Terra Inc0gnita
Forum Terra Inc0gnita

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 Statystyki    Regulamin

Terrakon 2010 - wrażenia
Idź do strony 1, 2  Następny

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 25-07-2010 20:56    Temat postu: Terrakon 2010 - wrażenia Odpowiedz z cytatem

Ach, jestem pierwszy. Wszyscy już chyba w domach, poza Aachim, który zatrzymał się w Toruniu. Było miło i fajnie i sporo osób, zobaczymy jak to zaowocuje wzrostem aktywności oraz obecnością za rok na Jurze lub w Szkocji.

Uderzajac pierwszy, uderzasz ostatni

Kiedy jesz, jedz. Kiedy czytasz, czytaj. Kiedy czytasz przy jedzeniu, czytaj przy jedzeniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 26-07-2010 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My dojechaliśmy wczoraj o 6 rano. Jak przebiegła droga to wie tylko Bojo, bo ja i Szymon zwany królikiem chaosu przespaliśmy całą drogę. Z nielicznych przebudzeń wnioskuję, że było pusto, nie było kreski na asfalcie, pod Radomiem nastąpiła ściema w postaci objazdu.

Konwent ogólnie udany, poza wyczekaną obecnością znajomych gęb obecność morza wyraźnie pozytywnie wpływała na klimat:) Osobiście trochę się bałam jak to będzie z królikiem pod pachą na konwencie, ale daliśmy radę. A cyganie, cyganie, cyganie to nasz hit wyjazdu.
W przyszłym roku jednak naprawdę poprowadzę tę sesję dedeków i nic mi w tym nie przeszkodzi Big Grin I będą smoki.

Andre - daj znać jak doprowadziliście domek do porządku:)

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 26-07-2010 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, chciałem przeprosić wszystkich, że nie dałem poprowadzić i zamiast zabić połowę pierwszego wieczora, ciągnęliśmy 4. A tak swoją drogą, to był to chyba pierwszy (mój pierwszy) terrakon bez elfowych dedeków. Fajnie, że Artek się rozruszał i dwie (półtorej) sesji pociągnął.

Tegoroczny LARP był moim zdaniem jednym z najlepszych ze wszystkich dotychczasowych, choć miał pewne niedociągnięcia, które wyraźnie wpłynęły na morale Maranna. Całe szczęście wszystko skończyło się dobrze i Faidar został złupiony. *$^^ szlachtę w *&%&!!

Kiedy jesz, jedz. Kiedy czytasz, czytaj. Kiedy czytasz przy jedzeniu, czytaj przy jedzeniu.
Powrót do góry

ruthger
Demon

PostWysłany: 26-07-2010 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To i ja się odezwę, żeby nie było że jestem tylko martwą duszą na tym forum Uśmiech

W Terrakonie uczestniczyłem pierwszy raz, chociał w ubiegłym roku byłem na części Avkonu. "Kampania" Buzza była ciekawa, choć były momenty zwątpienia, a oskarżenia o odprawianie mrocznych rytuałów sypały się prawie na każdą napotkaną postać Uśmiech Sesja Artka, w której brałem udział też wypadła pozytywnie, zwłaszcza że zwieńczona była epicką wręcz walką.

Co do LARP-a to podobał mi się nawet bardziej niż zeszłoroczny. Następnym razem będę pamiętał, że nie zostawia się Świętego Graala na parapecie, ale tak prawdę mówiąc nie powinienem go znaleźć, więc wszystko się wyrównało Uśmiech Sam wynik końcowy był dla mnie dość dużym zaskoczeniem, zwłaszcza że przedstawiciel Maranna niemal rzucił w pewnym momencie ręcznik, a koalicja powstała w ostatnim momencie.

Generalnie było fajnie, mam nadzieję że w przyszłym roku podobny konwent się również odbędzie i jeżeli będę mógł, to chętnie wpadnę.

Pozdrawiam, Michał
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  

Stwoor of darkness
Pomniejszy Demon

PostWysłany: 27-07-2010 0:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A więc tutaj sobie piszecie tak? Ja tez dorzucę parę ciepłych słów od siebie, jakem stwoor. Wink
... A więc było generalnie strasznie nudno i fatalnie wspominam ten zmarnowany czas! Dużo lepiej bym się zrealizował podlewając kwiatki w domu i oglądając TV pedałując na skrzypiącym rowerku do ćwiczeń. Pogoda nie dopisała, chociaż od piątku do niedzieli było już wyraźnie ok. Ludzie fatalni - zero przemocy i agresji, nie doczekałem się odgryzania głów i ucinania członków toporami. Warunki mieszkaniowe poniżej wszelkich kryterii!!! - za co osobiście podziękuję jeszcze Andrzejowi. Trzeba było po ludzku umieścić nas w piwnicy i głodzić!
Jestem przyzwyczajony do swojego blokowiska, więc wyjazdy nad morze były dla mnie szokującym i nieprzyjemnym doświadczeniem. Dobrze, że na Helu było zadowalająco niechlujnie... ahhhh.... A tak w ogóle to nienawidzę ognisk i przyjaznej, sielskiej atmosfery i nigdy więcej już nie pojadę po drewno do lasu - do czego co chwilę zmuszał mnie ten niecnik Buzz z ekipą. NEVER!!!
Generalnie konwent mocno mnie rozwalił i sprawił że już nie chce mi się żyć. W spokoju muszę się teraz wyciszyć zajmując znacznie ciekawszymi sprawami takimi jak praca, roznoszenie ulotek, podlewanie kwiatków i wdychanie spalin samochodowych... ahhhh nareszcie Uśmiech))
Pozdrawiam, Artek
Wink

Ostatnio zmieniony przez Stwoor of darkness dnia 27-07-2010 1:01, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 27-07-2010 0:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda tylko, że pod Twoim awatarem widać, że jesteś z Torunia. Teraz muszę się zastanowić: gdzie się przeprowadzić...

Powrót do góry

Stwoor of darkness
Pomniejszy Demon

PostWysłany: 27-07-2010 1:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bambaryło Buzzie - teraz żałuję, że kiedyś poznaliśmy się w piaskownicy! Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 27-07-2010 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ruthger - zgadza się, fakt stworzenia koalicji na ostatnią chwilę nieźle podniósł emocje Larpa:) Ale z perspektywy kilku avkowych larpów powiem, że zdecydowanie wolę grę drużynową niż grę przeciwko sobie. Łatwiej przełamać podejrzliwość i zdobyć się na okazanie zaufania komuś. W poprzednich latach już zaczęliśmy popadać w paranoję i gra była ciężka.

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 27-07-2010 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z przedmówcą! A nawet z obydwoma!

Czyli 1: rzeczywiście lepszy jest jakiś taki przynajmniej mglisty, ale odgórny podział w LARPie - dobrze jest mieć komu zaufać i z kimś współpracować, bez ryzyka dostania paranoi.

i 2: niestety Stwoorze of darknessie nie mieliśmy specjalnie możliwości wyboru piaskownicy. Zawrzyjmy pokój i ponarzekajmy, że największym złem we wspomnianej piaskownicy (złem przerzucającym się również na huśtawki) był, jest i będzie .. taram taram.. Błękitny Zadymiarz

Powrót do góry

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 27-07-2010 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jeszcze jedno, żeby tradycji stało się zadość:

WITAMY PANA STWOOR OF DARKNESS NA FORUM

swoją drogą, to dłuższego nicka sie nie dało? Big Grin

Słowo do Remusa: mimo iż ni udało Ci się dotrzeć, cały konwent piliśmy Twoje zdrowie kaszubskim piwem Remus!

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 27-07-2010 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak mi teraz przyszło do głowy: czemu na konwencie nie było 7? Toż bliżej miał niż większość! Pytanie kieruję głównie do ekipy trójmiejskiej.

Powrót do góry

Andre
Demoni Władca

PostWysłany: 27-07-2010 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Udało mi się bardzo wypocząć psychicznie na TK, więc teraz pełen energii zabieram się do pracy. Bardzo fajnie, że LARP podobał się bardziej niż rok temu - za rok oczywiście będzie jeszcze lepszy Język
Sesja Buzza była najdłuższą jednorazówką, w jakiej kiedykolwiek grałem. Najbardziej w sumie podobał mi się w niej śmieciarz, główny bohater przygody Język

PS 1. Chociaż sam nie piłem, to mogę potwierdzić, że piwo Remus było wielkim hitem Terrakonu.

PS 2. 7 oddalił się już od spraw duchowych (że tak żartobliwie nazwę rpg etc). Może kiedyś, jeśli Avanturion ponownie wypali, uda się go ponownie przyciągnąć.

PS 3. Witam również Stwoora Artka, który jak widać pojawia się na forum z solidnym przytupem Język2
zabrali mu gacie, płaszcz oraz buty.

NvJ
Powrót do góry

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 27-07-2010 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie Remus . Kilka (kilku) ich przywiozłem i jeszcze sączę wieczorami. Elfie, Bojo, mam nadzieję że zrobiliście Remusowi zdjęcie i teraz podmienicie mu awatara (ach, ten awatar) Pifko .

A poza tym Ruthera i Sławka (czy Sławek jest zarejestrowany na forum?) odsyłam do działu WFRP, gdzie jest temat który może (i oby) Was zainteresuje.

Powrót do góry

Stwoor of darkness
Pomniejszy Demon

PostWysłany: 27-07-2010 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha, tak... generalnie w swoim mrocznym i krwiożerczym amoku zapomniałem wspomnieć o sesjach. Kampania Buzza dzięki ekscytującej czwartej odsłonie zostanie już w mojej pamieci forever. Dzięki Buzz.
Tegoroczny Larp by zajefajny i nie tylko dzięki zajmującej końcówce... Boże dlaczego przegrałem? Dlaczego stanąłem po niewłaściwej stronie barykady? A miało być tak pięknie!!! Wrażenia niesamowite!!!. Bardzo fajnie czuć kto jest z kim i knuć sobie złośliwie w swoim gronie. No i ten niesamowity wyraz twarzy dawnych sojuszników teraz będących po ciemnej stronie mocy. I my wiemy i oni - bezcenne. Aha Andre dzięki jeszcze za sesję z czerwoną paskudą - na całe szczęście to nie była postać którą zamierzałem grać Uśmiech więc mogła spokojnie sobie polec w chwale spalona na wióra. No i uwaliłem czerwoną paskudę na spółę z drugim spopieleńcem - postacią Buzza. Polegli w chwale... thx Uśmiech
STWOOR OF DARKNESS - przykro mi Elf, bardzo chciałem być tym królikiem chaosu ale nie mogłem być wtórny. Myślałem jeszcze o mrocznym kurczaku ale wydało mi się to już za bardzo prześmiewcze. A ja jestem przecież poważnym człowiekiem ;P. Nazwa się więc wydłużyła.
Generalnie w sesji Buzza - faktycznie śmieciarz był głównym bohaterem a cuchnący worek - osią napędową przygody. Super!
Aha pozdrawiam wszystkich i ciesze się za przyjęcie! Mam nadzieję że nikt nie obraził się za mocny przygup ;P
Powrót do góry

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 28-07-2010 7:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stwoor - nie możemy się obrazić o nic, wszak to wzajemne kółko adoracji:D

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Konwenty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: