Terra Inc0gnita
Forum Terra Inc0gnita

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 Statystyki    Regulamin

TerraKON 2008
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Andre
Demoni Władca

PostWysłany: 19-06-2008 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może przesuńmy termin konwentu tak, abyśmy się zwijali stamtąd nie w niedzielę, ale w poniedziałek? Buzz byłby dłużej, bluee byłby dlużej (on też tylko na łikend), ja byłbym dłużej Uśmiech
zabrali mu gacie, płaszcz oraz buty.

NvJ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 20-06-2008 0:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie widzę problemu z mojej strony, żebym został dzień dłużej. Nie widzę również problemu, żeby chętni zostali ten dzień dłużej. I nie widzę także problemu żeby chętni, jeśli będzie ich mało, zjechali do Torunia na dzień czy dwa po konwencie. Daję ze swojej strony dach nad głową, a że zrobiłem remont, to i warunki bytowe się poprawiły.

Ale ze mnie bezproblemowy facet Uśmiech

Uderzajac pierwszy, uderzasz ostatni

Kiedy jesz, jedz. Kiedy czytasz, czytaj. Kiedy czytasz przy jedzeniu, czytaj przy jedzeniu.
Powrót do góry

tabar
Wielki Demon

PostWysłany: 26-06-2008 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

Życzymy Wam udanego Terrakonu, wielu emocjonujących sesji i innych wszelakich gier. Wielu nowych kawałów Wink a emigranci niech sie nawdychają polskiego powietrza na pojezierzu brodnickim. Powinno być świeże, swojego czasu żyło tam mnóstwo raków, Drwęca miała chyba najwyższą klasę czystości.

pzdr
Tabar
Gdyby mama miała fiuta, to by była ojcem, hej"
KNŻ
Powrót do góry

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 08-07-2008 7:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Buzz napisał:
Nie widzę problemu z mojej strony, żebym został dzień dłużej. Nie widzę również problemu, żeby chętni zostali ten dzień dłużej. I nie widzę także problemu żeby chętni, jeśli będzie ich mało, zjechali do Torunia na dzień czy dwa po konwencie. Daję ze swojej strony dach nad głową, a że zrobiłem remont, to i warunki bytowe się poprawiły.

Ale ze mnie bezproblemowy facet Uśmiech

Buzz nie ściemniaj zabierasz laptopa (jak nie masz to kupujesz pożyczasz) bierzesz iPlusa na testy na tydzień. W ciągu dnia piszesz sobie i pracujesz a wieczorem grasz/prowadzisz z nami.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

aachi
Wielki Demon

PostWysłany: 24-07-2008 0:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że Avek - Lancelota i cyber - Buzza będą i muszą być. To już chyba tradycja Uśmiech Pytanie jednak kto jeszcze ma ochotę poprowadzić jakąś przygódkę? Może ktoś planuje jakieś inne atrakcje? Może jakaś wycieczka w okolice?

Elf napisał:
Czyli wygląda na to, że w tygodniu będziemy jedynie we czwórkę.

cF nie zadeklarował się kiedy się pojawi... może też na tygodniu...
Z jednej strony będzie nas mało, z drugiej łatwiej prowadzić mniejszą drużynę. Tylko 4 osoby będą przez 4 dni terrakonu? No jak by nie liczyć wypada dzień na głowę Roll Eyes Uśmiech

Ech... późno już. Odezwę się jeszcze jutro. Ja już żyję terrakonem i myślą o tym, że wkrótce się spotkamy...

Ps. Baner rzeczywiście fajniutki Uśmiech Na główną stronę go Uśmiech
Powrót do góry

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 24-07-2008 1:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szczerze mówiąc nie wiem jak to z moim cyberem wyjdzie. Tzn. oczywiście mogę prowadzić, z tym nie ma problemu, tylko czas... Przyjazd planujemy w piątek wieczorem, moja żona będzie świeżuteńko bo podróży autobusem z Amsterdamu, a ja po maratonie w pracy, więc nie przewiduję wyjątkowej aktywności w piątek. Sobota - tu planowałbym sesyjkę Avanturiona. Wcześniej i tak Andre nie będzie, a nawet jak by był, to trochę za mało osób będzie żeby zrobić tego niby LARP'a. W niedzielę koniec, część ma daleko i pewnie wcześniej niż później będzie chciała się zbierać, wiec i w niedzielę nie zagramy. Zresztą w niedziele nigdy chyba nie było sesji żadnej. A dwie sesje w sobotę? Nie wiem, czy nie lepiej byłoby ten czas spędzić po prostu ze sobą, pogadać, napić się piwka. No, zobaczymy jak to będzie, w jakich nastrojach i kondycji.

Ale Aachi, bardzo mi miło, że moją sesję wymieniłeś obok Avanturiona. Szacun dla Twojego rispekta.

Uderzajac pierwszy, uderzasz ostatni

Kiedy jesz, jedz. Kiedy czytasz, czytaj. Kiedy czytasz przy jedzeniu, czytaj przy jedzeniu.
Powrót do góry

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 24-07-2008 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aachi- i łatwiej prowadzić małą drużynę i łatwiej pojechać coś pozwiedzać:)

aachi
Wielki Demon

PostWysłany: 24-07-2008 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rispekt dla Twojego szacunu Buzz Uśmiech Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu... Może uda się zagrać może nie, ale przygotować się troszke nie zaszkodzi Big Grin

Elf napisał:
aachi- i łatwiej prowadzić małą drużynę i łatwiej pojechać coś pozwiedzać:)

Też tak myślę Uśmiech Może w tym roku do Malborka będzie bliżej Uśmiech
Ale, ale .... chciałem tylko zaznaczyć, że ja dedeki lubię Uśmiech
Powrót do góry

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 24-07-2008 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aachi napisał:
Ale, ale .... chciałem tylko zaznaczyć, że ja dedeki lubię Uśmiech

Ja też Big Grin

A do Malborka na pewno będzie blizej i nawet po drodze można będzie zobaczyć Sztum, Gniew i Kwidzyń:) Poza Malborkiem te zamki są darmowe.

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: