Terra Inc0gnita
Forum Terra Inc0gnita

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 Statystyki    Regulamin

Stan niepewnosci

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Świat Mroku
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Greebo
Pomniejszy Demon

PostWysłany: 20-01-2002 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam takie niesmiale pytanie...czy w zwiazku z ciaglymi niejasnymi fluktuacjami na stanowiskach MG Wampir jeszcze dycha, czy cala sprawa upadla? Zaznaczam, ze dotychczas jako gracz nie odczulem tych zmian wcale, to pytanie dotyczace wylacznie przyszlosci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość  

BoneShade
Pomniejszy Demon

PostWysłany: 20-01-2002 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Greebo zapewniam ze Vampir jest kontunuowany i bedzie mam nadziej z jak najmneijszymi problemami.:smile:.Jedyne przeszkody jakie puki co sa to moja praca ktura mam od 10.30 do 23 + powrut do domu. czaasami z niej odpisuje ale odpisywanie czasmi w momencie jak jakis klient wchodzi to troche do bani bo trace watek zreszta sami wiecie jak to wyglada , iedy mam spokuj i czas odpisuje sporo jednak kiedy jest tlok w kafejce moge odpisywac raczej tylko wieczorem..kiedy moge pomyslec...a nad glowa nie slysze..."poprrosze komputer na godzine ", albo " a czemu to niedziala ?" :smile:). No wiec staram sie jak moge i brne z abula do przodu..mam nadzije ze dobrze to wychodzi :smile:. Mozliwe nawet ze w najblizszym czasie uda nam sie kolejne miejsca zwolnic.
I to tyle ..pozdrowienia dla moich graczy i wszystkich "przemrocznych" draculas :razz:Uśmiech))
Powrót do góry

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 20-01-2002 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co znaczy: "Mozliwe nawet ze w najblizszym czasie uda nam sie kolejne miejsca zwolnic" ? Zamierzacie kogoś trach co by zwolnic miejsce :wink:
A wampir nie umarł ( :smile: I tak trzymać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

BoneShade
Pomniejszy Demon

PostWysłany: 20-01-2002 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niew Bojo zrobic miescuwke to nei znaczy ubic kogos tylko dozucic jedno dodatkowe miejsce dla kolejnej np. jenej osoby grajacej :smile:.....mozliwe nawet ze to beda dwa dodatkowe miejsca :smile:
Powrót do góry

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 20-01-2002 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to siuper bo jush myślałem, że idę do odstrzału :wink:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

BoneShade
Pomniejszy Demon

PostWysłany: 20-01-2002 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i wszystko jasne :smile:
Powrót do góry

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Świat Mroku Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: