo zdrajca też był... tylko, że nie wśród graczy Uśmiech
W każdym razie razem z Loamiją wiele się nauczyliśmy i stwierdziliśmy, że prowadzenie w dwójkę nie jest takim złym pomysłem... a ponieważ jeszcze wielu naszych sztuczek nie poznaliście, to za rok (lub pół jeśli będzie dużo osób) tez chcielibyśmy poprowadzić sesję L&A.... Byle, by tylko chętni byli Uśmiech

Naszych zdjęć nie ma bardzo wielu i czasami są zbyt rozmazane, by cokolwiek na nich zobaczyć, ale zawsze to zdjęcia Uśmiech

Bluee natomiast był dokładnie taki jak myślałem Jezyk

Brakowało mi natomiast Ciebie Xarafie i Tabara z Ewą. Mam nadzieje, że na następnym konwencie będziemy w komplecie.

Dobra za dużo się rozpisałem więc kończę.... ale tak fajnie powspominać...
Powrót do góry

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 18-07-2007 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na sesję L&A na pewno zawsze znajdą się chętni, bo było fajnie - a knucie ze zdrajcami (pytanie ankietowe) było niezłym mieszaczem Big Grin. A co do punktów w notatniku MG, to nigdy nie uważałem, że należy wszystkie odhaczyć, zresztą sam jak jestem MG to nigdy nie robię żadnych punktów. Na przykład Czarny Byk, szef miejscowego gangu, facet z cygarem, w ogóle nie był zaplanowany. Po prostu gracze zapytali kogo widać, to wymyśliłem taką postać, a potem padło pytanie kto jest tu lokalnym boss'em, więc czemu nie miałby być nim ten gość z cygarem - myślę, że nie najgorzej spisał się w tej roli Big Grin. No i przy okazji pewna lalunia miała okazję napić się drinka w dobrym towarzystwie, choć z tego nie skorzystała Big Grin

Powrót do góry

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 18-07-2007 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja Ci dam lalunię:)

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 18-07-2007 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne fotki, jest co oglądać.
Świetny widok Torunia nocą.
Czy mi się wydaje, czy w drodze powrotnej, któreś auto odmówiło posłuszeństwa?
Buzz - co to za sesja zdjęciowa? Przez moment sądziłem, że coś jest nie tak i zaczęła mi przeglądarka zdjęcia klonować a dopiero później patrzę, że to różne pozy. Uśmiech
Powrót do góry

bluee
Demon

PostWysłany: 18-07-2007 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli chodzi o auto to złapałem kapcia.. zbyt szybko po lesie szalałem chyba no i stało się.. nawet na tak rzadko uczęszczanej drodze jak ta do dworu foluszek zrobił się korek hehe Wink

a tak ot: właśnie wróciłem z myjni i mam pewną informacje dla zainteresowanych i nie.. pod warstwą brudu i kurzu mój samochód okazał się być granatowy Jezyk

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 18-07-2007 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XaRaF napisał:
Buzz - co to za sesja zdjęciowa? Przez moment sądziłem, że coś jest nie tak i zaczęła mi przeglądarka zdjęcia klonować a dopiero później patrzę, że to różne pozy. Uśmiech

Testowałem zdjęcia seryjne w aparacie a Buzz był tak łaskaw i zapozował Wink

Loamija
Pomniejszy Demon

PostWysłany: 18-07-2007 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bojo napisał:
Zdjęcia Aachiego dodane czekam jeszcze na zdjęcia Buzz'a i Słoneczników

Z tego co widziałam nie wszystkie nasze zdjęcia są umieszczone w galerii (tak na oko to brakuje około 200 plików). Na FTP są.
Powrót do góry

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 19-07-2007 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konkurs z nagrodami dotyczący sesji CP z konwentu - o co chodziło z listem z Nowego Jorku - czekam na odpowiedzi.

Powrót do góry

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: