Terra Inc0gnita
Forum Terra Inc0gnita

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 Statystyki    Regulamin

Terrakon 2009
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aachi
Wielki Demon

PostWysłany: 27-01-2009 21:51    Temat postu: Terrakon 2009 Odpowiedz z cytatem

Skoro w innym wątku został już poruszony ten temat, to myślę, że czas w tym dziale coś napisać.

Jeśli o mnie chodzi to domyślnie urlop mam jak zwykle na wakacje (ten sam termin co w zeszłym roku). Jakoś tak jeszcze przed nowym rokiem nam terminy kazali podać. Zmiana na inną porę jest możliwa, a im wcześniej będę wiedział na kiedy tym mniej gróźb będę musiał do szefa wysłać Jezyk

Na razie się więcej nie wypowiadam. Aha... zamku w Szkocji jeszcze nie zakupiłem, ale jakby było wielu chętnych to zacznę coś organizować Uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 28-01-2009 7:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tego zamku mi szkoda, no ale trudno, poczekam jeszcze rok..

A co do terminu: Bojo wypowiedz się tutaj jeszcze raz, jasno i wyraźnie, że termin wakacyjny Wam nie pasuje, żeby nie było żadnych wątpliwości.

No i można też powoli zacząć zastanawiać się nad miejscem: Gród Foluszek pewnie nadal będzie stał dla nas otworem, ale inne ciekawe miejsca w Polsze też się znajdą jeszcze..

Uderzajac pierwszy, uderzasz ostatni

Kiedy jesz, jedz. Kiedy czytasz, czytaj. Kiedy czytasz przy jedzeniu, czytaj przy jedzeniu.
Powrót do góry

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 28-01-2009 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Termin jaki nam odpowiada to jedynie maj-czerwiec.

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 28-01-2009 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Buzz napisał:
A co do terminu: Bojo wypowiedz się tutaj jeszcze raz, jasno i wyraźnie, że termin wakacyjny Wam nie pasuje, żeby nie było żadnych wątpliwości.

Tak jak napisała Iga my możemy tylko maj - czerwiec

Buzz napisał:
No i można też powoli zacząć zastanawiać się nad miejscem: Gród Foluszek pewnie nadal będzie stał dla nas otworem, ale inne ciekawe miejsca w Polsze też się znajdą jeszcze..

A co do miejsca to też niestety będę troszkę marudził ale o tym napisze wieczorem.
Jestem jak najbardziej za zmianą miejsca bo chodź Gród Foluszek to zacne miejsce to chętnie bym odwiedził jakieś nowe/inne miejsca. Może takie które są nieco bliżej Rzeszowa?
Temat jest otwarty i trzeba już coś zacząć szperać szukać Uśmiech
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

aachi
Wielki Demon

PostWysłany: 28-01-2009 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wrzesień? Wiem, że lepiej wcześniej niż później, ale jeśli dużo osób odpadnie w tych terminach (np. studenci, pracownicy dydaktyczni, lub terminowi) to może i wrzesień będziemy brali pod uwagę?
Powrót do góry

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 29-01-2009 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My niestety mamy tylko dostępny tylko jeden termin. Jeśli nikomu czerwiec nie będzie pasował, to będziemy Was wspierać duchem.

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 29-01-2009 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Terminy, największy problem.

W moim przypadku do czerwca czyli zakończenia kursu angielskiego mam tylko dwa tygodnie wolne z racji ferii świątecznych, dwa tygodnie przed Wielkanocą, przy czym prawdopodobnie spędzę ten urlop na oprowadzaniu znajomych Szkotów po Warszawie i Krakowie, choć to temat rozwojowy i nie wiadomo co wyniknie.

Z terminami po czerwcu problemów raczej większych nie powinno być, prawdopodobnie zakotwiczę się jeszcze na jakiś czas w hotelu, czy to by przeczekać kryzys czy choćby szukać innej pracy, więc nowa pula urlopowa będzie dostępna. Więc termin wrześniowy byłby mocno prawdopodobny.

A może by nalot dywanowy na okolice Rzeszowa zrobić? Macie tam jakieś ciekawe lokacje gdzie by się z namiotami można rozbić? Tym razem w Rzeszowie lądowałbym w lepszym stanie, wyłapałem wygodniejsze połączenia z Londynem niż 11h w autokarze. Pociągiem to ok 4h a i WiFi darmowe jest dostępne na pokładzie. Uśmiech

Bojo - wieczór minął, może naskrobiesz coś więcej?

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

Andre
Demoni Władca

PostWysłany: 29-01-2009 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że w wakacje najlepiej. Niemniej na termin wczesnowrześniowy bym przystał. Niemniej optowałbym za znalezieniem sobie domku w górach, ponieważ pogoda wtedy jest bardzo kapryśna, a może też być zimno.
zabrali mu gacie, płaszcz oraz buty.

NvJ
Powrót do góry

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 30-01-2009 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andre napisał:
Wiadomo, że w wakacje najlepiej. Niemniej na termin wczesnowrześniowy bym przystał. Niemniej optowałbym za znalezieniem sobie domku w górach, ponieważ pogoda wtedy jest bardzo kapryśna, a może też być zimno.

Tylko do szukania domu to trzeba by znać ilość osób bo to jest różnica czy będzie 6 czy 12 Uśmiech
Może Bieszczady może Solina? A może znowu do Mirowa i Bobolic?
XaRaF - Może dzisiaj wieczorem skrobnę Uśmiech

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 30-01-2009 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wstępnie termin czerwcowy oraz termin wrześniowy mi odpowiadają. Tzn. zawsze może coś wyskoczyć w ostatniej chwili, ale generalnie to jest luzik w każdą stronę. Co do miejsca, to jak najbardziej jestem zwolennikiem Bieszczad, Soliny i tych klimatów. Z kilku powodów. Jednym z nich jest ten, że jeszcze NIGDY nie byłem w Bieszczadach (aż wstyd się przyznać). Ale jeszcze parę się znajdzie innych.

Bojo, coś nie wyszło nam na gg, a chciałem pogadać, o tym Waszym terminie Uśmiech

Kiedy jesz, jedz. Kiedy czytasz, czytaj. Kiedy czytasz przy jedzeniu, czytaj przy jedzeniu.
Powrót do góry

tabar
Wielki Demon

PostWysłany: 30-01-2009 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

SOlina to nie Bieszczaduy Wink ledwo pierwszy filtr dla tzw turystów. Moze poszukajcei w solinie w osrodku PKP (kiedys byl PKP) tam sa domki typu gorlaskiego wiec 12 osob na lozkach i podlogach sie zmiesci swobodnie. dodatkowo podzial na pietro i dol tez jest dobry. W "salonie" na dole mozna grac a jak ktos drzemnac to ma dwa pokoje na gorze. Ustronie to polecilbym "ze slyszenia" Chate Rodlo (http://www.chatarodlo.pl/. prowdzoana przez offroadowcow, wiec raczej nie beda sie dziwic rpgowym odchylom. Nie iwem jak tam u nich z samymi noclegami, bez dodatkowych atrakcji. Jak bedzie chcieli moge popytac ludzi organizujacych imprezy ORowe w Bieszczadach, maja dosiwadczenie co do bazy noclegowej.
pzdr
Tabar
Gdyby mama miała fiuta, to by była ojcem, hej"
KNŻ
Powrót do góry

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 30-01-2009 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popytaj, popytaj i powiedz czemu piszesz tak, jakby miałoby Was nie być??

Powrót do góry

Andre
Demoni Władca

PostWysłany: 30-01-2009 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bojo napisał:
Andre napisał:

Tylko do szukania domu to trzeba by znać ilość osób bo to jest różnica czy będzie 6 czy 12 Uśmiech
Może Bieszczady może Solina? A może znowu do Mirowa i Bobolic?
XaRaF - Może dzisiaj wieczorem skrobnę Uśmiech

Ilość osób (mniej więcej) to się będzie znało z wyprzedzeniem, jak zawsze. Na pewno będziemy wiedzieć, czy będzie to osób rzędu 6, czy 12 właśnie. A czy będą dwie osoby więcej, czy dwie osoby mniej, to nie zrobi różnicy.
Ja zatem optuję za domkiem i za górami. Uśmiech
zabrali mu gacie, płaszcz oraz buty.

NvJ
Powrót do góry

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 30-01-2009 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mamy głosować, to też jestem za domkiem i górami (mogą być Bieszczady, a jak). Szukając domku dobrze byłoby tylko upewnić się, że można tam mieszkać z pieskiem, takim małym kanapowcem Uśmiech

Powrót do góry

tabar
Wielki Demon

PostWysłany: 30-01-2009 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juz mam odpowiedz od bieszczadzkich 4x4
Cytat:

www.naturapark.eu
Tel do właściciela .... XXXXXXX Tomek
Niech powołają się na Igora :wink:
Pozdrawiam

Telefon wyxowalem bo jest prywatna komorka, nie ta co na stronie, a jakos jestem ostatnio uczulony na zmaiszczanie takich informacji na forach otwartych. Numer wysylam na PW.

Buzz wszelkie zwierzaki jak najbardziej mile widziane.

pzdr
Tabar
Gdyby mama miała fiuta, to by była ojcem, hej"
KNŻ
Powrót do góry

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Skocz do: